2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 canım benim çikolata geldi ama hediye kolonya şişesi kırık geldi😂😂
Çok sinirlendim ama gülüyorum 😂😂
Bizim kargoda dagitimda bakalim nasil gelecek tadi guzelse bosver😂ayy kontrolden ciktim cok uzun sürdü doktor iyi ama sancin olmus dedi bi kac kez degisicik bisey olmistu hano batma gibi demistim bebek kanala yerlesmeye calisiyor 2 hafta daha dayan dedi biraz sancimda cikti insallah 2 hafta en az daha durur bebis bu arada size ne diycem ben bebegin suyu icin habuc ve armut suyu iciyordum ya onu ictigim zaman bebek iyi kilo aldi gecen hafta biraktm az aldi bu hafta ictim yine iyi aldi tesaduf mu bilmem ama denemekte fayda var zarar gelmez seker yoksa😍

ben Bizim kargoda dagitimda bakalim nasil gelecek tadi guzelse bosver😂ayy kontrolden ciktim cok uzun sürdü doktor iyi ama sancin olmus dedi bi kac kez degisicik bisey olmistu hano batma gibi demistim bebek kanala yerlesmeye calisiyor 2 hafta daha dayan dedi biraz sancimda cikti insallah 2 hafta en az daha durur bebis bu arada size ne diycem ben bebegin suyu icin habuc ve armut suyu iciyordum ya onu ictigim zaman bebek iyi kilo aldi gecen hafta biraktm az aldi bu hafta ictim yine iyi aldi tesaduf mu bilmem ama denemekte fayda var zarar gelmez seker yoksa😍
Ohhh hadi bakalım gözün aydın cnm..😍😍

Bizim kargoda dagitimda bakalim nasil gelecek tadi guzelse bosver😂ayy kontrolden ciktim cok uzun sürdü doktor iyi ama sancin olmus dedi bi kac kez degisicik bisey olmistu hano batma gibi demistim bebek kanala yerlesmeye calisiyor 2 hafta daha dayan dedi biraz sancimda cikti insallah 2 hafta en az daha durur bebis bu arada size ne diycem ben bebegin suyu icin habuc ve armut suyu iciyordum ya onu ictigim zaman bebek iyi kilo aldi gecen hafta biraktm az aldi bu hafta ictim yine iyi aldi tesaduf mu bilmem ama denemekte fayda var zarar gelmez seker yoksa😍
Merhaba 👋🏻 Canım, geçmiş olsun, bu hafta da gördün yavrunu, gerçi artık hiç görüntü vermiyorlar ama iyi olduğunu bilmek de güzel, nasılsa az kaldı artık, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🏻
Doktor sancının olduğunu nerden anladı? Nst sonucun nasıl çıktı? En yüksek kaçtı stres düzeyi? Benim de bi önceki haftaya göre biraz yüksek çıktı ama haftasına göre normal dedi.

Kızlar bu sabah dr geldi dün yaşadıgım şey atoni imiş siizn dediğinz gibi nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 siz demiştinz dmi. 35 yıllık dr luk sürecimde bunu yaşayan 3. Kişisin sen dedi. Dedm hocam zaten doğum cok güzel geçti bu kdr kolay kavuşamayacagımı biliyordum herşey böyle zorlu gecmıstı diyip eşimle bi tık gözlerimz doldu 🥺 neyse geçti bitti
Dün aksam olmadan gaz Bugun de sonda çıkarıldı 🥰 ilk idrara gidince artık tmmsınız dediler onu da hallettm çok şükür atoni yaşadıgm için yarın taburcu olucakmısm yoksa bugn öğlen evinize giderdiniz dedi. Bu arada ben doğumdan sonra ağrı yaşamadım dikişlerle alakalı sezaryen bumuymus dedim 🙈 sadece kalkarken flan acıyo canım o kdr şuanda daha iyiym mesela kalkarken bugn kalktm sandalyede oturarak emzirdim bebişi

Nasıl geçti ilk geceniz canım 🤱🏻 Umarım her şey yolundadır, tam bi günlük oldu minik kuzu🤩🥳
Benim kız ful uyudu sürekli uyandırmaya çalşıyorz emsin diye ben hiç uyumadm ama hala uykum yok cok ilginc annem zombimisin diyor 😅 bu arada kvde kalıyor bizimle eve gitmem dedi 😅😅😅

