2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkilerde öyle kim önce kalkarsa onu göğsümde uyutuyorum bu sefer diğerini alıyorum doktor ten temasıda önemli demişti küçük doğdukları için kucağada alışırlarsa ne yaparım bilmiyorum
Kucağa alışma olayı en son düşündüğüm şey valla kuzum. Yenidoğan kucak ister diye heryer bas bas bağırıyor. Ama ilerde bu durumdan zarar görürsek de ozamn da onun çaresine bakabiliriz inşallahh. Şuan Bi huzura Ersek

Anaaa kızlar ben hastanede topuk kanı aldırmamıştım sağlık ocağındaki ebe de aldırma demişti hastanedeki hemşire de şimdi burda aldırıcaksanız sağlık ocağında bir dhaa ikinciye alınacak dedi. Ben de aldırmadım. Onu ne zamana kadar veriyorz gününü flan geçirmemişimdir dimi

Biz baştan beri hep eşimle ikimiz yaptırdık banyosunu. İlk yaptırışta evde bizden başta kimse yoktu diye biraz zorunlu teklik oldu ama sonrasında kayinvalidem de geldiği halde hep ikimiz devam ettik. Baştan beri hiç zorlanmadık çünkü.

Kızlar ben doğum yaptım kızım yanımda emzirmeye çalışıyorum aynı baana benziyor pamuk gibi Allah'ım sırayla hepinize de yaşatsın bu duygu ağrılarım dinsin ayrı yılı yazarim
Canımm gözün aydın olsun yeni gördüm. Artık topikteki mesajları geriden takip etme olayına hoş geldin
Hatta bazı topikleri takibi komple bırakma olayına da. Bebişinin tüm güzel günlerini gör canım

Rota aşısı diil mi? Ben kitapta okumuştum, yapılmasının faydalı olduğunu yazıyordu çocuk doktoru Görkem astarcıoğlu.
3 doz veya 2 doz şeklinde satılıyormuş. Eğer ücretsizse yaptır tabi.
Yok canım rota aşısı değilmiş bende doktor ilk söyleyince öyle sandım rota aşısı mı diye sordum yok dedi buda yine virüslerle alakalı bir aşıymış sanırım prematüre bebeklerin bağışıklığı daha düşük olduğu için yapılıyor birde yenidoğan doktorunun rapor çıkarması gerekiyormuş bu aşının ücretsiz yapılabilmesi için

Canim çok teşekkür ediyorum o hesqplamayi bilmiyodum iyi ki söyledin

İkizlerimden birisini kaç gecedir uyutamiyorum gündüzleri mışıl mışıl uyuyan oğlum geceleri kaplan kesiliyor susturabilene aşk olsun yine gece mesaisi bana var mı aranızda uyanık olan

Okadar sıkıntı arasında Bi de bunlarla uğraşıyozz
Değilim ama bebek bakımına büyüklerin yapcak bişeyi yok napcak lar ki
En azindan evle onlar ilgilense yine kar kuzum. Bebeler her türlü bize gece saat basi besle diyor benim hastanenin dru herkes osura osura uyurken mecbur ben kalkiyodum

Yaa ne güzel siz istediginiz kadar aciyorsunuz kaloriferi cıldırıcam bizimki merkezi havalarda asiri sogudu burda biz üsüyoruz cocuk gekince napicam bilmiyorum esim yoneticiyi hergün arıyor arttirin diye adam he arttirdm deyip geciyor evin sicakligi 20 derece hep

Kuzucm sağlk ocagındaki hemşire bana 10. Güne kadar almam lazm dddi ama 10. Gün kalablık burası gelmeyn yarın gelin dddi 11. Gün verdik 2. Tpuk kanını. Hoş yine çok kalabalıktı ödüm koptu pis virüsler bulascak diye.

Kuzum doğurmadan bir çözüm bulun derim bizim ev 25-26 derece mesela ben o derecelerde de üşüyorum bazen bebeği o derecede giydirirken bile ful hapşırıyor. 20 derece cok soğuk olur yaa

Kuzum doğurmadan bir çözüm bulun derim bizim ev 25-26 derece mesela ben o derecelerde de üşüyorum bazen bebeği o derecede giydirirken bile ful hapşırıyor. 20 derece cok soğuk olur yaa
Ben dogum yapmadım henuz diye 45te calistiriyorum kombiyi bakim bize ne gelecek, 45te calisiyor ev 23 24 derece gidip geliyo, bebisler dogunca mecbur 55 falan yaparim

İkizlerimden birisini kaç gecedir uyutamiyorum gündüzleri mışıl mışıl uyuyan oğlum geceleri kaplan kesiliyor susturabilene aşk olsun yine gece mesaisi bana var mı aranızda uyanık olan
Ben de gece ful ayaktayım aksam 9 da kıyamet koparıp 60 cc mama yedi bi uyudu saat 2 de uyandı. 2 den de bu saate kadar uyanıktı şimdi mamayı verdim uyudu. Mamayı resmen bal kymak niyetine istiyor uyumak için. Gramm uyumuyır mama vermeden kıyameti koparıyor. Şimdi sütüm doyurmuyor mu yoksa gercekten keyif için mi istiyor mamayı gel de öğren

Ben dogum yapmadım henuz diye 45te calistiriyorum kombiyi bakim bize ne gelecek, 45te calisiyor ev 23 24 derece gidip geliyo, bebisler dogunca mecbur 55 falan yaparim
23-24 ideal aslında canım yani bence en fazla 25 olmalı dr lar 23 en fazla diyor mesela dışarıya çıkınca hemen üşümesin fazla sıcaklk değişiminden diye. Ama ben de hep üşür mü psikolojisi oldugundan 25 iyidir diyorum bi kere komşular falan yakınca sıcaklık 28 e çıkmış cocuk ağlama krzine girdi sıcaktan 1 saat evin sıcaklıgını düşürmeye çalıştm

Benimde sütüm doyurmuyor gibi tabi öyle aman aman bir sütğmde yok benim sağdıklarımdan 45 veriyorum oda her beslenmede değil aradada memeyi tutarlarsa o mama vermeden ikiside uyumuyorlar bu gece mesela kızlardan biri üç gibi kalktı 60 lık mama yedi sonra biraz emdi ve uyumayıp ağlamaya başladı bir 30 luk daha yaptım öyle uyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…