2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla oyle ama biliyo musun kendileri dogum yapacak gibi konusuyorlar ne deyim Allah tan hayirlsii imsallah bende insallah 3.gün cıkmıs oluczm bizimki 2 gece yatiriyor 3.gün taburcu ediyor
Kizlarr bana arkadasim anlatmisti kendi annesi delirtmis ilk baslarda hep aliomus iste sen beceremezsin sen yapamazsin falan diye en son demiski ben bu cocugun nasil yapildigini biliyosam bakmayi da bilirim demis aklinizda olsun guzel bir laf sokma kirilmazlar

Ben temizlettim bir kez okadar uğraştım açılmamıltı kuzum, benim ara ara olurdu öyle zaten o dertten de müzdaribim yani. Bekle yarını bakalım geçmezse güvendiğin birine git temizlet
Benim ilk kez basima geldi bu bakalim yarin olsunda kulak burun a giderim olmadi yaa hersey ust ustee koca karsimda yatio hastaa amaaan neyse sen anlatt sennnnnn

Ahaha valla iyi demisbizimki dogalda degil lab.ürünü sen bu nasil transfer ediliyor biliyo musun deyim

Valla hepsi kafasinya yaziyor ciziyor bakalim gercekten neler yasiycaz napıcaz
Aman kuzum saglikli olsun yavrularimizda hepsiyle mucadele ederiz evvelallah biz de tek isimiz daha kolay ama ikizlere illa yardim lazim ilk baslarda bak anlatio kilya ve tiny bu arada subat annelerinde kizlar var ikinci dogumlari olan annesi yardimci olanlardan bazilari cok rahat etmis yemek yedikleri ve uyuduklari dinlendikleri icin sutleri de bol bol olmus Iyiye odaklanalimm

Ya evet ikiz tabiki dhaa zordur ama psikoloji simdiye ona hazirlandi artkuyuma dinlenme konusu dogrusun insallah hersey guzel olur ya valla saglikla gelsn minnoslar

Kızlar ya son 1 2 haftadir ben ne tarafa yatsam bebekte o tarafa toplanip orda duruyor bi kalkiyorum yamuk karnım sizde de bögle mi resmen benle beraber dönüyor cücügümde

Ayy benim de kulagim tikandi acilmio napcagimi bilmiorum sicak su torbasi ustune yattim falan yok su kacti herhalde ya da tikandi gliserin dokcem evde yokmus baska bi onerisi olan olur mu ???
Cnm geçmiş olsun..
Soğan suyu çok iyi geliyormuş kulak tıkanıklığa dene istersen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…