2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyy canim benim yaaa normal dogumm eminim zordur ama gecio bitio dimi mucize gibi bisey darisi basimiza insallah depend aliyorum bende mutlaka aventin kapaklari da var, sut icin ekstra bisi yapiyomusun acaba iceecek vs, bebisinn nasill yaaaa

Cnm yaa çok zor süreç yaşamışsın..
Çok şükür ailene bebeklerine bağışlamış allahım..
Biran önce düzelip sağlığına kavuşursun inşallah

Yaa ne güzel normal doğum yaptın.hamile kalmadan önce ben normal doğum yapacağım diye geziyordum etrafta şimdi tırsıyorum
Sizin şu duş almalarınıza hayranım ben herhalde panik ötesi panik olurdum
Çok şükür bebişin kucağında sağlıklı

Ay kaşınma başladı mı da geçmiyor İnşallah geçer cnm ya.kontrolde gideceksin doktorda birşey söyler geçici bir durum olsun
Valla nasil guzel kasiniyor anlatamamama iyi iyi yinede dün daha coktu sanki bugun biraz iyi gibi sadece kasınan yer boyle degisik bi hal aliyor gever napalm artk

Oyy canim benim yaaa normal dogumm eminim zordur ama gecio bitio dimi mucize gibi bisey darisi basimiza insallah depend aliyorum bende mutlaka aventin kapaklari da var, sut icin ekstra bisi yapiyomusun acaba iceecek vs, bebisinn nasill yaaaa
Inş Canım sizlerde kolaylıkla yavrunuza kavuşun
Evet en buyuk mucize odaya gelip yavrumu alınca, cektigin sancıya değiyo
Yaaa birde sanci çekerken ve doğum sırasında müthiş bir titreme yaşadım , öle böle değil dikişler atılırken hala devam ediyordu.
Süt için önceden almamıştım, hastaneden önerilir diye , doğum sonrası eczaneden humana süt çayı eşim aldı onu içiyorum , bol suu, komposto , rezene almayı düşünüyordum onunla ilgili iyi şeyler duymadım kafam karıştı.
Minnoşum da teyzesi gündüz ses seda yok ,zorla uyandırıp emziriyirum.Gece de zorla kaldırıyorum baya bi ağlıyo, artık bizde korkuyoruz bişe olacsk diye , memelerle resmen savaşiyo
Önce soldakini seviyordu, şimdi sagdakini

Yaşadığın şey ne kadar zormus öyle cnm neyseki geçti bitti ins sağlıkla evlatlarına yetersiz sen üzülme bir kaç güne toparlarsin
Allah analı babalı büyütsün
Cnm çok şükür geçti sağlıkla büyüt bebeğini

Kızlar anca yazabiliyor Dr acil ameliyata girdi onu bekledik bayağı nst sancı çıkmadı kilosu boyu suyu iyi haftaya Çarşamba görelim gün verelim dedi verdiği fitil ve ilacı pazartesi bırak bakalım sancı ne durumda olacak dedi benden haberler böyle iki hafta önce yola çıkan kız şimdide vazgeçti gelmekten

Çok şükür canım
Şöle birşey var normal doğumda önce acıyi çekiyorsun, sezeryan da sonra acıyı çekiyorsun bana göre
Yaa ne yapayım, insan temiz olmak istiyo
Şükürler olsun

Epiduralsiz mi normal dogurdunnn inanmiorum sanaa kiz helal olsunnn dikis mikis duydun yanii oyyy yesinler onuu uyandir kiymamazlik yapma bol bol emsin sarilik olmasin Allah korusun ohh mis gibi kokla bizim icinde annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…