2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa kendi elimizle yapmaya alismisiz ondan aslinda alisik degiliz yardim almaya ama sanirim bundan sonrasi hep yardimli gececek gibi
Sanırım mecbur yaa napalım
Ama temizlikçi abla gelse daha mı rahat ederdim bilmiyorum valla. Neyse aman olduğu kadar Bi yerlerine de bişe olmasın da kabaca temizlensin yeter

Gidip önden vermekle iyi yapmışsın kuzum bakteri işte çok rahat üreyebiliyormuş. Kültür daha sağlıklı olur inşallah sorun yokturdur

Kiz ben de oyleyim eve gelen ablanin isini bile begenmiyorum sanki bisi hep eksik dun cocuk odasi gelmeden duvar sildi dayanamadim aldim elime bez minik minik cizikleri sildim bende napiim icimizden gelio demek
Benim içimden gelse de yemiyo kuşum artık halıcı geldi dürdüğümüz halılara ywlteniyom delimiyim nee alışkanlık işte. Adam da dur sen neyine güveniyon hayırdır diyo

Benim içimden gelse de yemiyo kuşum artık halıcı geldi dürdüğümüz halılara ywlteniyom delimiyim nee alışkanlık işte. Adam da dur sen neyine güveniyon hayırdır diyo
Kizz delirmeee sen de alemsin her isi kendimiz yapmaya alistigimizdan dedigin gibi ama dikkat et valla

Kuzu nıe oyle oluyormuymus ki
Cok şükür bende öyle bışey olmadı
Ne kum torbası ne varis corabı
Zaten kum torbasından cok korkuyordum
Cok şükür rabbıme onu yasamadım
Ablam da sezeryan yaptı ondada gormedık
Acaba neye göre yapıyorlar zor mu gectı sızınkı acaba
İkiz oldugu ıcın felan mı
Insallah az kaldı sureclerın gecmesıne kızlar bıttı cok şükür sagsalim kavusuldu bebelere

Bu arada ben daha bugun alabildim benegın arabasını
E beebekten %10 ındırıım kapmıstım 200 tl indirim oldu oda işime yaradı yaa sevındım zaten artık kartlar hersey benı bı salın dıo
Allahıma vok şükür ki evladımız saglıklı bende cok şükür daha ıyıyım allahım bu gunlerımız ı aratmasınn

Şükür canım bin şükür Bilmiyorum araştırdım olurmuş ödem. Doktorum bana kızarıklık olursa bacağında ağrı filan haberdar et dedi bir de klasik işte wc olayı. Öyle ödemim yoktu ama dün baya hiç yaşamadığım şekilde oldu. Varis çorabını bazı hastaneler veriyor muhakkak ödem sorunu olanlara. Beni yoğun bakıma teslim ederken. Bu hasta ikiz gebelik kanamasına dikkat edin dediler. İkizlerde ya da iri bebek hamileliklerde atoniye girme diye bir şey var rahim kapasitesini zorladığı için bebek plesanta çıkınca kendini toparlayamayıp ciddi kanamalar ve annenin hayatını riske atan bir yere varabiliyormuş. Benim yanımda tek bebek doğumu olan sezaryenli hastada da vardı ama onun tansiyonu 7-4 e düşmüştü belki yine kanama korkusundan olabilir. Kum torbasını geçtim gelip bastırıyorlar ki o gün çok yoğundu bana dediler kendine masaj yap çabuk toplasın rahmin diye nerdee aklımı alıyordu o güç kuvvet olmadı bende. Doktor gelip bastırdığında ellerine yapıştım istemsiz yapmasın diye

O da var çikolata işini naptın kuşum napalım şu bandanacı işi gibi gözümüzü karartalım mı
Yine esimle anlasamadik ben aslinda dedign gibi gözümü karartmistm aksam isteyecektm ama olmusken iyisi olsun adi belli hacıseriften iste dedi orda da kolonyali 70 tanesi 260 tl ben vermem bunu diyorum o sen bilirsn alıyorsan o diyor gıcık

Kilyacm agrın cok biliyorum ama her ne olursa olsun en az 2. Lt su tüket bence ödem ancak öyle gider ayaklarini yuksekte tut emzirmedigin surece dinlen oturma ya yürü ya yat ilk 1 hafta böyle olmalı diye düsünüyorm

Ben kendim makinede gordum bi tarafta kalp atim sayisi bir tarafta sanci yuzdesi yaziyordu

Hmm dogru dur yaa kolay mı 2 bebek taşımak
Ben cıkarken bandı cıkarop pansuman yaparken kız bıle hıc bısey hıssetmeme ragmmen kkıza aman yavas aman yavas dıe dıe bı hal oldum
Hemsırr ie dıo yaa aslında hıc bısey yok ama tum anneler bu banttan kokuyorlar gercekten de hıc bısey yokmus bılınc altı ıste yaa avı cekersem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…