2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim kız ful uyudu sürekli uyandırmaya çalşıyorz emsin diye ben hiç uyumadm ama hala uykum yok cok ilginc annem zombimisin diyor 😅 bu arada kvde kalıyor bizimle eve gitmem dedi 😅😅😅
Eneeee hani kimse kalmiyoduu uc kisi birden mi kalio 😂😂 kuzum benim ya gecmis bitmis olsun buyuk bisey atlattin yanii mucizen kucaginda cok sukur 🤲 Allahim daha cok saglik versin size hayirlisiyla gelin evinize insallah 😍 kiz goguslerin acio mu nasil koruyosunn gumus kapak mi almistin 😅

Kızlar bu sabah dr geldi dün yaşadıgım şey atoni imiş siizn dediğinz gibi nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 siz demiştinz dmi. 35 yıllık dr luk sürecimde bunu yaşayan 3. Kişisin sen dedi. Dedm hocam zaten doğum cok güzel geçti bu kdr kolay kavuşamayacagımı biliyordum herşey böyle zorlu gecmıstı diyip eşimle bi tık gözlerimz doldu 🥺 neyse geçti bitti
Dün aksam olmadan gaz Bugun de sonda çıkarıldı 🥰 ilk idrara gidince artık tmmsınız dediler onu da hallettm çok şükür atoni yaşadıgm için yarın taburcu olucakmısm yoksa bugn öğlen evinize giderdiniz dedi. Bu arada ben doğumdan sonra ağrı yaşamadım dikişlerle alakalı sezaryen bumuymus dedim 🙈 sadece kalkarken flan acıyo canım o kdr şuanda daha iyiym mesela kalkarken bugn kalktm sandalyede oturarak emzirdim bebişi
Çok şükür yavrum dünü atlattın bundan sonra herşey güzel gidecek inşallah.yarında evine gidince bebişinizle yeni bir hayata başlayacaksınız 🤩🤩

Nasıl bir çözüm bulacağız bilmiyorum cidden benimkilerde ağzına alıp duruyorlar sonra uykuya dalıyorlar sarılık olmalarından korkuyorum bu seferde mecburen mama veriyorum her emzirmeden sonra veriyorum zaten ama bu sefer miktarını artırıyorum anne sütü almadıkları içinde üzülüyorum eskisi kadar sütümde gelmiyor 😔
Benimkilerde sarılıkta var. Yok ağzında geveliyorlar dün emen çocuklar bugün bir huy edindi. İnşallah tutarlar geri. Aç beklettim risk alıp yine emmediler mama verdim az önce. Kaç cc veriyorsun ben de artırayım diyorum mama miktarını gerçi doktor kilosuna göre değişir dedi ama. Hala 30 cc mama veriyorum emzirme sonrası ama saatlerdir emmiyorlar bende mama vermiyorum. Az önce dayanamadım verdim 30 içtiler yine fazlasını almadı. Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Tekrar gönderecekler hastaneye ywtişmezse de eve yetişsin 😂😂
Ayy kız dur az dhaa geliyo mu 😂
Sen dedin diye armut aldırmıştım benimkine gözlemlemedim ama. Doğru olabilir niye olmasın.
Benden geçti zaten 2 günde ne kilosu aldırcam da 😂😂 Hem ben daha alsınlar istemiyorum 🙈 atoniden tırstım iyice zaten ikiz bi de kiloları da fena değil şartları çok zorlamayım 😂😂😂
Ay uyi bari eve gelene ikram edersn olsun sise guzeldi benimki daha gelmedi hala dagitimda kilo meselesi valla bi tirsmiyor degilim daha 24 günüm var atoni benide tırstırdı briaz olmaz insallah🥰

Bizim kargoda dagitimda bakalim nasil gelecek tadi guzelse bosver😂ayy kontrolden ciktim cok uzun sürdü doktor iyi ama sancin olmus dedi bi kac kez degisicik bisey olmistu hano batma gibi demistim bebek kanala yerlesmeye calisiyor 2 hafta daha dayan dedi biraz sancimda cikti insallah 2 hafta en az daha durur bebis bu arada size ne diycem ben bebegin suyu icin habuc ve armut suyu iciyordum ya onu ictigim zaman bebek iyi kilo aldi gecen hafta biraktm az aldi bu hafta ictim yine iyi aldi tesaduf mu bilmem ama denemekte fayda var zarar gelmez seker yoksa😍
Gozunaydin cnm 2 hafta daha durursa yılbaşı hediye gibi gelir sağlıkla ins🥰😍😍😍

