2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

canım ödem çok fazladır kilo değildir benim arkadaşım 30kilo almıştı

Canım 30 kilo alanı duymuştum,
Yani sende kontrollü gitsen iyi olur tabi.
Acaba bi diyetisyene mi gitsen , hani kontrollü olmak için.
Boyum uzun diye doktor problem yok dedi çok zayıf hamile kaldım kuzum ama haftaya kontrolum bi sorucam gitsem mi diye benim ablam 30 kilo aldi 2.800 dogdu yegenim bizde bebiste sisko gidio su anlik

Yaaa ye gıtsın saglık sorunun seker tansiyonun vs yoksa bıtıyor hamılrlık hepsi fosss gıdıyor ne kadar sımaarabılırsen okadar sımar yanıı 30 kılo da almada
Unfluencer Dilan polat bıle 28 kılo almsıtı ve bunun gıbı bırcok ornek var asırı sı felan zararlı bence senın aldığın normal ye gıtsın kızz ben tatlı felan yıyemedıım azııck ucundan tadıyordum oda seker tansıyon cıkarıyordu zehır oluyordu bosver sen keyfine bak

Sen hic moralini bozma nefes nefese kalmni obez diye dusunme akcigerlerin yeri darliyor hepimiz nefes nefeseyiz sende 30 olmak uzeresn suyu iyi iciyormussun ama olmadi 3 e tamamla inan bende hic yurumuyorm onceden evde bi 3000 adim atardm simdi belim agriyor oyle yatiyorm millet 25 30 kg aliyor kiz 16 da ne var ha yine kontrollu git tabi ama moralini kilo icin bozma emin ol cogu ödemdir

Boyum uzun diye doktor problem yok dedi çok zayıf hamile kaldım kuzum ama haftaya kontrolum bi sorucam gitsem mi diye benim ablam 30 kilo aldi 2.800 dogdu yegenim bizde bebiste sisko gidio su anlik
Hahahha benım ablam 50 küsür kılo ıle hamılr kalmıs 90 küsür lerde dogurrmus aynen 2 kılo küsür lük bebek cıkmıs

Kiz deliii cok tatlisin cok sukur onlar yokta hayat kalitesu sifirlarda gercekten son u ay daha zor oluyomus ben bunu anladim sen rahatladin tabii bebisinde evine gelioo ohhh senden mutlusu yok simdi ne yiyosan keyifli ye

Dün ben de aynı şeyi fark ettim, sanki bi şey sızmış ve orda kurumuş gibi bi kalıntı vardı. Göğüslerime çok dokunmayı da istemiyorum, çünkü durduk yere doğumu da tetikleyebilir

Son uc ay ciddem zormus kuzum ki daha basindayim ben sizi dusunemiyorum insallah oyledir valla etrafimdakiler de canimi sikio bi siz beni anliyosunuz bu arada ben ikinciyi hemen yapmazsam ara verirsem sanirim psikolojim hic kaldirmaz bu isi

Ya bende çok kasmıyorum da az da olsa olursa iyi olur baştan beri hep mama vermektense. Neyse çağırmayalım olumsuzu olsun bol bol sütlerimiz inşallah

Son uc ay ciddem zormus kuzum ki daha basindayim ben sizi dusunemiyorum insallah oyledir valla etrafimdakiler de canimi sikio bi siz beni anliyosunuz bu arada ben ikinciyi hemen yapmazsam ara verirsem sanirim psikolojim hic kaldirmaz bu isi
Biraz önce bende esime diyorum ikinci kez hamile kalmayi ister miyim aceba cok zormus gercekteb diesaka bi yana Allah ima sukurler olsun derdimiz bu olsun valla bunlari konusmak bile hayaldi bizler icin..sen madem su peyniri bi kes bakalim tuzluysa dene bi yada yıka peyniri tuzu gitsin ben hep yikiyorm valla

Ben de aynı şeyi düşünüyorum Ee sen ne kadar ara vermeyi düşünüyorsun?
Vücudun kendini toparlaması için doğumlar arası iki yıl bekleyin diyolar ama

Kiz deliii cok tatlisin cok sukur onlar yokta hayat kalitesu sifirlarda gercekten son u ay daha zor oluyomus ben bunu anladim sen rahatladin tabii bebisinde evine gelioo ohhh senden mutlusu yok simdi ne yiyosan keyifli ye
Yaa cok şükür halen bı sekılde ayakta durmaya calıssam da cok şükür dıyroum gerıye gıtmeden düşünmeden yasamaya calısyorum kuzum yoksa cokta kusursuz degılım polyannacılık oynuyorum birazcıkta yoksa hayat gitmiyor
Cok şükür bazı seyelrle bas etmeye alıstım destek alarak
Eee kendımı yenı dogum yapıyormuş gını hissediyorum tedırgınlık olmadan bebegımi alıp gelıcem dıyroum
Inan yıne pıyasadakı hastalıklardanndolayı
Cokk tedırgınımm normal seyler gecırmedım kaygılarım cogaldı bu yuzden bıraz destek alıyorum daha sakin yasamak adına ne. Kadar becerebılırsem
Bebegım ve evımdekı dıger ailem cocuklarım esım ııcn em ıyı sekılde ayyakta durmya calısıyroum kendım yıprandım aylarca oyuzden sıze dıyrohm anı yasayın keygınız yerınde ıse hıc bısey sorun degıl dıe
Cunku yasanılan hıc bırzaman gerı gelmıyor
Ben sımdı bebegımj her kucagıma aldıgım da dıyroum allahım bu hallerı bı daha yasanmayacak ne tatlı duruyor doya doya seyredeyım dokunayım ellerıne saclarına
Cok şükür bın şükür
Şükrü mü cogalttım bu durum da Rabbım kımseyee acizlık yasatmasın
En guzel gunler sızlerın olsun
Sızlerın uyı haberını aldıkca bem daha da mutlu oluyorum
Bırısı uzulunce bende yasadıklarımı düşünerek aynı seyı yasamasın dıe üzülüyorum dua ediyorum
Oyuzden bırbırımıze dualarda yer verelım ınsallah bırımızın bebegı hepımızın bebegı Rabbım hepımızı evlatlarımızı sevdıklerımızı korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…