2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla bebde gitmek istemiyorum zaten sevmem normalde de aynen olussa agri yapar sislik olur simdilik yok insallah olmazda kirildigi icin hafif bir hassasiyet var sadece insallah idare eder de bebisimle ugrasirim sadece
Ben o tarafı kullanmamaya çalışıyorum ne kadar idare etse kâr bebek doğunca da koştur koştur gidemem zaten

Valla en iyisini yapmssn ohh kafanı dagıt insallah güzelce uykunda gelir misler gibi uyursun 9 gibi alirlar bence
Benim tahminim d eo yönde.
Yaa kızlar hep dedi ya yarım kol elbise gecelik giyiyliyo diye benim yoktu. Araba işi de bugün halloldu hadi dedim gidelim. Buldum lc den aldım 50 tl kız 2 tane aldım

Benim tahminim d eo yönde.
Yaa kızlar hep dedi ya yarım kol elbise gecelik giyiyliyo diye benim yoktu. Araba işi de bugün halloldu hadi dedim gidelim. Buldum lc den aldım 50 tl kız 2 tane aldım
Ayy sevindim uygunda bulmussun iyi olmus vallaoff ben resmen kontrolden kontrole cikiyorm evden iyice hantallastm ya

Labellaaa kuzum evinize ciktiniz miii ???
Yavrucumm evet evdeyiz geldik 11de çok şükürrr allahım hepinize nasip etsinn inşallahhh bu duyguyuuuuuuu yarın sabah tekrar hastaneye gidicez bebişin sarılıgına bakılacak insallah iyi olur. Şuan anne sütü ve mama olarak ilerliyoruz bakalım.
Az once sudan boğuldum dikişlerimmm patlamış olabilir çok zor bir andı
Sadece buyuk wc kaldı o da korkudan gelmiyor snırm bi onu düşünüyorum nasıl olcak diye
Birazdan da duşa gireceğim inşallah yavas yavas geçiyor ağrılar ama yürüme kısmı hala zor

Ayy sevindim uygunda bulmussun iyi olmus vallaoff ben resmen kontrolden kontrole cikiyorm evden iyice hantallastm ya
Ben de öyleydim ya son 1 aydır aynen öyleyim. İhtiyaç varsa bahane ediyorum o da Bi yerimi tuta tuta geri dönüyodum
Olsun son geldi zaten ben de doktora senşn dediğini dedikçe tamam yürüme zaten artık erken doğumu tetiklemeyelim durduk yere demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…