2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Labellaaa Labellaaa ben direk yazi paylascam hikayemden yeni bebekli evin kurallari diye, opmek yasak hastaysaniz gelmeyin elinizi yikayin falan diye oluyo ya 😅 benim kendi annem de sigara icio ona canim skilio ama bisey diyemem ki cok uzulur esim de ictigi icin o na da laf edicem de napalim iste idare ediyoruz hep edicesz 🤷🏻‍♀️
Bunu yapsam kesin ayıplanırım. Valla geldiğinden beri öptü öptü en son altnı değşyrtorm tepemde kp yi görntlu arıyolar cocugun altını yandan değiştrmeye çalşıyorm. Sinirim geldi o an zaten. O sıra da tam giydirdim bezi kenara koycam şapp bir öptü yanağını sesi duydm bebişte ağlamaya basladı zaten aldım hemen kucagıma anne öptnnu dedm öptm valla dedi. Ama öpmeyin ya öpmesin kmse doktor yasakladı dedm. Dr lar yasaklar dedi. Ben kendm bi kere bile öpmedm dedm ben gidyorm babn yemek istyor dedi çıktı direk. Eşime öncesnde mesaj atmıstm tmm ben uyarcam yazmıstı. Ama böyle olunca ben uyarmak durumunda kaldm. Ona da anlattm şuan tavır aldı konusmuyor bnmle

Şap şup öpüyo dayanamadım. Dedim öpmeyin lütfen dr yasakladı ben bile öpmüyorum. Direk kzıdı ben gidiyorm evde işim var dedi çıktı hızlıca. Ama dayanamadm artk ayrıca kötü bişi demedm yani ben kendi öz babamı pozitif biriyle görüştü diye eve almadm kapıya kadr tatlısıyla gelmişti dün. Yani insanların başına kakmayalm bazı şeyleri ya
Valla helal olsun cok iyi yapmissin insallah boyle tepkiler vermemize gerek kalmaz bizlerin kendileri akil eder

Ya biraz zor aslında giydirirken hem onun kolunu tut hem bebişin elini, geçir falan az zor geliyor bana ama daha bol şeylerin içine giydirirsin olur biter. Bence bakım işini yapabiliyosan verme kimseye yani sen bilirsin tabi de.
Aa o büyük gün yarın mı. Kız helal olsun naptın ne ettin kaynanayı son dakka getirttin 😂
Valla ben bisey yapmadm ogluyla kendi planladi 😂

Kendi doktorunda mi kontrol kuzum ? Hayirli haberler bakalimmm cok heyecanli tabiii dort gun nee hatta belki uc olcakk 😍
Evet kendi doktorumda o yüzden biraz heyecanliyim 1 gün one cekmeye bakalım ne diyecek insallah yine bekletmezde erken alır hic oturamiyorum artk bebis mideye resmen toplaniyor direk

Labellaaa Labellaaa ben direk yazi paylascam hikayemden yeni bebekli evin kurallari diye, opmek yasak hastaysaniz gelmeyin elinizi yikayin falan diye oluyo ya 😅 benim kendi annem de sigara icio ona canim skilio ama bisey diyemem ki cok uzulur esim de ictigi icin o na da laf edicem de napalim iste idare ediyoruz hep edicesz 🤷🏻‍♀️
Elini yüzünü yıkmadan bebeğin olduğu odaya gelmesinler kuzum öyle alıştır. Ben eşimi odadan çıkartıyorum. Bu konuda tavizim yok dedim. bi gün de ben wc den çıktım yatak odasındaki, burnuma sigara kokusu geldi eşim de yatağa girmiş. Belli balkonda sigara içmiş direk el yüz yıkamadan girmiş yatağa. Adamı yataktan çıkardım kalk kalk hadi dedim ben rahatsız oluyorsam bu bebeler ne hale gelir. Başta alıştır yani

Hepsi ayrı kafa ya anne de kayınvalide de 😄 ben normal doğum nasıl yaparım diye dertleniyorum ne zaman nişan gelir ne zaman su gelir sancı gelir derdine düşmüşüm kayınvalide de hastanede ne terlik giyeceğim geceliğin altına onu dert edindi. Tövbe yarabbi kimseyi kırmakta istemiyorum ama geliyorlar yavaştan. 🙃🙃
Derde bak😂ay benim dedigine göre doktorun nişanda geldi ben dogururum sandm ama olmadı sancım düzenli degil geliyoe gidiyor bazen cok siddetli oluyor ama hakikaten hemen olmuyormus dogum anladm😅

