2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar iyi değilim. Atoni yüksek kan kaybı hb 6larda gittim geri dönderdiler. Balon takıldı. Detaylı yazmiyorum bu kadar yazabildim şimdilik. Dua istiyorum sizden bolca dua
Çok geçmiş olsun ☹️ Rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum. Tez vakitte toparlarsın inşallah. Hiç yaşanmamış gibi olsun 🤲🏻

Ayy benım bebe dun aksam karnı agrıyor gibiydi
3 kere dun kaka yaptı ıshal gıbı korktum hatta agladıgında nerdeyse bende aglıcaktım 😪
Gece ve sabah cok azıcık kaka yapmisti
Aksam kı gıbı degıldı
Bırde sancılanmadı şükürler olsun
Ben bakamadım mı neyı yanlıs yaptım deyıp durmstum
Ahh derdını anlatamayam bebek canı acısa sadece aglar cok üzülüyorum
Bızde sımdı kaka takıbı gaz takıbı 😬🤲🥰❣️
Anne sütü yoğunluklu besleniyorsa ishal gibi kaka çok normal diye biliyorum kuzum. Bizimkiler müthiş gazlı sürekli ağlama krizleri ile geçiyor maalesef insan çok çaresiz hissediyor 😑

günaydın kızlar gece bebiş ilk kez farklı şekilde ağladı asla susturamadm annemi aradım anne gel susmuyor bi derdi var dedim. Kocam susturur dedi 😅😅 anne ya lütfen yapma gel dedim 😅 babamla geldiler hemen saat 5 e geliyordu 😅 annemin kucagında sustu beni özlemiş dedi. Ben de sürekli sen anneanneni mi özledin kızımm flan dedim hoşuna gitti sonuc olarak yırttık 😂

3 kere dun kaka yaptı ıshal gıbı korktum hatta agladıgında nerdeyse bende aglıcaktım 😪
Aksam kı gıbı degıldı
Ben de bu gece ilk kez çaresiz kaldımm ya oturdm ben de ağldm ay insan ne zorlanıyormuş gerçektenn 🥺🥺🥺

günaydın kızlar gece bebiş ilk kez farklı şekilde ağladı asla susturamadm annemi aradım anne gel susmuyor bi derdi var dedim. Kocam susturur dedi 😅😅 anne ya lütfen yapma gel dedim 😅 babamla geldiler hemen saat 5 e geliyordu 😅 annemin kucagında sustu beni özlemiş dedi. Ben de sürekli sen anneanneni mi özledin kızımm flan dedim hoşuna gitti sonuc olarak yırttık 😂
Ayy cok sevindimm olur boyle seyler arada minnos halletmis bak🥰

Annemle gideceğim sanırım bende istemesem de bebekler için en iyisi öyle olacak. Biraz ele avuca gelsinler öyle dönerim. Kırkında bunlar normal doğum haftasına ancak geliyor kuzum prematüre doğdular sonuçta. Doktor üç ay çok dikkat etmemi söyledi. İnşallah sıkıntısız geçer 🤲🏻
Yaa esinde yogun calisiyordu diye hatirliyorum senin icinde iyi olur biraz toparlanir bebisler en azindan öyle dönersin gecer insallah annesi bu kadsr oldu ya cok sükür🙏

Iste bu yani nolcak aile içi olur öyle seyler 🥰🥳

Annemle gideceğim sanırım bende istemesem de bebekler için en iyisi öyle olacak. Biraz ele avuca gelsinler öyle dönerim. Kırkında bunlar normal doğum haftasına ancak geliyor kuzum prematüre doğdular sonuçta. Doktor üç ay çok dikkat etmemi söyledi. İnşallah sıkıntısız geçer 🤲🏻
Cnm bebisler için iyi olacaksa git annene biraz sen de toparlarsin ..🥰

Aksam kı gıbı degıldı
Cnm sen ki iki kız buyutmussun sen yapwrsin bizler aceminin acemisi bizler korkuyoruz kız sen daha rahatsin..hepsi geçer 😃
Bak sen mi öğe ortamı yumuşatmis sende güzel yerden vurmussun bak dayanamaz gelir demiştik çok sevindim aranız düzelmesine😃😃🥰

Ben de cok cevap fln verdm kndimi suçluyorum şimdi farknda olmadan kırdımmı diye arıyorum açmıyor 😪 uyumuş. Umarım yarın düzelir yoksa çok üzülücem 🥺
Bebişin hatrina gelir merak etme😊üzme kendini sütün falan azalir.esin sanırım hengameden sıkıldı başta git dinlen demiş sonra rahat birak v.s anne alınmış olabilir ama geçer sizin hatriniza gelir anneanne😊

Cnm sen ki iki kız buyutmussun sen yapwrsin bizler aceminin acemisi bizler korkuyoruz kız sen daha rahatsin..hepsi geçer 😃

Bak sen mi öğe ortamı yumuşatmis sende güzel yerden vurmussun bak dayanamaz gelir demiştik çok sevindim aranız düzelmesine😃😃🥰
Z kusagı bunlar farklı bebeler cocuk laboratuvar dan cıktı kuvezde buyudu hassas 🤣🤣🤣🤣

Yaa esinde yogun calisiyordu diye hatirliyorum senin icinde iyi olur biraz toparlanir bebisler en azindan öyle dönersin gecer insallah annesi bu kadsr oldu ya cok sükür🙏
Öyle kuzum eşim çalışıyor bir de korkuyor Yani ancak bez getir götür mama getir öyle şeyler yapabilir bebeklerin bakımını şu haliyle yapamaz. Feryat figan ağladıklarında bizim elimiz ayağımız dolaşıyor zaten. Evlerine alışsınlar istiyorum açıkçası ama mecburen gitmem gerekiyor 😕

Öyle kuzum eşim çalışıyor bir de korkuyor Yani ancak bez getir götür mama getir öyle şeyler yapabilir bebeklerin bakımını şu haliyle yapamaz. Feryat figan ağladıklarında bizim elimiz ayağımız dolaşıyor zaten. Evlerine alışsınlar istiyorum açıkçası ama mecburen gitmem gerekiyor 😕
Olsun azicik toparlansinlar yine alışır minnoslar önemli olan saglik tek olsa idare ederdin belki ama iki zor sende cok zorluklar yasadin sanada degisiklik olur hem iyi olur ailenle vakit gecirmek😊

X