2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla oyle ama biliyo musun kendileri dogum yapacak gibi konusuyorlar ne deyim Allah tan hayirlsii imsallah bende insallah 3.gün cıkmıs oluczm bizimki 2 gece yatiriyor 3.gün taburcu ediyor
Kizlarr bana arkadasim anlatmisti kendi annesi delirtmis ilk baslarda hep aliomus iste sen beceremezsin sen yapamazsin falan diye 😅 en son demiski ben bu cocugun nasil yapildigini biliyosam bakmayi da bilirim demis aklinizda olsun guzel bir laf sokma kirilmazlar 😂😂

Ben temizlettim bir kez okadar uğraştım açılmamıltı kuzum, benim ara ara olurdu öyle zaten o dertten de müzdaribim yani. Bekle yarını bakalım geçmezse güvendiğin birine git temizlet
Benim ilk kez basima geldi bu bakalim yarin olsunda kulak burun a giderim olmadi yaa hersey ust ustee koca karsimda yatio hastaa amaaan 😂 neyse sen anlatt sennnnnn 😍🙊

Kizlarr bana arkadasim anlatmisti kendi annesi delirtmis ilk baslarda hep aliomus iste sen beceremezsin sen yapamazsin falan diye 😅 en son demiski ben bu cocugun nasil yapildigini biliyosam bakmayi da bilirim demis aklinizda olsun guzel bir laf sokma kirilmazlar 😂😂
Ahaha valla iyi demis🤭bizimki dogalda degil lab.ürünü sen bu nasil transfer ediliyor biliyo musun deyim🤣

Valla hepsi kafasinya yaziyor ciziyor bakalim gercekten neler yasiycaz napıcaz😅
Aman kuzum saglikli olsun yavrularimizda hepsiyle mucadele ederiz evvelallah 💪 biz de tek isimiz daha kolay ama ikizlere illa yardim lazim ilk baslarda bak anlatio kilya ve tiny 🙄 bu arada subat annelerinde kizlar var ikinci dogumlari olan annesi yardimci olanlardan bazilari cok rahat etmis yemek yedikleri ve uyuduklari dinlendikleri icin sutleri de bol bol olmus 🤷🏻‍♀️ Iyiye odaklanalimm 🥰

Aman kuzum saglikli olsun yavrularimizda hepsiyle mucadele ederiz evvelallah 💪 biz de tek isimiz daha kolay ama ikizlere illa yardim lazim ilk baslarda bak anlatio kilya ve tiny 🙄 bu arada subat annelerinde kizlar var ikinci dogumlari olan annesi yardimci olanlardan bazilari cok rahat etmis yemek yedikleri ve uyuduklari dinlendikleri icin sutleri de bol bol olmus 🤷🏻‍♀️ Iyiye odaklanalimm 🥰
Ya evet ikiz tabiki dhaa zordur ama psikoloji simdiye ona hazirlandi artk🥰uyuma dinlenme konusu dogrusun insallah hersey guzel olur ya valla saglikla gelsn minnoslar

Kızlar ya son 1 2 haftadir ben ne tarafa yatsam bebekte o tarafa toplanip orda duruyor bi kalkiyorum yamuk karnım sizde de bögle mi resmen benle beraber dönüyor cücügümde

Yarın doğurcam ve ben avm deyim 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20211214_204504.jpg
    IMG_20211214_204504.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 27
Ayy benim de kulagim tikandi acilmio napcagimi bilmiorum sicak su torbasi ustune yattim falan yok su kacti herhalde ya da tikandi 😭 gliserin dokcem evde yokmus baska bi onerisi olan olur mu ???
Cnm geçmiş olsun..
Soğan suyu çok iyi geliyormuş kulak tıkanıklığa dene istersen..

X