2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa onu annem bile yapıyo üstüne okadar gidiyo ki yüzü yüzüne okadar nefes veriyo ki. Öpmemeyi az az kabullrndirdim de şimdi Bi de bunu için bişe diyemiyorum.
Annem yaklasmıyor bile o kdr temiz bakıyorki canım anamm yaa Allah razı olsun. Ama diğer herkes bana batıyor. Dr dediki gelen her kim olurda olsun maskesiz gelmesin uzaktan baksın yakın temas olmasın. Şu yeni çıkan virüs bebeklere bulasıyo ve öldrucu dedi allah korusun. Yolda bulmadık yani cok uğraştık. Ama milletin umrnda değil ya uyarmama rağmen. Bu benm en büyük derdim şuan

Benim bebeler durmuyor kızlar bir saat uykuya hasretim su içecek vakit yok. Söylerlerdi de inanmazdım tuvalete bile gidemiyorum diye cidden öyle haldeyim bütün sohbetleri kaçırıyorum

Ben gitmedim çağırmadı detaylı dosyamı gönder gerekirse çağırırım dedi götürdü eşim gerek yok gelmesine demişti.

Benim bebeler durmuyor kızlar bir saat uykuya hasretim su içecek vakit yok. Söylerlerdi de inanmazdım tuvalete bile gidemiyorum diye cidden öyle haldeyim bütün sohbetleri kaçırıyorum
Valla haklisin iki bebeyle daha zordur eminim ne cektin sen be kilua valla 3 katli bir ev alip gelinleri yaninda tutmalisin ben ne hallerle buldum bunlari biliyo musunuz demelisin cevval bir kaynana olmalisin

Biz aynı anda hem detaylıya hem rutin kontrolümüze gitmiştik. Hatta 30 haftadan sonra haftada bir rutin kontrole, 2 haftada bir de detaylımıza bakan profesör perinatoloğa görünmüştük. Ama bizim rutinimize bakan doktor şehir hastanesi yani ücretsiz. O da diğeri gibi özel olsaydı o kadar para vermeye gerek duymazdık diye tahmin ediyorum. Yine de detaylıya bakılan hafta rutin doktorumuz için çok önemli. O da bilmek ister kendi gözünden kaçan varsa diye. O yüzden detaylı zamanı özel de olsa biz yine rutine giderdik.

Oo Bi gün arayla iyiymiş. Kontrollü gidiyorsan iyi. Allah korusun hastalık kaldıramaz şimdi bünyeleri. Sen her sabah rutin bakıma geçtin mi bizim gece gündüz kavramı olmadığı için şuanda sabah bakımı falan hak getire

Yaa korkuyoruz. Ama ben bıktım inan en yakınlar bile bunu yapıyo. Bir insana bir dersin iki dersin az çekinir daaa. Koca koca insanlar siz düşünemiyonuz madem uyaranı bari dinleyin.

Sizinde klima yok muydu öyle hatirliyorum ben onu acarim diye dusundum olmuyor mu klima bebklerde
Var kuzum da yukarıda üflemesi bana pek işe yarar gelmedi direkt küveti elektrikli soba önüne koyduk. Bir de banyoyu sevmiyorlar hiç. Korkuyorlar mı bilmem. Biri bugün üzerini değiştirmek için soyduk banyo yapacak zannetti titreye titreye ağladı aynı banyoda gibi çok değişik tipler benimkiler türlü huylar var.

Tekrar tekrar teşekkür ederim
Canim gerçekten çok güzel aciklamissin çok çok teşekkür ederim yetersiz kaliyomuşum gibi geliyo bana bu süreç Bi geçseydi hayırlısiyla

Öyle yavrum 2 tane ıle 1 tane bır degıl bırde benımkı kendı kucuk olsa da yasça sizinkilerden büyük yavas yavas olur hersey

Tekrar tekrar teşekkür ederim

Canim gerçekten çok güzel aciklamissin çok çok teşekkür ederim yetersiz kaliyomuşum gibi geliyo bana bu süreç Bi geçseydi hayırlısiyla
Estf kuzum. Bende yetersiz hissediyorum canım aynı endişeler var. Benim bebeler iştahsız bir de yani elden bir şey gelmiyor fazla olunca kusuyor bu kez. Bebeklere göre davran kilo alıyorsa sorun yok demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…