2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba size özelden mesaj atamadım benimde bu ay transferim olacak prolaktinim 28 çıktı doktorum ilaç kullanmana gerek yok dedi ama kafama takıldı olumsuz olur mu sonuç diye. Siz ilaç kullandınız mı transferden önce

İnşallah canimmm

Ayy inşall çok güzel gelir geçer o günlerimiz
İnşallah canımm olsun bitsin artık tez geçç zamann tezz geçç kavuştur bizi
Ben hiçbirşey yapmadım misafir gelirse yapcak kişi çok diye düşündüm zaten bu sene bulantılardan buzluktakileri tüketemedim dolap ful misafire en güzel a101 patlıcanlı börek mis valla misafiri anneler düşünsün. Zaten gelecekler kv yi aricak kv de ne ikram etcez der hazır börek alır bizm şu boşnak mantılarından falan tatlı alır veya yapar annem zaten 40 gün yanmda kalcak insallah işe gitmicek bakalım gelen giden olur mu 40 ı çıkmadan bilemiyorum

Kilyosumm bebeler nasilll alistilarmi evlerinee esin nasil cok mutludur masallah barikallah allahim daim etsin kat at artsin mutlulugunuz
Sağ ol kuzum benim Bebişler eve gelince anladılar gazlar ağlamalar sürekli mesai eşim dersen sanki o lohusa daha hiç fotoğrafımız yok biliyor musun dağıldık mutluyuz tabii biraz dinlensek daha iyi anlayacağız

Evet gaz ile başımız belada bende de çok var bebeklere geçiyor diyorlar içeyim bugün
Kimyonu bugun arkadasım da söyledi bana hatta kndine çay yapıyomuş rezene çayı içine kimyon da koyuyomus biraz bi cay kaşığı bebeme de veriyorum dedi ama 3 aylık oldu onun şuan yenidoğanken sadece kimyonu kaynatıp süzüp ılınınca içiriyodm bi çay kaşıgı dedi ebeler falan da önermiş ona bi araştırmak lazım

Kendim içmeye başlayayım da nasipse bebelere cesaret edemem şimdilik büyükçe azıcık o zaman kuzum sağ ol

Kızlar gece gece süt sagarken kontrol edıyroum doguma gıdıyorum dıe yazan var mı dıe
Bızım gızlar gece de olsa yazınız hee
Labellaaa nurselek minnie ZEYNEPP5555 E Esrarengizesra daha etıkıetle adını yıne bulamadıgım arkadaslarım
İnsallahh Rabbımm en kolay hali seklı ıle bebeklerınızı sıze saglıkla kavustursunn
Insallahh eararengızınde etıketını dogru yapmısımdır suphelıyım

İnşallah yavrucumm ben bişey yazmamıs olsam bile pazar sabah 9 da bana dua gönderin Hissederim heyecandan elim ayagıma dolanırsa diye diyorum ama girmeden yazıcam inşallah

Günaydınnn beybiler
2 kişilik son pazarımız bugün date im beni kahvaltıya götürcek
Eğer dışarı çıkabilirsem tabi uzun süre evden çıkmayınca kapıdan adım atasım gelmiyor
Günaydnnay nasıl güzel bir duygu valla biran önce bu ay bitsin istiyorum bnde

Yerim ben onlariiiii pasalarrr daha coook cekersiniz foto hele bi otursun rayina hersey esinde eski haline doner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…