HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

merhaba ;
hiç meryem ana otu ile hamile olan duydunuz mu ?
bi kuzenim söyledi şuan onu araştırıyorum
gebe kalmak için ve doğum için kullanıyormuş
Allah hepinizin gönlüne göre versin ben tüp bebekten sonra hala dinlenmedeyim
çok inanmış tüp bebek olur diye hayal kırıklığını atamadım şuan korkuyorum 2, tüp bebek için hala kendimi hazırlayamadım nisan ayında belki başlarım hamile olanlara güzel gebelik duğumu yaklaşanlara kolay doğum
benim gibi hamile olmak isteyenlerede hayırlısıyla müjdesini tez zamanda alsın diyerek yazımı bitiriyorum :9

Kızlar 21+2 iken rahim ağzı yetmezliği nedeniyle oğlumu suni sancıyla doğurdum. İçim yanıyor. 3 gün oldu. Gün geçtikçe artıyor sanki acım. Allah kimseye yaşatmasın.

Kızlar 21+2 iken rahim ağzı yetmezliği nedeniyle oğlumu suni sancıyla doğurdum. İçim yanıyor. 3 gün oldu. Gün geçtikçe artıyor sanki acım. Allah kimseye yaşatmasın.
canım ne desem bilemedim
daha önce anlaşılmadı mı? hani dikiş vs yapılıyor böyle durumlarda
çok üzüldüm, ne yazacağımı şaşırdım
Tez zamanda atlatırsın inşallah

Canım en son Doğumdan 2 hafta önce gitmiştim. Hiçbir sorun yoktu. Bu hastalık bir anda kendini gösterebilirmiş. Yani 1 saat içinde bile aniden rahim gevşeyip bebeği salıverirmiş kanala. Bebek kaybı yaşamadan bu hastalığı teşhis edilen azınlıkta. Allah nasip ederse tekrar hamile kalırsam dikiş atılır dedi doktor. Çok zor canım lohusayım sütüm geliyor ama oğlum yok :KK43:

Canım en son Doğumdan 2 hafta önce gitmiştim. Hiçbir sorun yoktu. Bu hastalık bir anda kendini gösterebilirmiş. Yani 1 saat içinde bile aniden rahim gevşeyip bebeği salıverirmiş kanala. Bebek kaybı yaşamadan bu hastalığı teşhis edilen azınlıkta. Allah nasip ederse tekrar hamile kalırsam dikiş atılır dedi doktor. Çok zor canım lohusayım sütüm geliyor ama oğlum yok :KK43:
Allahım en büyük sabrı versin sana, hislerini tahmin bile edemem
inşallah en kısa zamanda çok sağlıklı bir hamilelik yaşarsın, Allahım acını hafifletsin inşallah

allahım sana sabır versin çok üzüldüm :KK43:
ben hiç hamile bile olmadım seni anlamam mümkün değil ...
inşallah yakın zamanda sağlıklı yeniden hamile olursun ve evladını hayırlısıyla kucağına alırsın

allahım sana sabır versin çok üzüldüm :KK43:
ben hiç hamile bile olmadım seni anlamam mümkün değil ...
inşallah yakın zamanda sağlıklı yeniden hamile olursun ve evladını hayırlısıyla kucağına alırsın
Amin canım. Tez zamanda sağlıkla hayırla bebeğini al inşallah canım eline.

Canim bende yeni duydum sirf sana bakmak icin buraya girdim ne desek ne soylesek bos biliyorumki acin dinmeyecek allah sana sabir guc kuvvet versin rabbim seni biran once toparlasin o minik melegine rabbimden rahmet diliyorum dilerimki rabbim sana cok guzel evlatlar bagislar

Canim bende yeni duydum sirf sana bakmak icin buraya girdim ne desek ne soylesek bos biliyorumki acin dinmeyecek allah sana sabir guc kuvvet versin rabbim seni biran once toparlasin o minik melegine rabbimden rahmet diliyorum dilerimki rabbim sana cok guzel evlatlar bagislar
Güzel dileklerin için sağol canım. Rabbim büyük, neylerse güzel eyler.

merhaba ;
hiç meryem ana otu ile hamile olan duydunuz mu ?
bi kuzenim söyledi şuan onu araştırıyorum
gebe kalmak için ve doğum için kullanıyormuş
Allah hepinizin gönlüne göre versin ben tüp bebekten sonra hala dinlenmedeyim
çok inanmış tüp bebek olur diye hayal kırıklığını atamadım şuan korkuyorum 2, tüp bebek için hala kendimi hazırlayamadım nisan ayında belki başlarım hamile olanlara güzel gebelik duğumu yaklaşanlara kolay doğum
benim gibi hamile olmak isteyenlerede hayırlısıyla müjdesini tez zamanda alsın diyerek yazımı bitiriyorum :9
Canım ben duydum . Denedim . Olmadı . Inşaallah sen dene olur . Ucuz bir şey attarda satılıyor. Otu surahide 1 gün bekletip iciyorsun . Östrojen varmış o otun içinde . Benim arastiripta ogrendiklerim bu şekilde .

