2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bekliyorum kızlar bolca dua bekliyorum Allah rızası için
Kzuumm en güzel heyecanlar gercekten sakin ol sakin sakin gir o ortama ve anesteziden 3 dk içinde bebişler çıkmaya başlıcak teker teker müthiş müthiş müthiş o an o kdr sıcak olcaklar ki ericeksin Allahım yar ve yardımcın olsun kuzumm benim

Taze anneeee yeriz o bebisiii ben kisa bi ozet geciiim 12 aralik ta Labellaaa sez oldu, ama sabaha karsi Ayceeeee surpriz yapip normal dogurdu ayni gun iki bebisimiz oldu dogum tarihi belli olan su an hatirladigim ZEYNEPP5555 6 ocak olmasi lazim, daha belirlenecekler var. Birumuttuyasataninsani korona oldu ama nisan gelmis bir kac gune negatife donunce insallah normal dogurcak su an nurselek ve pink21 dogumda canim hatirladiklariM bunlar

Kizzz masallah hafızanahayır herkeside dogru etiketlemisss Yasamademek123

Kizzz masallah hafızanahayır herkeside dogru etiketlemisss Yasamademek123
Kiz ben sozelciydim hafizam ve ezberim cok kuvvetlidir bu harfli yarismalar var ya kelime oyunu gibi ordaki abuk subuk kelimeleri bile biliyorum esim cok guler nerden tutuosam aklimda bebe dogunca ucar gider beyin kesin o zaman da program yazmayi dusunuyorum ama su saat bu su saat su plansiz yasayamam

Masallah masallah diyelim gitmez artk kız bebegin herseyini aklinda tutarsn ne güzel
Sen iyimisin disin nasill keyfin nasil ? ZEYNEPP5555 benim kulak duymuo hala napcam bilmem
Valla disim agrimiyor simdilik cok sükür ama bugün baya kasık agrım bel agrım var Allah sonunu hayretsn cok süpheliyimacılmadiysa en iyisi git bi kbb ye enf felan olmasn

Tut kendinii aksiyon yaratma sakinn bi bakicam iste gliserin damlatcam yine acilmazsa gidicem mecbur boyle yasanmaz duymuyom resmen

Canım çok geçmiş olsun, acaba hiç işlem yapmadan şöyle cila gibi bir şey süremezler mi oraya?
En azından yiyecek artığı girmesin diye.

Kizlar isteğe bagli sezeryanda fahiş ek ödemeler çıkıyor özel hastaneye gidenler ne yapti?dr rapor verirse devlet karşılaşıyormuş
Valla bana dr hic sormadı direk sezaryen dedi baska bi hastameden daha fiyat almistm ama oyle istege vagli diye bir ayrim olmamisti olan fiyati söylediler

Tut kendinii aksiyon yaratma sakinn bi bakicam iste gliserin damlatcam yine acilmazsa gidicem mecbur boyle yasanmaz duymuyom resmen
Benimde bi kere öyle olmustu dr gliserin vermisti agri baslarsa antibiyotik vermisti ama acılmisti insallah seninkide acilir kiz gliserin gebelikte kullaniliyor mu bi bak önce

Sagol canım Valla hic yapilacak gibi degil durup durup dis fircaliyoruminsallah biraz idare eder bakalim simdilik bisey yok
Cokta durup durup fırrcalama aşındırır ordan ıgne ucu kadar bı yer olur acıkta sonea agrısı ıle ugrasma
Iyıde morfın olmadan yaptırıraın onda bısey yokki
Kıırlan yere dolgu koyup kapatıcak ben olsam yaptırırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…