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ohh kuzum masallahh sneınde az kalddıı heee saglıkla dogurun haydın kızlarım 🥳
Labellaaa Labellaaa yaa bak korkulacak kadae agrılı degıl bırde ben 1 kere ayaga kalktım daha hıc yatamadım da biliyorsunuz 😕😬 ohh saglıkla evınızede donersınız ınsallah
Kilya Kilya tiny miracle tiny miracle kuzularrr hemenn pess etmekk yokk
Benımde yetmıyordu süt mama takviyesi verdıler BESTLAK kullandım bırde tahin helvası ardından su ohh cok şükür şimdi cok ıyı aman masallahh 🤲☺️🧿
Bırde takıp edın emerken damagında tutuyorsa
Dilini degdırıp bırakıyorsa agzından gerıye cekıyorsa memeyı gazı var demektır sesi cıkmasa bıle dırek yatırın göğsünü ze vurun kuyruk sokum hızasına olmazsa bo muddet 10 dk ya kadar devam edın
Oda olmadı altını acma pozisyonunda bacakları kaldırın bı kac kez bı skeılde o gazlar cıkınca bebeler mıdeyı boa hissedip alıyorlar
Bak bızım YB Hemsırelerı cok guzel uonlendırıyorlardı bısey olunca ben halen onları arıyorum
Bırde benım bebeyı seviyorlardı bana arada getirin bızde görelim premature bebeler uzun kalınca bızde alışıyoruz dıyorlar
Narin kibarcık kız dıe sevıyorlardı ☺️
O yuzden onların bama dedıkleını twkrar edıyroum sıze kendınızı bırakmayın
Bedenınıze guvenın sadece emzırmeye dıgru zaman da sogruu sekılde verırsen verım alırısn etrafa hıc bakmadan devam edın gaz cıksın mama vermeden deneyın cok aglayıp arandıklarındaa bıle gaz yaparmış bısey yemedı gazı yoktur demeyın memeyı almadıklarında once gaz operasyonu yapın kuzular

Evet kuzum biz ve Kilya da demişti. Çok şükür ama şuan iyi olmana çok seviniyorum 🤲🏻🤲🏻
Geçti gitti hepsi geride kaldı olmasa iyiydi ama Rabbim böyle dedi demek 😔
Normalde olmasaydı 1 gün kalıcak tın yani 2 gün kaldırıyorlar o halde biz de 1 gün kalırız herhangi bişey olmazsa. Olsun gözlem altında ol boşver daha iyi olur evine geçince için daha rahat eder 🥰🥰 buralara kadar getirdin çok şükür darısı bizlerin başına 🤲🏻🤲🏻
Aminn canımmm
Eneeee hani kimse kalmiyoduu uc kisi birden mi kalio 😂😂 kuzum benim ya gecmis bitmis olsun buyuk bisey atlattin yanii mucizen kucaginda cok sukur 🤲 Allahim daha cok saglik versin size hayirlisiyla gelin evinize insallah 😍 kiz goguslerin acio mu nasil koruyosunn gumus kapak mi almistin 😅
Aminn canımmm. Çok acıyo valla emerken dişlerimi sıkıyorum 😬 emdikten sonra lansinoh sürüp gümüş kapak takıyorum emzirceğim zaman karbonatlı suyla veya normal suyla siliyorum kuzucm
Çok şükür yavrum dünü atlattın bundan sonra herşey güzel gidecek inşallah.yarında evine gidince bebişinizle yeni bir hayata başlayacaksınız 🤩🤩
insallahh canımmm darısı sana inşallah sağlıklaa 🥰
🤣🤣🤣 seni kayınvalide bırakmaz yaa..
nasıl izin verdiler pcr testi istemiyorlar mıydı.
İstediler kuzum annem ve eşim yaptırdı. Ama odaya 10 kişi bile girdik pazar günüydü kmse yoktu hemşire akrabamız çıktı vs derken herkes o kdr tatlıydı ki asla odadan cıkın demediler 😅 aksam da odada eşim annem ben kv ve bebek kaldık 🙈🙈🙈

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ohh kuzum masallahh sneınde az kalddıı heee saglıkla dogurun haydın kızlarım 🥳
Labellaaa Labellaaa yaa bak korkulacak kadae agrılı degıl bırde ben 1 kere ayaga kalktım daha hıc yatamadım da biliyorsunuz 😕😬 ohh saglıkla evınızede donersınız ınsallah
Kilya Kilya tiny miracle tiny miracle kuzularrr hemenn pess etmekk yokk
Benımde yetmıyordu süt mama takviyesi verdıler BESTLAK kullandım bırde tahin helvası ardından su ohh cok şükür şimdi cok ıyı aman masallahh 🤲☺️🧿
Bırde takıp edın emerken damagında tutuyorsa
Dilini degdırıp bırakıyorsa agzından gerıye cekıyorsa memeyı gazı var demektır sesi cıkmasa bıle dırek yatırın göğsünü ze vurun kuyruk sokum hızasına olmazsa bo muddet 10 dk ya kadar devam edın
Oda olmadı altını acma pozisyonunda bacakları kaldırın bı kac kez bı skeılde o gazlar cıkınca bebeler mıdeyı boa hissedip alıyorlar
Bak bızım YB Hemsırelerı cok guzel uonlendırıyorlardı bısey olunca ben halen onları arıyorum
Bırde benım bebeyı seviyorlardı bana arada getirin bızde görelim premature bebeler uzun kalınca bızde alışıyoruz dıyorlar
Narin kibarcık kız dıe sevıyorlardı ☺️
O yuzden onların bama dedıkleını twkrar edıyroum sıze kendınızı bırakmayın
Bedenınıze guvenın sadece emzırmeye dıgru zaman da sogruu sekılde verırsen verım alırısn etrafa hıc bakmadan devam edın gaz cıksın mama vermeden deneyın cok aglayıp arandıklarındaa bıle gaz yaparmış bısey yemedı gazı yoktur demeyın memeyı almadıklarında once gaz operasyonu yapın kuzular
Yavrum gazı var zaten de yok meme ağızda bekliyor asla emmiyorlar çok üzülüyorum ☹️☹️☹️

X