2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallahhh canım inşallah. Ama hiç hiç yoktur gerginliği onun keyfine baksın o

O neyine gergin acaba yaa geçti anasının dizinin dibinde oturuyo gel benle ilgilensene son gecem Bi duygumu heyecanımı sor paylaşsan yok nerde
Ay ne deyim valla bilemedim germe kendini sen ne kaldi surda sakin ol bebisleei düsün yıllardir bekledign ana saatler kaldı cok sükür üzme tatlı canını

Yaa gercekten mi ben ameliyat öncesi bağırsakları tamamen boşaltmıştm sormadılar da zaten sonrasında da hep komposto sıvılar sular çorblar öyle beslendm ama bugn 3. Gün daha cıkmadm yani nolcak bilmiyorm açıkçası

Sezaryen bebişkolarımm tahmini ne zaman kolay oturup kalkılıyo
Ben ilk günden beri rahat oturuyorum ama ilk 1 hafta sırtımı geriye yaslamam gerekiyordu. Aynı hamilelikteki gibi öne doğru eğilemiyordum. İkinci hafta itibariyle öne eğilebiliyorum ama karın bölgeme dokununca hâla ağrıyor. O da zaten 2 sene bile sürebilir demişti doktorum.

Kızlar ya ben bayağı bebişle ilgilenmekten giremez oldum buralara. Kimse doğurdu mu hafta sonundan bu yana? Nasıl doğurdunuz? Ayalandınız mı? Ve doğum tarihi belirlenen oldu mu? Kendileri görmese bile bilen biri özetlese çok makbule geçerdi.

Ben de aynı şekilde rahat oturuyorum rahat yürüyorum kuzm ama pozisyon değiştirmek baya eziyetli mesela yatıyorum ve kalkıcam o kalkarkenki doğrulma olayı flan cok can yakıcı dikişler açılıyor gibi bi ağrı ve his veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…