2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

sorma, gerçekten çok gereksiz pahalı 😥 hani bazı şeyler için bi kez yaptırıyoruz, hevesimizi alalım, içimizde kalmasın diyoruz ama bu konuda olmasa da olur. Bebek doğduktan sonra annecim-babacım bana tanesi 28 TL’ye çikolata yaptırmışlar mı diyecek 😏
Onun yerine küçük hediyelik yaptırmaya karar verdik, küçük cam şekerlik içine pembe drajelerden koyup, üstünü de çiçek ve pleksi isimlikle süsletiriz. İnstada gezinirken şöyle bi model gördüm
Aa buda cok güzelmis valla

Artık son zamanlara giriyosun kuzum aslında normal ama ikiz olduğu için insan bir tık daha tedirgin oluyo dün asistanıda mı dönmedi?
Dönmüştü bu sefer ben sonradan gördüm ben aradım bu sefer o açmamıştı denk gelmemiştik. Neyse aradım da doktoru şimdi idrar nst istedi acile gidiyorum. Nolur korkulan olmasın

Yapacak birşey yok kuzum bazen kullanmamak daha kötü sonuçlar çıkarıyor ortaya zaten doktorların dediğinin dışına çıkmıyoruz onlar ne derse o şekilde ilerliyoruz
Tabi tabi daha kötü sonuçlar olabilir..ikinci kez Monurol içtim şimdi tekrar bir antibiyotik daha verirse çok antibiyotik tüketmiş olacağım.. zamanında Yönlendirselerdi ilk idrar kültürü verseydim belki bir antibiyotikle hallolurdu..
Herşeyin hayırlısı 🙏🏼

Ahh bu son zamanlar bizi bu bebeler iyi yoracak korkudan😅
Ay sabah da eşim sancım geçince gülmeye verdi eşoğlular nasıl da biliyolar uykunun en tatlı zamanını diye saat 5 🤭😂
Kız ama bazılarınız geçer dedi bazılarınız söyle dedi korktum vallahi. Bişey olur da sonra onun vicdanıyla naparım Allah korusun. Gözümün çapağıyla adamı aradım tekrar. Onu uyandırdım sesinden belliydi 🤭🤭

X