2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Topiğimize en çok mesaj atan arkadaslar katılımlarınızdan dolayı tebrik ediyorum ben de ucundan yakalamışım topiğimiz harici aktiflikler de görüyorum nerelere yazıyosunz kızz bir tek nurselek topikten dışarı çıkmamış

Eklentiler

• 8D9CEC3C-519D-417F-B2BC-25AD65D424B3.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 40
Kız Allah seniii bu neee Bi de ben geç geldim he aranıza.
Ne kadar da sebbaatkarım sadece burdayım helal kız bana

Günaydın kızlar güzel bir hafta olsun hepimiz için
Benim için hafta güzel başladı hastaneden aradılar bugün anne bebek uyumu yapalım yarında bir sıkıntı olmazsa bebişleri götürebilirsiniz dediler ama ben pek anne bebek uyumunu istemiyorum doktorla görüşcem eğer izin verirse bebişleri bugünden alıp gelmek istiyorum evimize

Günaydın kuzummm ohh çok şükürrr inşalalh bugün alır götürürsün yavrularını anne bebek uyumu neymiş ilk kez duydum

Aaa bu cok iyiymis yaa ayy aslinda suanlik aktif yazmiyorum önceden yazmisliklarim var

Amin kuzum inşallah Bebeklerin küvöz dışındaki durumlarına bakacaklarmış heralde birde işte bebeklerin bakımı ile alakalı şeyler kuzum
Anladım kuzucum yas inşallah çok güzel gider herşey bir gün daha beklemezsiniz hemen alır getirirsin yavruları evine bir daha da Allahım hiç ayırmaz sizi

Kızlarr bugun dr ye gittigimde anlasılır zatende ben kilo almıyorm yaa bayada yiyorum bebis alıyor mudur ki aceba
Alıyodur tabi kızz saçmalamaa daha çok alıolar sizin haftalarda ama sen aynı yiyosan almıo olabilirsin zaten almışız alcağımızı son haftalara sadece bebelere gitse ne güzel olur

Aaa ne güzel bi haber buuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…