2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla bilmiyorum ki dunku sordugumuz dr de eger kesme durumu varsa dolgu yapilir demis ama korkuyorm

Ben de öyle düşündüm, dolgu da değil de tam kırılan yere jel sürüyorlar hemen donuyo. Geçici dolgu gibi yani.

Valla bana dr hic sormadı direk sezaryen dedi baska bi hastameden daha fiyat almistm ama oyle istege vagli diye bir ayrim olmamisti olan fiyati söylediler
Canim bizde oyle zannediyorduk ama taburcu işlemlerine danistigimizda boyle birsey söylediler sanirim dr la konusmam lazim diğer herşey hariç sadece sezeryana 13 bin diyorlar.

Ben rapor felan almadım
Dr un normal dogumu kendisi uygun bulmazsa zaten sezeryan a alırsa cıkmaz ek ödeme
Benimki normal doguma bi engelimin olamadığını söylüyor ben korkuyorum bebek stabil bir şekilde çıksın ıstiyorum çünkü onceki dr um yaş sebebi ve ilk bebek olmasindan dolayi sezeryan diyordu☹ne yapacagimi bilmiyorum

Canim bizde oyle zannediyorduk ama taburcu işlemlerine danistigimizda boyle birsey söylediler sanirim dr la konusmam lazim diğer herşey hariç sadece sezeryana 13 bin diyorlar.
Diger hersey dedigin ne ben 2 yerden fiyat aldm hic oyle bisey demediler bence hastaneyle alakali olabilir bu

Ben de öyle düşündüm, dolgu da değil de tam kırılan yere jel sürüyorlar hemen donuyo. Geçici dolgu gibi yani.

Artık anasın sen ana korku morku yok
Beben oldıgunda konforlu sıkıntısız yasaman ıcın caresını sımdıden bulcan
Ayy yok kızlar korkum kendimden degil olursa bebisi etkiler mi erken gelir mi diye korkuyorm surda cok az kaldi bunu tehlikeye atmak istemedm

Hmmm o zaman ek ödemeyj ödemenız lazım kuzu

Diger hersey dedigin ne ben 2 yerden fiyat aldm hic oyle bisey demediler bence hastaneyle alakali olabilir bu
Canim ilk sorduğumuzda doğum,oda ,süsleme,refakatçi,özel oda,9.900 dediler hiç aklima gelmedi doğum şeklinin fiyati etkileyeceği ne bileyim başından beri sezeryan olacağım saniyordum hatta giden dr um 15 aralığa gun verdi daha 29.haftada.sonra dr değişti biz hastane degistirmeyelim diye dr u biraktik burda baska dr la devam ettik bu de normal doğum yanlısı dr aksini raporlandirmadigi sürece sezeryab istege bağlı olarsk geçermiş o da ekstra ücrete tabi olurmuş. Yani raopirlandirma yapmazsa 13 bin sezeryan bu fiyata yatış v.s dahil değilmiş bizim hastane biraz acimasiz ben buraya kimsenij böyle bisey yazdigini görmedim zaten şu an şaşkın ve üzgünüm

Hakikaten acımasızmıs ya öyle sey olur mu ne fiyat verdiysen odur yani yine de doktorunla konus bakalim bi belki anlayisli davranir tüp bebek vs diye en azindan rapor gösterir insallah hallolur sıkma bakalim canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…