2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Alıyodur tabi kızz saçmalamaa 😂 daha çok alıolar sizin haftalarda ama sen aynı yiyosan almıo olabilirsin zaten almışız alcağımızı son haftalara sadece bebelere gitse ne güzel olur😂
Valla oda dogru alacagimizi aldikk bebis iyi olsunda napim🥰
Sen almasan da bebek alıyo hiiiçç dert etme sen yavrum 🤗
Ayy insallah kuzu

Keyfi yerinde yavruşunnn desene 😍 senin daha var demekki squata devam 😂
Aynen yavrum yaa 🤣 2 hafta içinde doğurmam lazım
Kızlarr bugun dr ye gittigimde anlasılır zatende ben kilo almıyorm yaa bayada yiyorum bebis alıyor mudur ki aceba🧐
Canım ben toplamda 6.5 kg aldım bebek 3 kg... Bu hafta o 300 g almış bende yaprak kımıldamamış 🤣 alıyor bebe sen onu düşünme 🌸
1 saat sürermi Bi nst arkadaş sırt üstü mahfoldum yaa
Anaamm 2z diye 🤦🏻‍♀️ nasıl çıktı peki sonuçlar

Günaydın kızlar güzel bir hafta olsun hepimiz için 🥰
Benim için hafta güzel başladı hastaneden aradılar bugün anne bebek uyumu yapalım yarında bir sıkıntı olmazsa bebişleri götürebilirsiniz dediler 🥰 ama ben pek anne bebek uyumunu istemiyorum doktorla görüşcem eğer izin verirse bebişleri bugünden alıp gelmek istiyorum evimize 🥰
Yaa ne güzel 😍😍 bugün bebişlerini alıp evine gidersin inşallah 🥰🥰

Günaydın kızlar güzel bir hafta olsun hepimiz için 🥰
Benim için hafta güzel başladı hastaneden aradılar bugün anne bebek uyumu yapalım yarında bir sıkıntı olmazsa bebişleri götürebilirsiniz dediler 🥰 ama ben pek anne bebek uyumunu istemiyorum doktorla görüşcem eğer izin verirse bebişleri bugünden alıp gelmek istiyorum evimize 🥰
Canım minik mucizelerinle evinize gelin inşallah hayırlı haberlerle dolu bir hafta olsun 🤗❤️

Canım ben toplamda 6.5 kg aldım bebek 3 kg... Bu hafta o 300 g almış bende yaprak kımıldamamış 🤣 alıyor bebe sen onu düşünme ç
Yaaa maşallah.doğumdan sonra birşey kalmayacak 😅
Ama tabi gel sen onu bana sor diyorsundur diyet yaparken🤪
maşallah bebişe iki hafta daha kalırsa 4 e yakın olur o zaman normal doğum zor olur sen onun kulağına fısılda haftaya gelsin 🤣🤣

Yaaa maşallah.doğumdan sonra birşey kalmayacak 😅
Ama tabi gel sen onu bana sor diyorsundur diyet yaparken🤪
maşallah bebişe iki hafta daha kalırsa 4 e yakın olur o zaman normal doğum zor olur sen onun kulağına fısılda haftaya gelsin 🤣🤣
🤣 Yok yok maksimum 3.5 doğar bu sıpa, bu hafta yoga yürüyüş merdiven ağırlık vericem kendim başlatıcam 😂😂 epidural de yapalım dedi dr bakalım hayırlısı artık kuzum..

Ben alamadığım bütün kiloları doğumdan sonra alıcam 🤣🤣

🤣 Yok yok maksimum 3.5 doğar bu sıpa, bu hafta yoga yürüyüş merdiven ağırlık vericem kendim başlatıcam 😂😂 epidural de yapalım dedi dr bakalım hayırlısı artık kuzum..

Ben alamadığım bütün kiloları doğumdan sonra alıcam 🤣🤣
Ayy Hadi bakalım hayırlısı olsun😍😍
Ayy ağrısız doğuracaksın ne güzel bende normal olursa öyle isterim sanırım 🥰
Al yavrum al sen ve kilya hakettiniz yemeleri 🤣

X