2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de hep dedim Muhammet siler Muhammet siler. Ay Bi de şu yönden, aklım kalıyo kilolular kv daha çok çıktı cama aklım kalıyo yatamıyorum ki kırk kere kalkıp bakıyorum Allah korusun yaaa. Kız var ya sebep hadi güzel de şimdi. Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin var yaa
Amin kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 İnsanın aklı kalmaz mı hiç. Anneleri çocuklarına kıyamıyo canım o yapacağına ben yaparım diyor ☺️

Olsun hic uzülme annesi cok sükür saglıklı bebisin keyfi yerinde hem az kaldi bence yakındır kavusmanız😍
Insallahhh Rabbım herksen bebegını kavustırsun ınsallahh
Dun dogan bebek vardı hemsıre ona bakarken ılgılnırken ben kendı bebegımj emzırıyordum
Sankı hemsıre mudahele edıyır gıbı me geldi oksıjen vs bıseyler yapıyordu
Hem bakamadım arkamı döndum
Bı taraftan da hemsıreye Rabııyessır duasını okuyordum işi kolaylassın dıe
Elınde mınnacık bebek can la ugrasıyor hepsını gorunce dua edıyroum herzaman 🤲
Kayıtsız kalamıyor ınsan onları gorunce😔

Insallahhh Rabbım herksen bebegını kavustırsun ınsallahh
Dun dogan bebek vardı hemsıre ona bakarken ılgılnırken ben kendı bebegımj emzırıyordum
Sankı hemsıre mudahele edıyır gıbı me geldi oksıjen vs bıseyler yapıyordu
Hem bakamadım arkamı döndum
Bı taraftan da hemsıreye Rabııyessır duasını okuyordum işi kolaylassın dıe
Elınde mınnacık bebek can la ugrasıyor hepsını gorunce dua edıyroum herzaman 🤲
Kayıtsız kalamıyor ınsan onları gorunce😔
Öyle tabi cok zor gercekten Allah herkesin yardımcısı olsun insallah kuzum bütün melekler saglikli bir sekilde ailesine kavussun insallah🥰

Canim ben transfer sonrasi eve gidince ilikli kemik suyundan çorba içtim et,tavuk,sebze dönüşümlü yedim,kefir,kabak çekirdeği,ceviz,kaju tükettim taze sıkılmış havuç suyu içtim benim beslenme düzenim bu şekildeydi bilmiyorum etkisi oldu mu bi de ilikli haşlama et tükettim
Canım anneler sizlere bir sorum var 🤭 ben şimdi ilikli kemik suyu kaynatiyorum buzluğa aticam. Transfer zamanına kadar çorbalara filan katsam vücuduma faydası olur dimi ☺️ deneyimlerinizi benimle paylaşın sizler artık annesiniz 🥰☺️❤️

Canim ben transfer sonrasi eve gidince ilikli kemik suyundan çorba içtim et,tavuk,sebze dönüşümlü yedim,kefir,kabak çekirdeği,ceviz,kaju tükettim taze sıkılmış havuç suyu içtim benim beslenme düzenim bu şekildeydi bilmiyorum etkisi oldu mu bi de ilikli haşlama et tükettim
Bende hepsini yapicam kuzum inşallah o aşamaya gelirsem 🙏🏻 kefir transferden sonra pek önermiyorlar sen sonrasında mi içtin canım

Kilyacm agrın cok biliyorum ama her ne olursa olsun en az 2. Lt su tüket bence ödem ancak öyle gider ayaklarini yuksekte tut emzirmedigin surece dinlen oturma ya yürü ya yat ilk 1 hafta böyle olmalı diye düsünüyorm🤷‍♀️
Aynen öyle dedi doktor aslında yatıp kalkamamak çok zor ya insan bir an önce kucaklamak bakımını yapmak istiyor. Bu aşamalara geldik ya şükür geçecek inşallah 🤲🏻🌸

Hmm dogru dur yaa kolay mı 2 bebek taşımak
Ben cıkarken bandı cıkarop pansuman yaparken kız bıle hıc bısey hıssetmeme ragmmen kkıza aman yavas aman yavas dıe dıe bı hal oldum
Hemsırr ie dıo yaa aslında hıc bısey yok ama tum anneler bu banttan kokuyorlar gercekten de hıc bısey yokmus bılınc altı ıste yaa avı cekersem
Ay yok benim acıyor ama dediğin gibi refleks de oldu kim yaklaşsa irkiliyorum

X