2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın minnoş arkadaşlarım
Hazırlıkların bittiği, güzel, enerjisi yüksek bi Pazar günü geçirelim
Ben de gece hiç uyuyamadım Neydi o öyle. Ben sağımdan soluna döndükçe bebek de hareket ediyor, o da uyumuyor geceleri sabaha karşı hafiften dalıyoruz ikimiz de, bu kez de babası erkenden uyandı
Ben geceleri hiç uyumuyorum deli olcam ya bebek gelince de gece uykum gelir

Canım günaydın Ay hastanede yatarken bende göbeğimi tutarak sağa sola dönebiliyordum ancak ve içimde onlarında döndüğünü hissediyordum çok tuhaf bir duygu oluyor. Dediğin gibi sabaha karşı ancak uyuyabiliyorsun. Son evreler artık

Hazırlıklar biten Bi şey mi yavrucum ben onların bitebileceğine dair olan inancımı kaybettim

Doğumdan sonra tam tersi olur inşallah kız bol bol uyusunlar büyüsünler uslu çocuk olsunlar böyle hayallerim var

Günaydın kızlar. Uykusuz her gece yorgun ölesiyeeee
Yine tam saat 5 te bi kasılma kaskatı toplandı benim canavarlar taş kesildim. Yıkılmadım
Zorr bacımmm masallahh 1 tanede kaskatı keıslınce ne hale geliniyor 2 tane bebe az kaldıı ınsalllah saglıkla kavuusnca hepsı unutuluyor

Kızlar çok yazamadım ama şimdi biraz deneyim paylaşayım. Bebekler acayip kirletiyor üzerini acemilik oluyor ya da benimkiler küçük diyedir bezlerini doğru bağlamayı öğrenmek zaman alıyor altını kapamadan yine yapıyor filan gerçekten müslin böyle yarım kundak için başka örtülerde olabilir acayip gerekli ve tabii uzun süre kalacak olanlar için bol kıyafet hem size hem bebişe. İkinci husus gerçekten emzirme atleti sütyeni filan emzirmeye direnen bebeğiniz olursa acayip gereksiz ben şu an bile tamamen soyunup emzirmeye çalışıyorum. Biri çünkü en azından öyle tutuyor. O an sadece onu düşünüyorsunuz. Mememi görmeyen kalmadı Emzirme örtüsü filan şu aşamada hikaye. Tek bebek için ameliyatınız yoksa rahat bakılır ama öbür türlü bir bardak su verecek biri olsa bile büyük nimet. Hepsine çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Ne kadar kişi o kadar karışan orası sinir bozucu ama sizde çok şaşkın oluyorsunuz o an. Böyle çok planlandığı gibi gitmiyor istediğiniz gibi olmayabiliyor ben o an takılmadım yani sizde kafanıza takmayın yeterki sağlık olsun kendi akışı var gerçekten sürecin. Öyle işte kızlar aklıma gelenler şu an için bu kadar

Günaydın..
Benim şimdiden uyuyamıyorum.sizin zamanlarınıza gelince zombi gibi gezeceğim sanırım
Ayy ben ilk üç ay uykuya doydum tavuk gibi sekiz dedin mi ben yatağa giderdim taaaaa kiii 5ci aya girene kadar sonrası hayal oldu uyuduğum günlere sayıyorum şimdi bu gece mesela 2 de uyudum 4 de kalktım kalkış o kalkış bitti zombi ayakta Allah güç veriyor
Amanın minik paşalar bezi beklemiyorlar demekki yerim onlarıAllah sanaa güç versin ins

Yaaa şunlara bakar mısın..bezi beklemiyorlar
Ay bende ondan utanıyorum yani annem de olsa açmak istemiyorum ya ama tabi dediğin gibi sezeryanli oldun mu mecbur kalıyorsun.
Annem de dün kardeşimin doğumunda ki sıkıntıları anlattı.kesinlikle iki kişi şart doğumda biri bebeğe bakacak diğeri anneyle ilgilenecek yoksa çok zor diyor..ki sizde iki bebe vardı..
ya ben annemle şimdi çatışıyorum iştahım olmadığı İçin sağlıklı sağlıksız ne varsa önüme Koyuyor anne bunda şu var,bunda bu var yiyemem deyince ağzından birşey geçsin yeter diyor bebeğede öyle yapacak eminim

Ayyy ben bu ara çok kaygılı ve heyecanliyim dün kontrolum vardi dr ısrarla sezeryan günü vermek istemiyor sanirim normali bekleyeceğiz nst de bisey çıkmadı ara ara kasıkladra adet sancısı hissediyorum .bana gün vermemesi beni biraz germedi degil ne yapacağım ben yaa

Kilya iyi anlattn valla ic camasiri almaya cıkacaktm bastan beri emzirme sütyeni cok mantiklı gelmiyor bana ten tene temas bilmem ne derken her türlü cıkarılır o sütyennormal aliym bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…