2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy demi valla onlarda biliyorlarYok yok en mantiklisini yaptn nolur nolmaz sonlardayiz artik heran hersey olabilir degisik olan herseyde gidilmeli bencede

Çok şükür canım, bir şey olmasın da uyandır. Nolacak?
Her dakka aramıyorsun sonuçta.
Çok sevindim iyi olmanıza.

İdrar tahlili değilde kültürü önemli demişti doktorum kuzum. Gerçi şey dedi o zaman yaz ayları çok az beklese hızla bakteri ürer çok sağlıklı değil kültür daha iyi demişti. Sana monurol vermişti gerçi arttı mı kuzum ne oldu ?

Kızlar napyosun uz niye sessizleştiniz yazın hadi
Ben halıları verdim halıxıya şimdi camların küçük olanlarına annem girecek kaynana yemek yapıyor. Giriştik Bi işe Hayrolsun bakalım
Kolaylıklar gelsin Kahve yaptım oturuyorum ben de sıkıcı bir gün gerçi her gün aynı

Ay ben hiç rahat edemiyorum onu anladım ama değişik Bi huyum var şimdi uygulayamıyorum bakma benim elim deycek o işe sanırım beğenmiyom evi bişeyler götürüyo Bi de pimpirikleniyom dimi
Benim kv de bugün diyoki buraları süpürgeye vereyim yok dedim sen yemeğimizi yap yeter bize eşim gelip yapar süpürge işini

Ay ben hiç rahat edemiyorum onu anladım ama değişik Bi huyum var şimdi uygulayamıyorum bakma benim elim deycek o işe sanırım beğenmiyom evi bişeyler götürüyo Bi de pimpirikleniyom dimi
Ben nstye girdim ama dra gorunemedim zor bie doguma girmis 2 saatten fasla bekledik gelmedi ben de oturdukca fenalastim ciktim, beyse dr aradi nst iyiymis ptesi gel tekrar dedi. Sancim 45e falan cikti ama dr onemsemedi demek

Kızlar napyosun uz niye sessizleştiniz yazın hadi
Ben halıları verdim halıxıya şimdi camların küçük olanlarına annem girecek kaynana yemek yapıyor. Giriştik Bi işe Hayrolsun bakalım
Ben film izlerken uyumusum yeni kalktim simdi salata yicem inanilmaz mide yanmasi yasiyorum yine uc dort gundur gaviscona baslicam

Yaa kendi elimizle yapmaya alismisiz ondan aslinda alisik degiliz yardim almaya ama sanirim bundan sonrasi hep yardimli gececek gibi

Kiz ben de oyleyim eve gelen ablanin isini bile begenmiyorum sanki bisi hep eksik dun cocuk odasi gelmeden duvar sildi dayanamadim aldim elime bez minik minik cizikleri sildim bende napiim icimizden gelio demek

Benim kv de bugün diyoki buraları süpürgeye vereyim yok dedim sen yemeğimizi yap yeter bize eşim gelip yapar süpürge işini
Ben de hep dedim Muhammet siler Muhammet siler. Ay Bi de şu yönden, aklım kalıyo kilolular kv daha çok çıktı cama aklım kalıyo yatamıyorum ki kırk kere kalkıp bakıyorum Allah korusun yaaa. Kız var ya sebep hadi güzel de şimdi. Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin var yaa

Pazar günü acile gittim bakteri 13 çıktı.1 şase Monurol verdi yeterli gelir dedi..

Sarı akıntım bel ağrım kasık ağrım geçmeyince perşembe acile gittim tekrar.
bakteri 13,
eritrosit(0-3) aralığı 6 Yüksek geldi.
Yine benzer değerler geldi Monurol kullanın bir kaç gün geçmezse İdrar kültürü verin dedi..

Bende monurolu kullanmadan daha da beklemeyeyim diye cuma enfeksiyon dok. gittim.kan,idrar ve idrar kültürü istedi verdim.Sonuçlar çıkana kadar Monurolu kullanın biraz rahatlatır dedi(dün gece içtim)
idrar ve kan sonuçlarım bugün çıktı kültür halen çıkmadı.
Bakteri 14 çıktı.

Günde 2.5 litre su içiyorum.bel ve kasık ağrım halen devam ediyor.Kalçalarımın üstü de ağırıyor,sırt ağrısıda oldu biraz dünden beri.bir kaç gündür halsizim..
Pcr bile istedi bel ağrısı covid belirtisi diye negatif.
Kanda Magnezyum da çok az düşük çıkmış.acaba ağrılarım ondan mı oluyor bilemedim.
Fosfor da çok yüksek çıkmış(Buda böbreğin yeterli işlev görmemesi ile alakalı olabilirmiş ama tabi tek başına ifade etmeyen bir değerde olabilir internet bilgisi)
Doktoruma göndermek için kültür testimin çıkmasını bekliyorum..

Ben nstye girdim ama dra gorunemedim zor bie doguma girmis 2 saatten fasla bekledik gelmedi ben de oturdukca fenalastim ciktim, beyse dr aradi nst iyiymis ptesi gel tekrar dedi. Sancim 45e falan cikti ama dr onemsemedi demek
Ay seni de soruvaktıö ben unuttum gitti. Başka doktora vekaleten göstetemiyomuydun ki muayene de ederdi. Aynen p.tesi ben de gidicem. Bildiğim kadarıyla 3 ana kontrole gidiyor p.tesi
Benim sancıyı ben Bi kaç bilemedim nst kağıdım bu kez elimde ondan da bişe anlamadım neresinde yazıyo. Ama bu gittiğim doktor benim doktoruma telde bilgi verirken kontraksiyonlar fazla değil dedi yani çok fazla sancı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…