2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızzzz günaydın senin aneyy sıkı yönetim ilan etmiş ya yönetim elinde olacak belli.
Valla benim emzirme atletim suwenin hiç bir geniş atlet ondan rahat olamaz da.
Owli çıkarabilir tabi tercih gerçekten küçük de kalabilir içinde bilemiyorum. Kilya kullanıcaktı kullandı mı acaba Kilya

Kızlar bende 2 arkadaşımdan duydum , ilk emmeden önce kuru soğanı memelere sürüyorlarmış, hiç yara olmamış Bende denesem mi diyorum
Hastane çantasına 1 adet bıçak ve kuru soğan koy diyolar

Devlet bu işleri çok iyi organize ediyo artık Vakit kaybetmeden almak lazım.
Ayy o minik kuşun kimlik numarası da var şimdi çok şeker

Canım hava çok soğuk değildi triko ile çıktık ama geçen aile hekimliğine giderken yağmurlu ve soğuktu owli kullandım. İç kundağı ile bıraktım çünkü kuzularım pek minik ayaklar boşta sallandı mis gibi sıcak tuttu yalnız boynunun orası boşluk oluyor biz üzerine minik müslin vardı tek kat onu attık rahat rahat gidip geldik

Kızlar bende 2 arkadaşımdan duydum , ilk emmeden önce kuru soğanı memelere sürüyorlarmış, hiç yara olmamış Bende denesem mi diyorum
Hastane çantasına 1 adet bıçak ve kuru soğan koy diyolar
Ya bunu bende duydum denesem mi diye dusünüyorm bide su zemzem ve soda olayini yapıcam galiba

Günaydın yavrum owliyi ben kullanmadım battaniye ile çıktık ama hava sıcaktı açıkçası. Sonra aile hekimliğine kan vermeye giderken hava soğuktu kullandık bacaklarını yerleştirmedik küçük oldukları için. Sıcacık rahat kullandık açıkçası. Atlet sütyen konusunda katılıyorum komple üstünü soyup emziriyorsun çok gereksiz kaldı. Sezaryen olunca özellikle dikişler karın şişliği bebeği kucağına alıp emziremiyorsun öyle olunca yanına koltuk altına alıp emzirmeye çalışıyorsun üzerindeki şeyler engel oluyor. Ben kucağıma alırım dersen emzirme atleti iyi olur yoksa gereksiz

Canım nüfusa gitti isimlerini kağıda yazıp vermiş eşim. Doğum belgesini götürmüştü ama sistemden de çıkıyormuş. Geçici kimlik belgesi vermişler. Kimlikler kargo ile gelecekmiş. Kargoya verilmiş hatta

Bizde yönetim annemde valla allahtan kv annem gibi değil o karışsa olay çıkarırım da annem diye coo şey yapmıyorum kv bavulun hazırmı dedi hazır dedim sadece tmm dedi o kdr şmdi annem yapcak herşeyi ben yapamayacagım için dedim kendine göre bak ne lazım ne değil hello baby zıbınları istemedi yine görüceksin onlar hiç rahat değil sağdan soldan kapamalı iç zıbınlardan isticeksin sen de dedi göriciğiz bakalm

Son düzenleme:
Evet kuzm annem de böyle diyor kucagına zor alıcaksın doğrulmak cok zor dedi. Annem 3 sezaryen oldgundan ve bilgisinden dinliyorm onu cnku bildiğim bişi değil en azından ilki için bi tecrube edeyim bakalm illaki aklıma yatmayan şeyler olur ama şuan baskasının bakma durumundan dolayı ses etmemem lazm

Meme ucu yarası bende de hiç olmadı. En başta acı hissettim sadece ama dayanılmayacak gibi değil. Gece yatarken lansinoh ve emzirme dışında hem gümüş kapakla 1 hafta dolmadan acı falan kalmadı. Hatta artık hiçbir şey kullanmıyorum ve acıma da olmuyor. Sanırım hem meme uçları alıştı hem de süt onu koruyor.

Evet kuzum senin bebiş hemen emmişti ama sanki dimi ve sütün hemen gelmişti o da baya etkili olmusltır

Devlet bu işleri çok iyi organize ediyo artık Vakit kaybetmeden almak lazım.
Ayy o minik kuşun kimlik numarası da var şimdi çok şeker
Yaa ben ılk gorunce cok agladımm
Hatta benım kızlar tv unıtesınde cerceve gıbı koydular
Ben aglamktan gerı kaldırmıstım
Bebegım gelmeden kimliği geldı dıe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…