2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olsun azicik toparlansinlar yine alışır minnoslar önemli olan saglik tek olsa idare ederdin belki ama iki zor sende cok zorluklar yasadin sanada degisiklik olur hem iyi olur ailenle vakit gecirmek
Öyle canım bana da iyi gelir biraz çıkarım dışarıya filan. Onlar içinde şu aşamada gelişimleri daha önemli. Tek olsa dediğin gibi en kötü kucağından indirmezsin kucakta sakinliyorlar çünkü yine bakarsın. Böyle pek mümkün değil

Kuzumaa nolduuu anam bi marazimiz eksik olmasin yaaa basimiza gelmeyen kalmadi neyse buna da sukur ne diyeyim
Valla hergün baska bisey oluyor anlamadm sona geldikce dise kafayi takmistm kasinti oldu bacaklarimi yıkayınca rahatliyorm ama baska yerde de oyle cok yok cok ilginc bisey gercekten tek tesellm Allah ın izniyle son 3 hafta diyorm

Valla hergün baska bisey oluyor anlamadm sona geldikce dise kafayi takmistm kasinti oldu bacaklarimi yıkayınca rahatliyorm ama baska yerde de oyle cok yok cok ilginc bisey gercekten tek tesellm Allah ın izniyle son 3 hafta diyorm
Artik kese istio vucut bence ondan baby saka bi yana artmaz insallah saglikla gecir su sureci de

Kızlar şöyle genel bilgi vereyim size. Dün sez. e girdim işler yolunda gitmedi belli etti kendini. Yaşam bulgularım iyi gitmedi. İlk kızımı duydum sonra oğlumu bana gösterip YB aldılar genel toparlanma için. Daha sonrasında ben odaya getirildim. Ama dehşet Bi titreme Bi şoktu belli olağan dışı. Soğuktan falan diye düşündük. Odada beni toparlayıp yerleştiriyolardı. Tırnaklarım git gide morardı herşeyi an an hatrlıyorum. Sonra bişeyler söyleyip kızlara beni duyuyomusunz dediğimi hatrlıyorum sonrası bilinç kaybı. Tansiyon bile alınamamış, taşikardi beraberinde. Atoni tablosu. Apar topar götürmüşler beni hatırlamıyorum. Doğumhaneyi hatrlıyorum tekrar genel anestezi verdiler balon taktılar. Tek atoni olsa belki Bi şekilde toparlayacaktı aam kanım hep düşüktü benim öncesinde de biliyorsunuz düştü 6lada toplamda 6kan 8 9 mu ne plazma daha neler neler aldım. Doğum 9.30 da gerçekleşti ben 3 4 gibi dopumhaneden çıktım. 6 7 saat uğraşmışlar benle bütün doktorlar başıma gelmiş yani şöööyle Bi gidiyormuşum
Dopumdahneden çıkmadan önce kızımı sonra oğlumu getirdiler bana kokladım kokladım gittiler
Kızı odaya bizimkilerin yanına vermişler ama oğlan biraz daha geç geldi mama aspire etmiş sanırım. Benim önde giden oğlanı depar atarak geçmiş cadaloz kızım 2700 oğlan 2500 lerde.
Dün eşimle kaldık monitörize takip edildim zaten hemşireler de hep yardomcı oldular. Eşimde başta korksa da alıştı ben oturma bile yapamıyorken herşeyi o yaptı. Zorlu bir geceydi ama.
Bugün kan değerlerim iyiye döndü küçülte küçülte balonu çektiler sondamı çektiler. İlk mobilizasyon gerçekleşti milim milim destekle sürükleniyorum işte.
Bebebekleri besliyorum. Göğsümü veriyor peşime mama destekliyoruz çünkü süt yok. Rezene çayı ve Bestlak içiyorum. İki gün sadece sıvı besleniyorım yarın katı gıdaya geçeceğim büyük ihtimal. Bu gecede burdayız. Sonrasını da durum göstericek bende durumlar böyle kızlar. Allah verdi. Bunun yaşanacağı varmış. Bir an önce iyi olup yavrularıma yetebilmek istiyorum. Dua eden arkadaşlarımdan da tek tek Allah razı olsun. Herşey dua üzerine kurulu

Şükür ki guzel haberini aldık kuzummm Rabbım senı evlatlarına ve sevdiklerine bağışlasın
Cok şükür bebeklerın de iyi
Artık bitti gıttı o guzel canını sıkma artık
Evlatların senı beklıyor onlara bakılıyor kuzum sen sımdı kendını toparla onkara elbette yetersin
Rabbım saglıkla buyutmek nasıp etsın bebeklerınıde sıze bagıslasın olayın sok u bıle halen uzerındedır sımdı o kadar seyı beklemıyorudn sonucta ama daha ıyı olucak sın hadı bakalım yenı anne sen ıyı ol bız hep burdayız

Canim benim cok ama cok gecmis bitmis olsun resmen korku filmi gibi birsey yasamissin Allah korumus sizi kuzum ya yavrularinin saglikli olusuna cok sevindim sen kendi dinlenmene bak insallah yetersin biraz toparlan da evvelAllah sen herseyin ustesinden gelirsin sut te gelir hersey olur kuzucum Allahim yavrularini sana, seni onlara bagislasin uzun saglikli omurleriniz olsun insallah

Çok şükür yavrularına kavuştun
Allah analı babalı büyütsün canım

Kizlarrr pazar günü doğum yaptim
Bugün anca girebildim kulübe
2 doğumumuz olmuş ,gözümüz aydın olsun
Sırada kimler var
Bizde günler yoğun geciyo, tuvalete gitmeyi unutuyorum
Kizçem gündüz ful uyuyo gece nobet
Uyandırmaya çalışmak en zoru .
Şükürler olsun Rabbime bugünleri gorduk
Hâlâ inanamıyoruz bu bebek bizim mi diye ☺
Rabbim sizleride Sagliklla kavuştursun yavrularınıza

Ahh kuzum benm seni çok iyi anlıyorum neredeyse aynıları bana da oldu gercekten çok zordu yapılan her müdahale ben de 10 da odaya cıkmıstm çıktıgm gibi o titreme kanama vs acil doğumhaneye almışlardı sonrası zaten berbat. Neyseki bunu da atlattık çok şükür. Annem 2. Ye asla cocuk düşünme diyor dr aynı şeyler olabilir demiş. Bu atoni neymiş ya hiç duymamıstm başıma gelene kdr berbat bişimiş

Oyyy masallah sizeee Allahim daha cok guzel gunler gostersin tecrubelerini anlatsana dogum nasildiiii agrin sizin oldu muu var miii gogsunu nasil koruyosunnb

Oyyy masallah sizeee Allahim daha cok guzel gunler gostersin tecrubelerini anlatsana dogum nasildiiii agrin sizin oldu muu var miii gogsunu nasil koruyosunnb
Aşkm göğüs sorularnı bana da sorsana ben emzirmeden önce kaynatılmış su ve pamukla siliyorm göğsümü sonra emziriyorum sonra üstüne lansinoh sürüp gümüş kapaklarımı takıyorum. Gel gelelim ki 2. Günde başladı acımalar ama nasıl dişlerimi sıkıyorum yaraya tuz basmak gibi acı verici bişey bebeğin orayı emmesi. Şimdi baktım bi göğsünn ucu resmen kopmus pembe olmus yaradan. Yani herşeyi yapmama ragmen yara olldu napıcam bilmiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…