Canım ben duydum . Denedim . Olmadı . Inşaallah sen dene olur . Ucuz bir şey attarda satılıyor. Otu surahide 1 gün bekletip iciyorsun . Östrojen varmış o otun içinde . Benim arastiripta ogrendiklerim bu şekilde .

Canım inşallah sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun benim rgl yarın bitecek inşallah bu hafta içi o o bana ulaşacak umreden geldi burdan alınmış olsun istemedim umut işte şifa nerde nasıl bilinmiyor allahım nasip etsin vesile kılsın
bütün kadınlar anne olma ister allah hayırlısıyla nasip etsin dua için açılan elleri boş çevirmesin
ben artık tükeniyorum umudum bitiyor nisan ayında yeniden 2. kez tüp bebek düşünüyorum 2 tane aşılma ve 1 tane tüp bebek yaptırdım nisanda 5. yıl dönümüm artık umutlarım tükeniyor

Canım inşallah sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun benim rgl yarın bitecek inşallah bu hafta içi o o bana ulaşacak umreden geldi burdan alınmış olsun istemedim umut işte şifa nerde nasıl bilinmiyor allahım nasip etsin vesile kılsın
bütün kadınlar anne olma ister allah hayırlısıyla nasip etsin dua için açılan elleri boş çevirmesin
ben artık tükeniyorum umudum bitiyor nisan ayında yeniden 2. kez tüp bebek düşünüyorum 2 tane aşılma ve 1 tane tüp bebek yaptırdım nisanda 5. yıl dönümüm artık umutlarım tükeniyor
Bende ikinciye başlayacağım ama umutlarımız taze olsun ki rabbim kapıları bize açsın .. yer gök dua inşaallah olacak üzülme dik dur inşaallah olacak ben inanıyorum Rabbim hepimizin kucağını hayırlı bebeklerle doldursun .

S sinkar bir yerlerde gebelik takvimini gördüm :KK200:
hayırlı olsun canım, Allah tamamına erdirsin inşallah :KK37:
cnm merhaba sana söylemedin mı ? :KK43: utandım şimdi
evet hamileyim 9. haftama girdim kalp atışlarınıda duydum şükür Rabbim'e
sen nasılsın? bebek nasıl? cinsiyeti kızdı sanırım yanlış hatırlamıyorsam

cnm merhaba sana söylemedin mı ? :KK43: utandım şimdi
evet hamileyim 9. haftama girdim kalp atışlarınıda duydum şükür Rabbim'e
sen nasılsın? bebek nasıl? cinsiyeti kızdı sanırım yanlış hatırlamıyorsam
olsun unutmuşsundur, önemli değil
maşallah size :nazar:
evet kızım olacak benim, iyiyiz çok şükür, gitgide büyüyo bebeğim en son 35.7 cm 1079 gram idi :KK37:
bakalım senin minnoşun cinsiyeti ne olacak

olsun unutmuşsundur, önemli değil
maşallah size :nazar:
evet kızım olacak benim, iyiyiz çok şükür, gitgide büyüyo bebeğim en son 35.7 cm 1079 gram idi :KK37:
bakalım senin minnoşun cinsiyeti ne olacak
çok sevindim iyi olmanıza
geçen hafta gittim en son... asulye tanesi kadardı ama başı burnu, gözü herşey bellıydı bir mucize gibi ... cinsiyeti kaçıcı haftada öğrendin?

çok sevindim iyi olmanıza
geçen hafta gittim en son... asulye tanesi kadardı ama başı burnu, gözü herşey bellıydı bir mucize gibi ... cinsiyeti kaçıcı haftada öğrendin?
bana ikili testte büyük ihtimal kız dedi 12+5 tim sanırım
ondan sonra da her kontrolde hala kız diyorum dedi ve öyle kaldı
şimdi hareketleri falan çok net hissediliyo o kadar güzel bi duygu ki

bana ikili testte büyük ihtimal kız dedi 12+5 tim sanırım
ondan sonra da her kontrolde hala kız diyorum dedi ve öyle kaldı
şimdi hareketleri falan çok net hissediliyo o kadar güzel bi duygu ki
anladım cnm bide benım hamileliğim rahat geçiyor yane mide bulantısı falan yok , arada bir ultrasyona girmesem hamileliğimi anlamayacagım :))

anladım cnm bide benım hamileliğim rahat geçiyor yane mide bulantısı falan yok , arada bir ultrasyona girmesem hamileliğimi anlamayacagım :))
benim de öyleydi toplamda 4 kez kustum o da diş fırçalayınca midem bulandı diye :KK45:
onun dışında koku hassasiyetim vardı
şimdi bile mide yanmalarım diğer gebelere göre daha az
şöyle geriye dönüp bakıyorum da pimpirikle geçirdim zamanımı, sen öyle yapma olur mu :KK53:

X