2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Topiğimize en çok mesaj atan arkadaslar katılımlarınızdan dolayı tebrik ediyorum 👏 😬 ben de ucundan yakalamışım 😅 topiğimiz harici aktiflikler de görüyorum nerelere yazıyosunz kızz 😅 bir tek nurselek nurselek topikten dışarı çıkmamış 👏👏👏👏👏👏

Eklentiler

• 8D9CEC3C-519D-417F-B2BC-25AD65D424B3.jpeg
    8D9CEC3C-519D-417F-B2BC-25AD65D424B3.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 40
Topiğimize en çok mesaj atan arkadaslar katılımlarınızdan dolayı tebrik ediyorum 👏 😬 ben de ucundan yakalamışım 😅 topiğimiz harici aktiflikler de görüyorum nerelere yazıyosunz kızz 😅 bir tek nurselek nurselek topikten dışarı çıkmamış 👏👏👏👏👏👏
Kız Allah seniii bu neee 🤣🤣 Bi de ben geç geldim he aranıza.
Ne kadar da sebbaatkarım sadece burdayım helal kız bana 😍🤣🤣🤣

Günaydın kızlar güzel bir hafta olsun hepimiz için 🥰
Benim için hafta güzel başladı hastaneden aradılar bugün anne bebek uyumu yapalım yarında bir sıkıntı olmazsa bebişleri götürebilirsiniz dediler 🥰 ama ben pek anne bebek uyumunu istemiyorum doktorla görüşcem eğer izin verirse bebişleri bugünden alıp gelmek istiyorum evimize 🥰

Benim için hafta güzel başladı hastaneden aradılar bugün anne bebek uyumu yapalım yarında bir sıkıntı olmazsa bebişleri götürebilirsiniz dediler 🥰 ama ben pek anne bebek uyumunu istemiyorum doktorla görüşcem eğer izin verirse bebişleri bugünden alıp gelmek istiyorum evimize 🥰
Günaydın kuzummm ohh çok şükürrr inşalalh bugün alır götürürsün yavrularını 😍 anne bebek uyumu neymiş ilk kez duydum 🙄

Aaa bu cok iyiymis yaa 🤭😂ayy aslinda suanlik aktif yazmiyorum önceden yazmisliklarim var😂

Amin kuzum inşallah 🤲🏻 Bebeklerin küvöz dışındaki durumlarına bakacaklarmış heralde birde işte bebeklerin bakımı ile alakalı şeyler kuzum ☺️
Anladım kuzucum yas inşallah çok güzel gider herşey bir gün daha beklemezsiniz hemen alır getirirsin yavruları evine bir daha da Allahım hiç ayırmaz sizi 🥰

Aaa ne güzel bi haber buuuu🥰🥰🥰

X