2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzu nıe oyle oluyormuymus ki
Cok şükür bende öyle bışey olmadı
Ne kum torbası ne varis corabı
Zaten kum torbasından cok korkuyordum
Cok şükür rabbıme onu yasamadım
Ablam da sezeryan yaptı ondada gormedık
Acaba neye göre yapıyorlar zor mu gectı sızınkı acaba
İkiz oldugu ıcın felan mı
Insallah az kaldı sureclerın gecmesıne kızlar bıttı cok şükür sagsalim kavusuldu bebelere 🤲❣️🧿😊
Kız 20 günlük ana olmuşsun ya sen 😅 senin haftan benden gerideydi şimdi sen öne gecmıs oldun 🤣 banane kabul etmiyom 😅

Annemle haftasonları market gezerdik bim a101 şok biçen carrefour ne varsa şimdi ben de bayadır evdeyim yaklasık 8 haftadır 😅 hamileliğin ilk zmanları çağırmıştı market gezmeye ve ben bulantıdan ölüyordum daha da kimseye söylememiştm kalp atışı duymadan. Anneme de ben gelmiym falan demiştm yaa beni tek bırakma fln dedi neyse öyle çıkmıştm marketler bir kokuyordu bana anaammm 🤢 ve annem bişiler alıyordu taşımaya da yardm edemiyorm dedm anne karnm ağrıyo ya reglyim taşıyamıcam 😅 hey gidi günler 🙈 şimdi de bimden görüntülü bağlandım market turu yaptık annemle insan bimi özler mi ya özlemişim valla 😅 işte böyle bi anlatayım dedim 🥰

Annemle haftasonları market gezerdik bim a101 şok biçen carrefour ne varsa şimdi ben de bayadır evdeyim yaklasık 8 haftadır 😅 hamileliğin ilk zmanları çağırmıştı market gezmeye ve ben bulantıdan ölüyordum daha da kimseye söylememiştm kalp atışı duymadan. Anneme de ben gelmiym falan demiştm yaa beni tek bırakma fln dedi neyse öyle çıkmıştm marketler bir kokuyordu bana anaammm 🤢 ve annem bişiler alıyordu taşımaya da yardm edemiyorm dedm anne karnm ağrıyo ya reglyim taşıyamıcam 😅 hey gidi günler 🙈 şimdi de bimden görüntülü bağlandım market turu yaptık annemle insan bimi özler mi ya özlemişim valla 😅 işte böyle bi anlatayım dedim 🥰
En sevdigim sey market gezmek özlenir valla🤣🤣bebis olunca da zor artık napicaz bilmiyorum hic ortalik hastalik kayniyor cocugun korumasi yok nereye kadar evde tutucan yazık valla dertleniyorum nasıl koruycam onu diye

Valla oyle arastira arastira bi hal oluyorm nerde ne ucuzmus diye😂bak simdi biz maske hep evony takıyoruz yunustan alirdik 25 liraydi 35 olmus sinir oldum😂hepsi burada da 26 tl ye geliyor tanesi 3 kutu kargo bedava onu aliyim bari🤣🤣
Afferim kız sana 😂😂
Ay sana ne dicem ben de enovy kullanırdım ama yüzüme büyük gelir çok boşluğu olurdu sonra şunu keşfettim lastiği de yassı tam yuvarlak değil dur atim

Valla oyle arastira arastira bi hal oluyorm nerde ne ucuzmus diye😂bak simdi biz maske hep evony takıyoruz yunustan alirdik 25 liraydi 35 olmus sinir oldum😂hepsi burada da 26 tl ye geliyor tanesi 3 kutu kargo bedava onu aliyim bari🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20211204_173429_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20211204_173429_trendyol.com.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 39
nurselek nurselek Buda lastigi evony gibi genismi bende zaten iki yandan baglayip öyle takiyorum zaten esarba takıyorum cok sorun degil bana lastigide esim digerleri kulagimi acıtıyor diyo bunun lastigi de genisse bunu deneyelim bi

Valla o da ayrı bi dert 🥴 40 gün dolmadan cıkmayı düşünüyomusnz siz
Ben manyaga bagladim kıs boyu cıkartmayı düsünmüyorum😂şaka bi yana kalabalik bir yere girmeyi düsünmüyorm sırf hava alsn diye uzak bi yerlere göturebilirim ama market avm vs ortamlara girsin istemiyorum ne kadar becerebilirim bilmiyorum da

Kızz daha hastanedeyım bebemı alamadım dur 😬 sen karnnında buyutuyosun ben kuvezde 😬 saglıklı olsunlarda napalım kuzu bı sekılde gelıyorlar ıste 😊🤲❣️
Bebeğim olsunn orda da büyüyor sonucta sen ameliyattan da kurtuldun darısı biz bekleyenlerin başına inşallah. Şuan doğumumdan 20 gün geçsin çok isterdim her gün beynimde doğuruyorum. Önce iğneyi vurduruyorum sonra bacaklarım uyusuyo sonra kesiliyorm her gün aynı sahneler zihnimde bir an önce olsun bitsin insallah

Ben manyaga bagladim kıs boyu cıkartmayı düsünmüyorum😂şaka bi yana kalabalik bir yere girmeyi düsünmüyorm sırf hava alsn diye uzak bi yerlere göturebilirim ama market avm vs ortamlara girsin istemiyorum ne kadar becerebilirim bilmiyorum da
Yani ben de cıkarmam gibi şuan balkondan bakıyorum hava buz gibi minnak kurabiye havadan mikrop kapar diye ödüm kopar gbi geliyo

X