Ah kuzum ya söylemeye gerek olmaması lazım aslında da işte ne yapacaksın. Annemlere gideceğim ya annem diyor işte kimse gelsin istemiyor ne diyim gelene filan diye benden bahsediyor. Teyzem diyor ki dinlemem ben gelirim söylüyorum şimdiden. Teyzem yani gelsin de umursamazlık canımı sıktı. Belki babam tepki gösterirse gelmezler ne bileyim halam diyor gel de bizde gelelim görelim bir nasıl yayılmış hastalık kış mevsimi kapı cam kapalı işte ne diyim sanki burada kalsam da arkadaşlarım filan gelelim diyorlar oyalıyorum onları. İstemiyorum bu pandemi şartlarında kimseyi 🤦🏻‍♀️
Pfff benim simdiden arkdaslarim msj atıyor huyumuda biliyorlar aylardir evde tek oturuyorm sakayla karisik söylüyorm da ama nerde gecenlerde bi arkadasimiz dogum yapti kiza hep cat kapi gitmisler

Bunu yapsam kesin ayıplanırım. Valla geldiğinden beri öptü öptü en son altnı değşyrtorm tepemde kp yi görntlu arıyolar cocugun altını yandan değiştrmeye çalşıyorm. Sinirim geldi o an zaten. O sıra da tam giydirdim bezi kenara koycam şapp bir öptü yanağını sesi duydm bebişte ağlamaya basladı zaten aldım hemen kucagıma anne öptnnu dedm öptm valla dedi. Ama öpmeyin ya öpmesin kmse doktor yasakladı dedm. Dr lar yasaklar dedi. Ben kendm bi kere bile öpmedm dedm ben gidyorm babn yemek istyor dedi çıktı direk. Eşime öncesnde mesaj atmıstm tmm ben uyarcam yazmıstı. Ama böyle olunca ben uyarmak durumunda kaldm. Ona da anlattm şuan tavır aldı konusmuyor bnmle
Ne demek ayiplanmak ya ayiplayan ayiplasin vakalar boyle olmus bi de milleti mi eylicem foto atarim cok yakin akrabaysa ya da gelsin maskeyle dursun esinin bu konuda kati olmasi gerekio aslinda 😡 Tavirda Alsin yanii kusura bakmasinda opucuk hastaligi diye bile bisey var ben bebegime uzulcegime millet uzulsun yani olmaz ki sen guzel bi dille soyle esine kendi anneme babama da aynisini yapiyorum de kendimiz opmuyoruz de kuzum istee aman valla yasamadan bisey diyemiyorum ama hassas surecler lohusalikta oluyo iste herkes senden daha lohusa 😔

Ne demek ayiplanmak ya ayiplayan ayiplasin vakalar boyle olmus bi de milleti mi eylicem foto atarim cok yakin akrabaysa ya da gelsin maskeyle dursun esinin bu konuda kati olmasi gerekio aslinda 😡 Tavirda Alsin yanii kusura bakmasinda opucuk hastaligi diye bile bisey var ben bebegime uzulcegime millet uzulsun yani olmaz ki sen guzel bi dille soyle esine kendi anneme babama da aynisini yapiyorum de kendimiz opmuyoruz de kuzum istee aman valla yasamadan bisey diyemiyorum ama hassas surecler lohusalikta oluyo iste herkes senden daha lohusa 😔
Ayyy bu sondaki lafini cok begendim herkes benden daha lohusa😂esimde bir surat var anlatamam suan stresliymis beyfendi dedim sanki sen dogurucam ömrümde kac kere dogurdum aceba ben normalimde sana noluyor en kolayı benimkiymis öyle dedi tam cıldırmalık🤣

Elini yüzünü yıkmadan bebeğin olduğu odaya gelmesinler kuzum öyle alıştır. Ben eşimi odadan çıkartıyorum. Bu konuda tavizim yok dedim. bi gün de ben wc den çıktım yatak odasındaki, burnuma sigara kokusu geldi eşim de yatağa girmiş. Belli balkonda sigara içmiş direk el yüz yıkamadan girmiş yatağa. Adamı yataktan çıkardım kalk kalk hadi dedim ben rahatsız oluyorsam bu bebeler ne hale gelir. Başta alıştır yani
Asiri titiz benim koca o konuda zaten dee iste icmeyene kokuyo bu illet 🤷🏻‍♀️ Idare edicez napiim ben anneysem o babasi ananesi babanesi dedeleri yaniii sakinmak olmaz ama uyaririm dinleyen olursa 😅

Ayyy bu sondaki lafini cok begendim herkes benden daha lohusa😂esimde bir surat var anlatamam suan stresliymis beyfendi dedim sanki sen dogurucam ömrümde kac kere dogurdum aceba ben normalimde sana noluyor en kolayı benimkiymis öyle dedi tam cıldırmalık🤣
Allah allah esine noluyomusss baba olmanin tutusmasi mi tamam stresli olabilir herkesin duygu durumu baska ama asil sana destek olmasi lazim yani hepimizinki icin gecerli bu 😂 en kolayi seninkimiymis abicim bunlar dalga mi gecio bizle ya ameliyat yani bu saka degil ki tamam guzel sonucu olan bisey ama normali de riskli sez i de riskli saka saniyolar herhalde 🤷🏻‍♀️

X