2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Mmaaallllll konusma böyleleri ıle

Ayy sinir oldum iyi yapmissin tersleseydin cok bos insan varyaaa umrunda olmasin bu senin dogum hikayen essiz ve tek kimseninkiyle ayni olmasi imkansiz kendini birak akisina kuzum

Ya kuzum ben de bu kafadayken bana gelip şey dedi bi de 1.5 saat sürüyo ameliyat bebek 5 dk da çıkıyo 1.5 saat dikiş sürüyo şaka gibi biri ya onun yuzunden gece kötü ruyalar gördüm neyseki şuan iyiym herşey güzel olcak insallah covid testi ve anestezi muayenesi var bugun

Ayy sinir oldum iyi yapmissin tersleseydin cok bos insan varyaaa umrunda olmasin bu senin dogum hikayen essiz ve tek kimseninkiyle ayni olmasi imkansiz kendini birak akisina kuzum
Ve Elifimm30 ve ZEYNEPP5555 tesekkur ederim kızlarımm destekleriniz içinnn Herşeyin güzel olacagına en basından beri inanıyorum zaten Allahın izni ile su gibi doğurcam çıkıcam

Kızzz yok ne 1.5 saati hadi sürdü diyelim nolcak yani zaten uyusuksn yapılacak islemde belli zaten sen o arkadasnla azcık arana mesafe koy sogum yapcak insana öyle denilir mi hiç sen git anestezi muayeneni ol güzel güzel kanlarini ver herseyini hallet hayirlisiyla inan dogumdan sonra bize güzel güzel yazacaksn o kadarda deilmis diye

Bence dee yaa bu kız felaket tellalı çktı zaten çok yakın bi arkadasım değildi yani nedense ben de bu muydu yani diyecekmişim gibi geliyor

Geldiniz mi kız evee
Ewettt sımdı 3 kızım da yanımda cok şükür bebegı koyduk benım yatağın uzerıne ben ve ablaları etrafında seyredip durruyoruz odaya maskesız girmiyoruz ve dıs elbıse ıle gırılmıyor ev kıyafetlerı ıle gırlıyr ellerde dezenfekte edılıp giriliyor
Bakalım nasıl olcak Allahım korusun ınsallahh tum bebeklerımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…