2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok bende kışın kullanırım da evde kullanmadım hiç. Yani doğum sonrası da kullanılır diyosun.
Ay bişe kalmadı yaaa peşinden de ben gün sayıyorum çok garipmiş
Herkes birbirini bekliyor bende nurselek dogursn 3 haftalik olsn bnm ki gelecek diyormm sanirim benide H Hazel9 takip ediyor sonra

Maşalllahh kuzumm ya resmen 1 ay olcak senin inanamıyorum gecen zamana
Yaa eweett cocugum zaten 26.gun evıne gelıyor olacak neredeyse 1 ay kalmıs oluyor az degıl 2 hafta gerı gitmesi bızı 1 ay hastanede tuttu
Saglık olsun Rabbım ınsallah bundaan sonra evımızde saglıkla olmamızı nasıp etsin

Yok bende kışın kullanırım da evde kullanmadım hiç. Yani doğum sonrası da kullanılır diyosun.
Ay bişe kalmadı yaaa peşinden de ben gün sayıyorum çok garipmiş
Çok garip evet ve bazen aklımdan çıkıyor mesela o anda bebek oynuyor hop bi heyecan oluşuyor içimde ayyy ben doğurcam dimii diyorum hadi bakalım hepimiz sıramıza göre doğuralım inşallah
Günaydın canımmm. Lohusalıkta daha çok ateş basar diyorlar
Sabah ben de acaba sütlendimmi dedim de meğer bizim ateş kombi ateşiymiş
Dr a yazdım şimdi ne zaman görürse artık bakalım... Ne grip ne covid teması yok o yüzden nezle olduğunu düşünüyorum ama zorlayacak resmen çok belli
Canm ben de evden cıkmadıgm halde nezle gibi olmustm ama fena tıkanmıştım her gün en fazla 2 bardak bol limonlu ıhlamur içtim mandalinaya dalan abandım baya 4-5 gün sürdü geçmesi geçmiş olsun kuzum bir de tuzlu su çek bol bol aç burnunu öyle açılmayınca da serum fizyolojikle açtm hep burun açıldıkça iyileşme süresi çabuk oluyor. Hadi doğuma kadar doparlan
Amiinnn canım inşallahhh tüm bebeler anneleriyle olsun kavuşsun herkes

Ben dün melodiden bunları aldım kombin yapcam aynalı gold tepsimde

Eklentiler

• 9969F3D6-DB3D-4001-8FBB-890D79C86356.png
    257,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 802FF439-897A-48A5-B8A8-FD327DA84BBB.png
    256 KB · Görüntüleme: 35
  • 15EA0720-479B-4FE9-8A89-960BC95F9A73.png
    275 KB · Görüntüleme: 37
  • D1541956-3549-4786-99E5-8B508B3A687E.png
    224,9 KB · Görüntüleme: 36
  • C2C6D0E4-54DA-40B8-9924-61C452154E0C.png
    209,6 KB · Görüntüleme: 38
Uykusuz geceler yakında uykusuz bebisin ağlama sesiyle dolacak ins kaprmlar biter ümidiyle benim.umidim de şu el uyusuklugu biter ins
Ahh kader arkadaşım. Artık kırıldı heralde benim kemik öyle Bi acı, uyuşukluk lafı az kalır. Ama doğuma 1 hafta var mucize gibi nasıl geçsin ben anlamadım ki

Kapıda ödeme mi verdin
Yok ya normal karttan odedik bazen evde olmuyorm komsuya birakiyorlar nolur nolmaz ddm sitesinden verdim whatsaptanda yazdm acil die onlarda tamam dediler insallah elime guzel bisey gelir sey sorucam sen hani bi gecelik almistin ya o lohusahamile sitesi miydi ordanda dunki geceligi siparis ettm insallah duzgun seyler gelirde esimjn diline dusmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…