2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben doğum yaptım kızım yanımda emzirmeye çalışıyorum aynı baana benziyor pamuk gibi Allah'ım sırayla hepinize de yaşatsın bu duygu ağrılarım dinsin ayrı yılı yazarim
oyyy cnm benim hadi gözünüz aydın olsun
allah analı babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olsun inşallah.

Kim kız ismi lazım değil banada kendi annem dedi her gün yıkanmaz kışın hasta edersin diye ıslak pamukla silersin olmadııı ama akşam uyku öncesi banyolarını çok öneriyorlar bilemedim ben de

Kışın ben de yıkamam ya ilk 6 ay hasta olmazsa çok iyi olurmus.
Kız gene anne kv destek olsun boşver kuzum ya tek başına hangi birine yeticeksin yemek mi bebek mi kendin mi temizlik mi Yarım saat uyusan kardır güzel beslensen kardır yani doğurmadığım için bilemiyorum ama destek şart be kuzucum şu kırkınız çıksın hayırlısıyla oturtursun düzeninii

Yaa onu annem bile yapıyo üstüne okadar gidiyo ki yüzü yüzüne okadar nefes veriyo ki. Öpmemeyi az az kabullrndirdim de şimdi Bi de bunu için bişe diyemiyorum.

nurselek kuzumm bende cok ılk banyosu dıe cok önemsıyordum ama nasıp olmadı kuvezde yıkadılar cıktıktan sonra ertesı gun ablam ıle yıkadık hatta ablam yıkayıp ben su dokecektım baktım o ısteıdıgm gıbı tutamıyor ben aldım yıkadım
Bırde bızde gobek dusmesı veya kıs bebegı dıe fazla esirgenmez yıkanmadan
Ben eslemı 1 gun yıkıyorum 1 gun ara veriyorum
Ama cok dıkkat edıyroum ısıtıcı ıle önce ıyıce ısıtıyorum sonra banyo yaptırıyorum bayagı muhafaza edıyroum
Hatta bızım yatak odası petek en son petek oldugu ıcın zor ısınıyor benım ısıtıcım kumandalı yattıgım yerden Eslem uyamdıkca emzırırken bı taraftan yıne acıyorum sonrra yattırınca kapatıyorum ıyı oluyor
Ama ben sabahları kalkınca hem terlemıs oluyor hem sabah bakımı oluyor hepsi aradan cıkmıs oluyor bayagı dinleniyor

Ben kalmaları taraftarıyım kuzum zaten. Annem hiç gitmesin istiyorum açıkçası. Lohusalık dönemi cok zor gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…