2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de biraz bebeme doyayım, ondan sonra planlayalım diyorum ama bi de yaş faktörü var. O yüzden çok da gecikmek istemiyorum. Şimdiye kadar hep vücuttaki rezervlerden beslendi yavrucak, artık depoları doldurmak lazım. İşte onun için de iki yıl beklenmesini öneriyorlar.
Tazesiyle, arayı çok açmadan planlamak lazım

Benım esım 2.gun hallettı cunku hastaneden ıstedıler yogun bakıma gırdıgı ıcın sgk dan yararlanabilmek ııcn
Dogum raporunu almıs dırek gıtmıs nufus daıreısne canımm

Allah yazmıştır zamanını kuzucum hakkımzda hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi doğsunlar da sağlıkla mis kokulularımıza kavuşalım öpelim koklayalım doya doya

Doğru diyosunuz kızlar hepiniz herkesin hikayesi farklı ama yaklaşınca tuhaf bi şey oluyo insanda anlıcaksnz beni ama bebişime kavuşmak herrrşeyee değerrr bi an önce ameliyattan çıkmış olmayı bekliyorum

Benım esım 2.gun hallettı cunku hastaneden ıstedıler yogun bakıma gırdıgı ıcın sgk dan yararlanabilmek ııcn
Dogum raporunu almıs dırek gıtmıs nufus daıreısne canımm
Çok iyi etmişsiniz hemen hallederek 2 ay içinde alınması gerekiyo diye duymuştum ben de.
Demek ki bebeği götürmeye gerek yok. O aklıma takılmıştı. Babasıyla ben gitsem olur o zaman
Bi kaç gün içinde kavuşacaksın dünya tatlısı kızına en uzun ayrılığınız bu olsun

Daha önceki olumlu örnekleri görmek için konu açtım etrafımdaki herkes beni panikletiyor çünkü
Geçmiş olsun canım. Bebiş büyümüş, kocaman olmuş. Allah'ın izni ile bir şey olmaz. @yasamade
Eşim ertesi gün kimlik için ilçe nüfus müdürlüğüne İnternet üzerinden randevu alıp gitti. Kimlik başvurusunu yapıp ismini yazdırdı, kimliği hemen vermediler, o hazırlanıp daha sonra kargo ile evimize geldi. Onun yerine bir kağıt verdiler, içinde kimlik bilgilerinin olduğu. Kimlik numarasını da daha kimlik gelmeden ezberledik gitti

Pazartesi başvuru yaptık, kimlik cuma evimize geldi bu arada.

Eşim doğum raporu ile gitmiş ama nüfus gerek yok, artık her şey sistemde görünüyor demiş.

Uyudu mu herkes. Dallas gibi Bi gece yaşıyom ben. Ay yattık yatağa sanırım ben Bi dönem olduğu gibi yine horlamaua başladım ama tam dalmadım. Yam dalıcam uykuya Bi horlama oluyo. Neyse benimki Bi iki yastığımı düzeltti. Ben de o uyusun sabah işe gitcek diye uykumu açtım horlamayım diye. Neyse o arada siren sesleri. Lav. kalkıcam dışarda yanıp sönüyor binanın dibi. Meraklı bir Türk olarak çıktık balkona tabi . 4tane polis arabası sivilleri de var onlar kaç tane bilmiyorum yana yana birini arıyorlar bir sürü polis fenerlerle. karşımızdaki binaya hızlıca durdurup kaçmış biri bizim otoparkları faln arama yapıyolar. Kaçmakta ne varsa artık Bi de polislerin üzerine sürüp kaçmış.
Neyse ben onu izlerken balkon camı demirinde göbeğimi çizdim galiba Bi geldim odaya kıpkırmızı çok korktum. Merak kediyi öldürür benim neyime ekşın izlemek dimi

Kuzum senın gıtmene de gerek yok o halde sen bı daha gıtme
Ayy AMinnn insallah Rabbım gostermesın ayyrılık

Anladım canım.
Anlattıysan daha önce hatırlamıyorum, kusura bakma.
Rabbim bu evladınızı size bağışlasın, diğeri zaten cennetten sizi izliyo.

Çok geçmiş olsun.
Eee, yakaladılar mı en sonunda?

Günayydıınnnnn

nurselek owliyi çıkarttı annem çantadan minicik cocuk kaybolur içinde battaniyeye sarıp çıkarırz sonra aşısına falan giderken owlini giydirirsin dedi iyi dedim çıkardım emzirme atletlerini de çıkarttı rahat likralı atlet koyduk onun yerine ilk zaman şakır şakır süt olmaz emzirme atletiyle ugrasmaya gerek yok dedi zaten sürekli memede olcak kasvetlenirsin o sıkı şeylerle dedi bu da mantklı geldi onları da cıkardm bir de karbonat koydu çantaya göğsünü karbonatlı suyla silcez her emmeden önce ve sonra dedi yara olmaması için en iyi çözüm o dedi karbonat mikropları öldürüyor ya onun hiç yara olmamış size de söyliyim kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…