2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Alıyodur tabi kızz saçmalamaa daha çok alıolar sizin haftalarda ama sen aynı yiyosan almıo olabilirsin zaten almışız alcağımızı son haftalara sadece bebelere gitse ne güzel olur
Valla oda dogru alacagimizi aldikk bebis iyi olsunda napim
Sen almasan da bebek alıyo hiiiçç dert etme sen yavrum
Ayy insallah kuzu

Keyfi yerinde yavruşunnn desene senin daha var demekki squata devam
Aynen yavrum yaa 2 hafta içinde doğurmam lazım
Kızlarr bugun dr ye gittigimde anlasılır zatende ben kilo almıyorm yaa bayada yiyorum bebis alıyor mudur ki aceba
Canım ben toplamda 6.5 kg aldım bebek 3 kg... Bu hafta o 300 g almış bende yaprak kımıldamamış alıyor bebe sen onu düşünme
1 saat sürermi Bi nst arkadaş sırt üstü mahfoldum yaa
Anaamm 2z diye nasıl çıktı peki sonuçlar

Yaa ne güzel bugün bebişlerini alıp evine gidersin inşallah

Canım minik mucizelerinle evinize gelin inşallah hayırlı haberlerle dolu bir hafta olsun

Canım ben toplamda 6.5 kg aldım bebek 3 kg... Bu hafta o 300 g almış bende yaprak kımıldamamış alıyor bebe sen onu düşünme ç
Yaaa maşallah.doğumdan sonra birşey kalmayacak
Ama tabi gel sen onu bana sor diyorsundur diyet yaparken
maşallah bebişe iki hafta daha kalırsa 4 e yakın olur o zaman normal doğum zor olur sen onun kulağına fısılda haftaya gelsin

Yok yok maksimum 3.5 doğar bu sıpa, bu hafta yoga yürüyüş merdiven ağırlık vericem kendim başlatıcam epidural de yapalım dedi dr bakalım hayırlısı artık kuzum..

Ben alamadığım bütün kiloları doğumdan sonra alıcam

Ayy Hadi bakalım hayırlısı olsun
Ayy ağrısız doğuracaksın ne güzel bende normal olursa öyle isterim sanırım
Al yavrum al sen ve kilya hakettiniz yemeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…