2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biraz önce bende esime diyorum ikinci kez hamile kalmayi ister miyim aceba cok zormus gercekteb die🤭saka bi yana Allah ima sukurler olsun derdimiz bu olsun valla bunlari konusmak bile hayaldi bizler icin..sen madem su peyniri bi kes bakalim tuzluysa dene bi yada yıka peyniri tuzu gitsin ben hep yikiyorm valla 😅
Vallahi Allahin gucune gitmesin cok sukur halimiz yine de 🤲😍 hep yikarim peynir zeytin ben de ama simdi krem peynir ve wasa ekmegi aldim hafif onla yicem avokado falan bi kontrol altina aliim bakiim hala kilo aliosam demekki bebis buyuyo dicem yicem gari 😂😂

Benım bant su gecırmeyenden dı
Ama ben hastanede dus yapmadım zaten hıc acımadı cıkarırken hemsıre yavasca cıkardı
Göbugın oyle olması cok normal kuzum ben sabah dusa gırmeden ac karnına tartıldım dogumdan +4 kılo var ılk hedefım o ama dıyet vs yapmıyorum 6 ay da hıc busey yapmam
Sonrakı hedefım eskı kılomdan daha eskı kıloma ınmek 🤣 senın gıbj ınce olmadığım ıcın 🤭
Yok kız ne incesi vücut dağılmış çaya batırılmış püskevit gibi 🤭 olsun sağlık olsun gerisi olur bir şekilde. Bende kendim çektim attım çok acımadı ama tuhaf hissediyorum 🙄😬

Yok kız ne incesi vücut dağılmış çaya batırılmış püskevit gibi 🤭 olsun sağlık olsun gerisi olur bir şekilde. Bende kendim çektim attım çok acımadı ama tuhaf hissediyorum 🙄😬
Kilya reflu yataklarini kullaniyor musun ise yariyor mu gercekten bide gogus yarasi felan oldu mu ped koyunca yara oluyor diyorlar öyle midir hic koydun mu

Vallahi Allahin gucune gitmesin cok sukur halimiz yine de 🤲😍 hep yikarim peynir zeytin ben de ama simdi krem peynir ve wasa ekmegi aldim hafif onla yicem avokado falan bi kontrol altina aliim bakiim hala kilo aliosam demekki bebis buyuyo dicem yicem gari 😂😂
Hadi bakalim😅ama cok takilma kiloya yapacak bisey yom her bunye hepsi gider hallolur bosver

Ben de aynı şeyi düşünüyorum 🤔 Ee sen ne kadar ara vermeyi düşünüyorsun?
Vücudun kendini toparlaması için doğumlar arası iki yıl bekleyin diyolar ama 🤷🏻‍♀️
Kuzum valla kizimi saglikla kucagimiza alalim biraz buyutiyim ortaya ciksin dillensin 1,5 2 yasina gelsin oyle yaparim diye dusunuyorum. Sez. dusundugum icin de 2 yil ara verin diolar dedigin gibi ☺️ Daha fazla ara olursa daha zor olur gibime geliyor 🤷🏻‍♀️ Ama bir dahaki tup bebek denememi allah mani vermezse sonbahar gibi yapmayi planliyorum yaza gelmesini asla istemiyorum 😂 sen de kardes dusunuyomusun hmwen

