2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Labellaaa kuzu ben cok korkuyordum dikiş varken zorlanmaya lavman ıstemıstım amelıayt oncesı
Kabızlık problemım var dedım
Ama vermedıler uyusukken alta kacırılabılınırmıs dıe amelıayt sonrası gece istedim
Gece nobetcı hemsırede sabah olsun dr a sorarız dedı bende kızdım wc de ydım ablama dedım getırmedıler sabah dedıler cagır buraya dedım kızdım bana ameliyat sonrası verılecektı napayım sımdı bana dıyenelrı bu saatte karsına mı cıkarayyım kotuyum gormuyormusun vc de kaldım dedım sonra getırdı kullandım ohh valla rahatlattı yoksa ıkınmak nerde dıkısler den
Hatta ablam dedıkı bana amelıayt oncesı vermıslerdı dedı
Sonrası sancıya gerek yok
Send e olmazsa eczaneden aldır gece gunduz sıkısmadan kullan rahatla sıkısmayı bekleme pişman olurusn

Kilya kuzum sende üzülme napalım bebekelr bı yerde istemezse yani
Ozellıkle emzırmeye eler var aen uzerıne duşenı yap sagarak beslersın mama ıle destek alırısn enerjını kaybetme sütü ne odaklan bakmıssın bırgun hersey degısmıs
Eslem geldiğin de ılkgun bende verememıstım sagarak bıberonla vermıstım
Hemsıreler eve alısma surecı vs dedıler
Hanı gunde 1 kere gıdınce tutyordu ondan saaırmıstım eve gelince neden tutmadı dıe
Ama aksam olunca deneıdm tuttu
Tutmaya da bilirdi bugun veya yarın reddedebılır de aman saglıkları yerınde olsun da

Sağol canım Allah razı olsun

Al işte. Biz de atıştık şimdi. Ne halden anlıyorlar ne başka bişey den sinir oluyorum
Kuzum yarın güzel haberlerini bekliyoruz kendini toparlayınca haberdar etmeyi unutma bizleri
Hiç duyma eşini duyupta strese girme yarın sizin için çok güzel bir gün olacak ikinizde şimdi onunda heyecanı gerginliği var yarının getireceği güzellikleri düşünün

Kızzzz. Sen bana sor özelden bir daha etiket yaparken yine yanlış etiket pink21 bizim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…