2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

nurselek Buda lastigi evony gibi genismi bende zaten iki yandan baglayip öyle takiyorum zaten esarba takıyorum cok sorun degil bana lastigide esim digerleri kulagimi acıtıyor diyo bunun lastigi de genisse bunu deneyelim bi
Evony gibi değil kuzu yassı ve yumuşak yuvarlak değil diğerleri gibi. ama beni hiç acıtmıyor.evonyden sırf çok açıklık kalıyor yüzüme büyük oluyor diye bunu buldum açıkçası

İnan benım ıcın onlar en basiti ydi
Tekk derdimiz o anda saglıklı evladımın dogdugu nu goreyım oluyor
O an onları düşünmüyorsun
Sen dua et şükret senın yerınde olmayı isteyende cok ınsan var dıe de aklına getirmeyi unutma
Masallahh em keyıflı hamıleleık gecırenlerdendın bunu olumlu düşünmesi bile cok guzel hep guzel anlılarla dolu hamılelık hatırlayacaksın
Rabbımm artık dogsun. Bıtsın dayanamıyorum da dedırtmesın o zamanlar cok zor ve trajedıye dönüşüyor
Olsun vaktı gelınce olur
Amıleyat sonrası 2 agrı kesıcıye bakar agrıların ıcın
Bilirsin 1 kere ayaga kalkabilmek önemlı sonrası ip söküğü gıbı gelıyor zatnen bense kımaeyı istemedım yanımda ne hamılelık ne lohusalık yasayamadım ama şükürler olsun bemde bebegımde kurtulduk dıyroum
Onu ırada gorebılmenın heyecanını bıle yasayabıldıgım ıcın heyecendan hergun ölüyorum
Bıgun cıkıcagını bılerek beklemekte guzel ınsallah bende o gunu beklıyorum

Ay canım benm yaa İnşallah hepimiz evimizdeyiz bi kolumuzda bebişimiz memede diğer elimizde telefon buradan gaz derdini konuşuyor olalım ve bu günler çok yakınnn ya da işte artık yenidoğanlar olmuyorr küçücük kaldılar diyip 3-6 ay indrmleri kovalayalım

Bem yıne derım ki
Benım var elımde kızlar
Yaa o deggıl de bır sürü kişi bırde telefonlara bıle bakmıyorum kendımı o kadar gerı cektım
Benım le konusamayan ablamkara esıme bulup bebek gelsın gelecegız diyenler
Yahuu ne garıp ınsanlar var
Senınle konusamayan konusmak istemeyen
Evıne ıstermı yahuu benı sekılden sekıle sokuyorlar yalan soylemek İcin

Valla çok tuhaf yani biri rüyaydı bunlar hadi uyan dese inanırım yani şaka gibi geliyor hala içimde bir canlı var ve o ordan çıkıcak mı rüya gibi bilmiyorum çok tuhaf
Evet insan derin düşününce tuhafsıyo hâlâ da inanamıyor
Bi yandan doğurmak isteyip Bi yandan daha değil demem bundan mı acaba anlayamıyorum ben de mesela

Ben de hep çıkarcam dışarıyı yaşasın arabayla gezdircem diyip duruyorum doğsun görecem kendimi
Hahaha benım esımde bugun arabayı alımca dıyor kı
Sımdı alır alır gezersın kızınla
Ama yagmur camur zamanları zor tabı olmazda
Azıcık mart ıtıbarı ıle ufak ufak cıkılır gıbı

Aynen yağmur çamur zor da hani yazdan kalma günler yakalanır belki eşim de evdeyse yukarışardaki piknik alanları sakin ya da sahil gidilebilir sanırım

Kesinlikle olur vitamin bi kere nerden bakarsan bak.Yeme icme gercekten cok önemli vücudun zinde olunca hersey daha kolay oluyor kesinlikle Allah ım yar ve yardimcın olsun canım benim

Kesinlikle olur vitamin bi kere nerden bakarsan bak.Yeme icme gercekten cok önemli vücudun zinde olunca hersey daha kolay oluyor kesinlikle Allah ım yar ve yardimcın olsun canım benim
Geçen transferlerde hiç yapmamistim sadece transfer sonrası tavuk filan yemiştim ama önceside önemli bu seferde böyle deneyeceğim. Avokado sebze meyve kuruyemiş yiyorum ama birazda çok sevmesemde hayvansal protein gerekli sanırım kuzum

Cok dogru düsünüyorsn bak ben transfer öncesi birakmistim isi cok nöbet tutuyorm direncim kırılıyor diye dedigin gibi düzenli yemek kuruyemis vs kefire ozellikle cok inaniyorum hayatimi duzene koymustum transfere kadar kendimi hic bu kadar iyi bakmadm diyebilirim saglam vücut herseyin altından kalkar senin minnosun da insallah sıkıca tutunacak hersey cok güzel olacak inan

Off inşallah aşkım ya doğru diyorsun valla vücut zaten ilaçlardan bitap düştü toparlamak lazım kefir sürekli alıyorum ama unutuyorum tarihi geçip gidiyor bi onu düzene oturtamadim dualarınızda bana da yer verin kuzum

Arabalara cok zam gelmis mi kuzu kaca aldn sanki senin puset vardi öyle hatirliyorum
Ewet kuzumm yaa ben uygun bısey aldım valla 1900 TL ye anakucagı olmayaan aldım
Aracla gıderken otokoltuk olarak onu kullanırız dedım
Kendım cıkarken arabayı kullanırım dedım
Bn dırek carsı da oturuddugum ıcın aılen vs de butun yakınlarımız da bıze yakın yurume mesafesınde ancak işime yarar dıe yatırma pozısyonunda bebek kucuk olaa bıle kullanılır bırde ıcıne bebek arabası ıcın olan mınderı var kuuck döşek gıbı ondan da aldım mınnak kuzum rahat etsin dıe
Babası dıo al al kızım rahat etsın

Bende unuturdum hep ama alarm kurmustm gunde 1 tane iciyordm vermez olur muyuz Allah ım isteyen herkese insallah bu duyguyu nasip etsin hayirlisiyla

İyi yapmissin valla güle güle kullansin insallah kücük melegimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…