Yaa cok şükür halen bı sekılde ayakta durmaya calıssam da cok şükür dıyroum gerıye gıtmeden düşünmeden yasamaya calısyorum kuzum yoksa cokta kusursuz degılım 😬 polyannacılık oynuyorum birazcıkta yoksa hayat gitmiyor
Cok şükür bazı seyelrle bas etmeye alıstım destek alarak
Eee kendımı yenı dogum yapıyormuş gını hissediyorum tedırgınlık olmadan bebegımi alıp gelıcem dıyroum
Inan yıne pıyasadakı hastalıklardanndolayı
Cokk tedırgınımm normal seyler gecırmedım kaygılarım cogaldı bu yuzden bıraz destek alıyorum daha sakin yasamak adına ne. Kadar becerebılırsem
Bebegım ve evımdekı dıger ailem cocuklarım esım ııcn em ıyı sekılde ayyakta durmya calısıyroum kendım yıprandım aylarca oyuzden sıze dıyrohm anı yasayın keygınız yerınde ıse hıc bısey sorun degıl dıe
Cunku yasanılan hıc bırzaman gerı gelmıyor
Ben sımdı bebegımj her kucagıma aldıgım da dıyroum allahım bu hallerı bı daha yasanmayacak ne tatlı duruyor doya doya seyredeyım dokunayım ellerıne saclarına
Cok şükür bın şükür 🤲
Şükrü mü cogalttım bu durum da Rabbım kımseyee acizlık yasatmasın
En guzel gunler sızlerın olsun
Sızlerın uyı haberını aldıkca bem daha da mutlu oluyorum
Bırısı uzulunce bende yasadıklarımı düşünerek aynı seyı yasamasın dıe üzülüyorum dua ediyorum
Oyuzden bırbırımıze dualarda yer verelım ınsallah 🤲 🥰 bırımızın bebegı hepımızın bebegı Rabbım hepımızı evlatlarımızı sevdıklerımızı korusun
Oyyy kuzum benim Allah sana cok guc vermis kendin kucucuk yastane beri neler yasamissin hepsinin de ustesinden gelmissin simdi minicik evladinla ne maceralwr yasicaksin ooo daha onunde ne gunler var kizlarini okutcaksin evlendirceksin dahaa Allahim hepimizin evladini sevdiklerimizi korusun cok sukur bin sukur 😍🥰🧿🤲

Bi cocuk doktoru mu belirleseniz kilya onunla devam edersiniz o yönlendirir biraz damla vs belki ise yarar
Belirledim aslında kuzum da gitmedik. Annemle tartıştık az önce hatta. Annem diyor bu salgında hastaneden yeni muayene olmuş çocuğu doktora niye götüreceksin yaşanan şeyler filan. Bende bir doktor takibinde ilerlemek istediğimi çocuğun bu kadar huzursuz olmasının beni rahatsız ettiğini söylüyorum. Valla çatışmalar hemen başlıyorda neyse. İlk üç hafta hiç bir şey kullanma dedi annemin kuzeni de bilmiyorum yani. Hiç bir şey olmasa bile tek doktor takibinde olsunlar istiyorum her daim aşısı şusu busu

Kilya reflu yataklarini kullaniyor musun ise yariyor mu gercekten bide gogus yarasi felan oldu mu ped koyunca yara oluyor diyorlar öyle midir hic koydun mu
Kullanıyorum canım kusmalar filan oluyor işe yarıyor mu bilmiyorum ama onlarda uyutuyorum. Göğüs yarası oldu. Ped asla kullanmadım. Daha kötü yapardı yarada kuruyor zaten hiç bir şey değsin istemiyorsun. Gümüş kapak kullandım kurtarıcım oldu yarayı geçirmiyor ama teması önlüyor nemli tutup rahatlatıyor. Yara için en iyi şey tahin yağı ve zeytinyağını karıştırmam oldu

Kullanıyorum canım kusmalar filan oluyor işe yarıyor mu bilmiyorum ama onlarda uyutuyorum. Göğüs yarası oldu. Ped asla kullanmadım. Daha kötü yapardı yarada kuruyor zaten hiç bir şey değsin istemiyorsun. Gümüş kapak kullandım kurtarıcım oldu yarayı geçirmiyor ama teması önlüyor nemli tutup rahatlatıyor. Yara için en iyi şey tahin yağı ve zeytinyağını karıştırmam oldu
Ya evet zeytinyagina bende artk baslasam mi diyorum omceden baslamakta galiba yumusatiyormus biraz kapak almamistm ben en iyisi almak galiba

Belirledim aslında kuzum da gitmedik. Annemle tartıştık az önce hatta. Annem diyor bu salgında hastaneden yeni muayene olmuş çocuğu doktora niye götüreceksin yaşanan şeyler filan. Bende bir doktor takibinde ilerlemek istediğimi çocuğun bu kadar huzursuz olmasının beni rahatsız ettiğini söylüyorum. Valla çatışmalar hemen başlıyorda neyse. İlk üç hafta hiç bir şey kullanma dedi annemin kuzeni de bilmiyorum yani. Hiç bir şey olmasa bile tek doktor takibinde olsunlar istiyorum her daim aşısı şusu busu
Ya ister istemez oluyorz biz bekliyordk bu catismalari aslinda ama dedigin gibi tek doktor en mantiklisi herseyini bilir rutin bi düzeni olur an azindan

