2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu bebeler niye böyle değişik huylara sahip bizimkiler de ağzında biriktirip lop diye yutmaya çalışıyor ve benzer şeyler oluyor maalesef ara sıra

Allah kolaylık versin kuzum. Zaten ruh gibiyiz ben öyleyim şahsen gerginimde annem bile batıyor yeri geliyor. Kv daha zor. Ay inşallah kabız filan yapmaz aptamil biri mama seçiyor çünkü hipp ve evolvia sevmedi. Aç duruyor almıyor onları. Bizim doktor dört kilo dedi ya prematüre mamalar için dört kiloyu bulsun sonra gazlı bebekler için olan mamalar varmış ona geçersin dedi

Bende burda kar var korkuyorum usutucem diye bizim derdimiz beslemek daha büyüklerin derdi dişler Allah yar ve yardımcımız olsun 10 günde hayatı sorguladım gerçekten gece 2 den 5 e kadar hiç susmayinca bebeklerden biri dedim ben nereye düştüm

Ayy kızlarrrr ben buguun dogurmazsam iyidiragdaya geldim aliskinimdir normalde ama oyle bir kasıldm ki agri esigim düsmüs resmen aglamamak icin kendimi zor tuttum direk kasıklarm agridi insallah bisey olmaz
Allah korusun kiz hassas bolge yani normaldir merak etme kotuyu cagirip durmaa aaaa surda gunun belli bekleyin azicik

Ayyy ne biliim valla bu kadar etki ettigini dusunemedim bir tane yeter dedim doktor bisey demeyince tekrardan devam edicem kuzum iki ye bu agrilar cok fena yoksa
Evet kramp gecse agrisi cok fena valla kesme sakin
Allah korusun kiz hassas bolge yani normaldir merak etme kotuyu cagirip durmaa aaaa surda gunun belli bekleyin azicik
Kızz öyle böyle agrımadıalan kız noluyor diyo valla dedim bakma bana sen bian ömce cıkaym

Çıktım kızlar
Yine nts ye gerek görmedi durum gayet iyi 500 gr daha büyümüş minnoş herşey normal şuan. Normal doğumda karar kıldık hayırlısı bakalım 16 Ocağa kadar zamanı var o zamana kadar gelmezse diğer alternatifi konuşuruz dedi.
Oksapar ve progestanı kestik. Diğerleri devam bu seferlik bu kadar.

Hadi bakalim kuzum her an tetikte bekliceksin sende desene saglikla gelsin insallah

Ayy annene de yazık. Ben besleme bakım herşey bende. Bi gündüz mamakarını anneme hazrlatıyorum gece de eşime. Yatağa koy ver bn oturduğum yerde herşeyletini yapmaya çalışıyorum. Ama yeni düzenler yapıcam sanırım var aklımda bakalım

Ciyak ciyak durmuyorlar asla tek yapamam annem bez değiştirirken ben diğerine mama veriyorum ya da emziriyorum filan öyle. Düzensizlik üzerinde gidiyoruz onlar nasıl isterse öyle

Ciyak ciyak durmuyorlar asla tek yapamam annem bez değiştirirken ben diğerine mama veriyorum ya da emziriyorum filan öyle. Düzensizlik üzerinde gidiyoruz onlar nasıl isterse öyle
Ayy olsun yaa oturur düzeni. Kolik bebeklr çok zor. Benim Bi tanesi zorluyor diğerine engel oluyor diye düşünüyorum hep ona üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…