Bu gece aynı sorunla karşılaştım 😑 memeyi reddedilir çekmiyorlar birden bire oldu çok üzüldüm ilk zamanlar gibi yapıyorlar ağzında geceleyip bırakıyorlar. Bütün gece uyumadık
Nasıl bir çözüm bulacağız bilmiyorum cidden benimkilerde ağzına alıp duruyorlar sonra uykuya dalıyorlar sarılık olmalarından korkuyorum bu seferde mecburen mama veriyorum her emzirmeden sonra veriyorum zaten ama bu sefer miktarını artırıyorum anne sütü almadıkları içinde üzülüyorum eskisi kadar sütümde gelmiyor 😔

Merhaba 👋🏻 Canım, geçmiş olsun, bu hafta da gördün yavrunu, gerçi artık hiç görüntü vermiyorlar ama iyi olduğunu bilmek de güzel, nasılsa az kaldı artık, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🏻
Doktor sancının olduğunu nerden anladı? Nst sonucun nasıl çıktı? En yüksek kaçtı stres düzeyi? Benim de bi önceki haftaya göre biraz yüksek çıktı ama haftasına göre normal dedi.
Merhaba🥰sagol canim bnm biz zaten yuzunu hic gormedik 1 tane fotosu yok elimizde diyebilirim cok sükür az kaldi sancıyı nst den önce usg de gördu bilmiyorm bakti sancin olmus dedi pozisyonundan mi anladi cunku bebek yerlesmeye calisiyor dedi nst de hafif sanci dedi bu cihazin degisikti yuzu bana dönük degildi kagitta da sayi yok onu göremedm ama bnce normaldir yoksa derdi heralde daha gider simdilik dedi

Tekrar gönderecekler hastaneye ywtişmezse de eve yetişsin 😂😂
Ayy kız dur az dhaa geliyo mu 😂
Sen dedin diye armut aldırmıştım benimkine gözlemlemedim ama. Doğru olabilir niye olmasın.
Benden geçti zaten 2 günde ne kilosu aldırcam da 😂😂 Hem ben daha alsınlar istemiyorum 🙈 atoniden tırstım iyice zaten ikiz bi de kiloları da fena değil şartları çok zorlamayım 😂😂😂

Kızlar bu sabah dr geldi dün yaşadıgım şey atoni imiş siizn dediğinz gibi nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 siz demiştinz dmi. 35 yıllık dr luk sürecimde bunu yaşayan 3. Kişisin sen dedi. Dedm hocam zaten doğum cok güzel geçti bu kdr kolay kavuşamayacagımı biliyordum herşey böyle zorlu gecmıstı diyip eşimle bi tık gözlerimz doldu 🥺 neyse geçti bitti
Dün aksam olmadan gaz Bugun de sonda çıkarıldı 🥰 ilk idrara gidince artık tmmsınız dediler onu da hallettm çok şükür atoni yaşadıgm için yarın taburcu olucakmısm yoksa bugn öğlen evinize giderdiniz dedi. Bu arada ben doğumdan sonra ağrı yaşamadım dikişlerle alakalı sezaryen bumuymus dedim 🙈 sadece kalkarken flan acıyo canım o kdr şuanda daha iyiym mesela kalkarken bugn kalktm sandalyede oturarak emzirdim bebişi
Evet kuzum biz ve Kilya da demişti. Çok şükür ama şuan iyi olmana çok seviniyorum 🤲🏻🤲🏻
Geçti gitti hepsi geride kaldı olmasa iyiydi ama Rabbim böyle dedi demek 😔
Normalde olmasaydı 1 gün kalıcak tın yani 2 gün kaldırıyorlar o halde biz de 1 gün kalırız herhangi bişey olmazsa. Olsun gözlem altında ol boşver daha iyi olur evine geçince için daha rahat eder 🥰🥰 buralara kadar getirdin çok şükür darısı bizlerin başına 🤲🏻🤲🏻

Kuzummmm strese sokma bizi gidip yilbasinda dogurma yaniii 😂😂😂 yerim ben o minisiiii yaramistir tabi annesi faydali seyler onlar 😍

X