Yok yok normal duygusallasman insalalh hersey güzel gidecek kolayca hallolacak ilk birkac gün zor olacak hepimiz biliyorz ama yavas yavas toparlıycaz artk dikis kalmadi herkes yapıstırma yapıyor ic dikis oluyor tabide genel olarak eskiden daha kolay bence bana öyle geliyor en azindan yumurta kapiya dayanadiginda ne derim bilmiyormda🤭
Ay annem geldi habire kalkamıcan yatamıcan bişey gösteriyorm giyemicen bunu sütyen takamıcan herşeye bişey dedi yaa 😅 dedm sen beni ne korkutuyosun ya sürekli aaaa 🤢🤢🤢
zaten gerginim ne olcak diye yoo korkmuyorum flan dedim ben de hazırım korkmuyorm ben diyorm sürekli ama işte 🤔 yani bi şekilde olcak bitçek artık bakalım hayırlısı olsun

Rahatlatın beni yaaa annem geriyo beniiiii 😅
Valla sana sunu soyleyim bi arkadasm 7 ay once dogum yapti sezaryen ay dedi hic yatmadm bile ilk gun zaten serum vardi agrim olmadi 2.gun biraz oldu ertrsi gun taburcu oldum arabada normal oturarak geldm yaklask 130 km eve geldm yatmadm normaldm dedi gece ben baktm.gunduz annem ilgilindi birkac saat hicte korkulacak bisey degilmis diger arkadasm gecen ay yapti hala agrim var diyo pek.cabuk toparlayamadi o yani kisiden kisiye degisiyor bence bu durum dr eline de cok inanirim.ben hafifligine tecrubesini hepsi bir etken bunlarn o yüzdne kimseyi kafaya takma senin vucudun bakalim nasil tepki verecek sen sade e bebegine odaklan aman Allah im orda yatan seyyy bebegmmm diyeceksn😅😍

Oyyy kuzum benim Allah sana cok guc vermis kendin kucucuk yastane beri neler yasamissin hepsinin de ustesinden gelmissin simdi minicik evladinla ne maceralwr yasicaksin ooo daha onunde ne gunler var kizlarini okutcaksin evlendirceksin dahaa Allahim hepimizin evladini sevdiklerimizi korusun cok sukur bin sukur 😍🥰🧿🤲
ALLAH RAZI OLSUN 🤲 🥰 Canımm cok sagoll aminn insallahhh

Yahuu dr dan dr a hastaneden hastaneye
Kişinin bedenınden bedene bıle farkedıyor
Kötü hikayelerle bogma kendıni dınleme de
Ben ne. Hıkayeler dınlersem dınleyeyım
Bana tavsıye edilen dr hastane dogum sekli ne olursa olsun bırı memnun olur dıgeerı olmaz
Kısının hayalındekı beklentısındekı olanaklar bırbırıını tutmazsa mutsuz olur sen beklentıye vs ye gırme o kadar ınsan girip cııkıyorsa o dogumlara sen nıe yapamayasın en guzel yasamak ısteıdıgın hayalını sımdıdıen kendıne zehır edesın bossverr 🥰🥳

Kızlar benim o bahsettgm gögüs sızlamasi simdi actm baktimda kahverengi kısımın hemen disinda kalan yer hafif kızarmis bide böyle nokta nokta olmus ne oldu ki aceba ya☹

Kuzum yaa bugün ablam ve arkadaşıyla beraberdim ikisi de sezeryan 4 yıl önce oldular yani max 1 hafta hissedersin diolar ki zaten bebeğinle ilgilenmekten acı falan duymazsın dio ona adapte olcaksın vs. Eskisi gibi değil hiçbişey sen annene bakma kendi yaşamış olabilir ama artık herşey yeni teknoloji ee biz zaten yeni herşeyi biliyoruz vs ayrıca pozitif bi kızsın hepimizi biliyoruz artık bunu da atlatırsın ☺️ Ameliyat sonucta ama dikkat ettiğin sürece inşallah problem yaşamazsın herkesin hikayesi bambaşka ne desek boş yaşamadan bilemicez 😍

X