2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de bundan memnunum kuzum ya epilasyonluyum ama yine de cikio bazi bolgelerde sinir oluyorum

Son zamanlara yaklastikca normal kaygilanman canim benim yaa konus rahat rahat ifade et kendini icine atma esinle konus sevdiklerinle konus Bi bak bakalim dr ne dicek biz bugunleri cok bekledik unutmaaaa

Devam ettimi kuzum bir daha. Eğer devam etmediyse olabiliyor böyle. Benm de her gün belimden aşağı çekiyorlar adet sancıları giriyor birkaç saat sürüyor bakalım hayır olsun

Cnm uzun sürerse de haber et belli olmuyor benimde kasılmaların oluyor ve rahime baskı oluyor o yüzden süresinde degisiklik olursa ve cogalirsa muhakkak Dr bildir...

Demek ki yaşanıyor hastanede de vardı da araba yolculuğu yapıp oturarak geldim eve geldim ki çorap yeri mosmor bacaklar davul şaşırdım. Bir de hala desteksiz yatıp kalkamıyorum kimseyi bulmakta zor annem ancak bebeklere bakıyor yazık eşim sağa sola koşturuyor öyle valla gerçekten tek bakılmaz. Tek bebek varsa iki kişi ikiz ise en az üç kişi gerek sağa sola dolanacak harici yani. Eşim işe başlayacak zaten. Ki daha çok ağlamalı zamanları gelmedi.

Kuzum bence doktoruna bilgi ver sonuçta bizim bebişler iki tane benim yaşadığımı biliyosun bunu seni korkutmak için söylemiyorum tedbirli olmakta fayda var

Yaşaniyor kuzum özellikle ikiz gebelikte daha çok yaşanan bir durummuş hatta bana şeyde demişlerdi belki bir hafta daha biraz daha şişebilirsin diye Allah’a şükür olmadı Kuzum zaten ilk bir haftaya kadar ağrıların ancak geçiyor sonrasında sızlıyor gibi oluyor bende senin gibi birinin desteği olmadan oturup kalkmıyordum iki üç gündür kendim oturup kalkıyorum biraz zaman gerekiyo sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…