2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrucumm evet evdeyiz geldik 11de çok şükürrr 🥰🥰 allahım hepinize nasip etsinn inşallahhh bu duyguyuuuuuuu 🥺🥺🥺 yarın sabah tekrar hastaneye gidicez bebişin sarılıgına bakılacak insallah iyi olur. Şuan anne sütü ve mama olarak ilerliyoruz bakalım.
Az once sudan boğuldum dikişlerimmm patlamış olabilir 🤢 çok zor bir andı 😪
Sadece buyuk wc kaldı o da korkudan gelmiyor snırm bi onu düşünüyorum nasıl olcak diye 🙈
Birazdan da duşa gireceğim inşallah yavas yavas geçiyor ağrılar ama yürüme kısmı hala zor 🥴
Hosgeldiniz fistigimmm 😍 insallah dusmustur korkma cogu bebekte oluyo sarilik biliosun 😔 yavas yavas duzelceksin insallah kuzucum gecicek hersey rayina oturcak ☺️🤲🧿

Kızlar dr bana kom un bi korsesini önerdi onu direk giyebilirsin dedi. Eşime aldırdım mesela dün 2. Günümdü ameliyatın dün giydim o kdr rahat yürünüp oturuluyorki çok beğendim ama tek sıkıntısı o varken ec ye flan gitmek biri yardım etmeli tek giymek çıkarmak çok zor. Dr dikiş yerlerini sıkı birşey baskılarsa daha iyi hissedersin ve daha cabuk toparlarsın dedi korse giyilebiliyor yani ilginc 😀

nurselek nurselek aşkummmm sana hayırlı doğumlar diliyorum inşallah çok güzel geçer ve gerçekten o kadar güzel geçiyorki çıkınca ohh harikaymış diyeceksin. Bebeklerinle ilk karşılaşma anını mutlaka fotograf çektir ben bebek çıktığı gibi fotograf cekin lütfenn diye bağğırdm dr un telfnu ile çektiler 🥰🥰🥰 inşallah yavrularına sağlıkla kavuşursun kuzum benimmmm 💜💜💜

nurselek nurselek aşkummmm sana hayırlı doğumlar diliyorum inşallah çok güzel geçer ve gerçekten o kadar güzel geçiyorki çıkınca ohh harikaymış diyeceksin. Bebeklerinle ilk karşılaşma anını mutlaka fotograf çektir ben bebek çıktığı gibi fotograf cekin lütfenn diye bağğırdm dr un telfnu ile çektiler 🥰🥰🥰 inşallah yavrularına sağlıkla kavuşursun kuzum benimmmm 💜💜💜
Sağolasın yavrum. Doktor eşimi kabul etmeyince ben sana fotoğraf da çektiririm dedi ama karambole gelmez ise ben unutur diyemem sanki 🤣🤣

Valla oyle ama biliyo musun kendileri dogum yapacak gibi konusuyorlar ne deyim Allah tan hayirlsii imsallah bende insallah 3.gün cıkmıs oluczm bizimki 2 gece yatiriyor 3.gün taburcu ediyor
Öyle ya 😬 iyi kuzum üçüncü gün daha iyi hissedersin. Dediğim gibi iğne yaptır olmadı çıkarken seni götürür

Ben de öyleydim ya son 1 aydır aynen öyleyim. İhtiyaç varsa bahane ediyorum o da Bi yerimi tuta tuta geri dönüyodum🤣
Olsun son geldi zaten ben de doktora senşn dediğini dedikçe tamam yürüme zaten artık erken doğumu tetiklemeyelim durduk yere demişti
Aynen valla dün cıkmısken mutfak alisverisini yapalim dedim birdaha cıkamam 2.markette ben bittim eve götüe bwni dedim🤣

X