2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çikolataya yazılacak ismi de yine sipariş bölümünden yaptın dimi.
Benim aldığım siteden mi aldın kuzu. Geceliği iyi valla ben beğendim inşallah seninki de güzel gelir

Çikolataya yazılacak ismi de yine sipariş bölümünden yaptın dimi.
Benim aldığım siteden mi aldın kuzu. Geceliği iyi valla ben beğendim inşallah seninki de güzel gelir
Galiba senin sitede oydu öyle hatirliyorum insallahevet sitede asagida isim yeri yuvarlak mi kare mi felan diyor ya onlari doldurdum verdim siparis bakalm cumaya cıkar insallah

Galiba senin sitede oydu öyle hatirliyorum insallahevet sitede asagida isim yeri yuvarlak mi kare mi felan diyor ya onlari doldurdum verdim siparis bakalm cumaya cıkar insallah
Atsana bana ben ismini hatırlayamadım sipariş verdiğim sitenin ayy cuma mı çıkıyor kız ben versem yetişmez haa ben diyim

Hımmm demek herkes aynıı ben kontrol olmustum cok iyi demıstı dr um senınde normaldir canım
Kontrole gittim canım. Göbek deliğimin altından dikişlerimin olduğu yere kadar olan bölgede his kaybı, şişlik ve geçmeyen bir ağrı vardı ya, doktor bugün baktı, bebeği çıkartabilmek için ameliyat anında o bölgeyi açarken biraz zorlanmıştık, o esnada üstteki sinirlere hasar vermiş olabiliriz, bu his kaybı ondandır dedi. Bazılarında uzun sürebilir, sezaryenden 2 yıl sonrasına kadar bile devam eden oluyor dedi. Rahimde devam eden aktif bir kanama alanı görünüyor, zaten rahim hâlâ büyük, kendini toparlamamış, eski haline dönene kadar şişlik devam edebilir dedi. Ağrı sızı da yine bu sebepten.

Yani bunlar olağan şeyler, altta yatan başka bir sebep görülmüyor, sezaryen böyle bir şey dedi.

Benden böyle. Ben kendimi iyi hissediyorum diye rahat hareket ediyordum evin içinde ama demek ki kendimi çok yormamam gerekiyormuş. Evde azıcık kalkıp etrafı toplasam kanamam artıyor. Karnım sancıyor. Ameliyat olduğunu unutuyorsun diyor eşim. Artık yormasam iyi olacak.

Evdeyim şimdilik, umarım durum kötüleşmez doğum için sancıları bekleyeceğiz 38+1 bugün 2 hafta daha var bakalım hayırlısıyla bebeğe de Bi şey olmadan geçer inşallah
Aşkım çok üzüldüm çok geçmiş olsun hiç korkma bebişine birşey olmadan geçer gider sen sürekli c vitamini al beslenmene dikkat et inşallah çok hafif atlatırsın canım

Aynılar ı bendede var kuzuum his kaybı sinelerin hasarından evet ablam 4 sene oldu onunda halen var şişlikte normal bosuna 40 gun lohusalık dememısler bekleyelım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…