2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrum valla tercih senşn de biz kutulara bakıyoz valla hem isimli hem 50 tane 110 lira yanında kolonya şişesi de var. Bunlar gibi alengirli değil ama ona okadar para verilmez bence

Yaa ben venus un mor renklisini aldim kan revan icinde kaldim pisman oldum yaaa ondan mi alcaksin ne alcaksin ???
Benim elimde mor turuncu pembe 3 renk sap var o yüzden saplı almak istemedim. Sadece uç da mor olan en iyisi diye duymuştum açıkçası yaa neden öyle oldu kiii

Benim erken ama iki gündür bende öyleyim fenalık basıyor içim daralıyor soğuk soğuk şeyler içesim var

Yavrum valla tercih senşn de biz kutulara bakıyoz valla hem isimli hem 50 tane 110 lira yanında kolonya şişesi de var. Bunlar gibi alengirli değil ama ona okadar para verilmez bence
Kuzum haklısın, verilmez o para ben olsam böyle şeyleri saklarım, kıyamam yemeye. Ama herkes öyle mi çikolatasını yiyip atarlar
Ben sözümde yaptırmıştım bu kutulu madlen çikolatalardan, kutusunu hala saklıyorum. İlerde bebeğimin ilk saçı, ilk tırnağı, ilk patiğini koyacağım anı kutusu olur hem

Bu arada beybilerim beni yine uykusuz bi gece bekler yarın doktor kontrolümüz var, bu kez eşimle gidicez. Öncesinde nst çekilecek yine.
Çok stresliyim, ve hiç olmamam gereken bi zamanda. Bugünden başladı yarının stresi, modum düşüktü, enerjim yoktu, içimden hiç bi şey yapmak gelmedi belki de yarın duyacaklarımdan korkuyorum.
Umarım her şey yolunda gider
Hepimizin hakkında hayırlısı olur

Yaaa kiyamam dusurme modunuu bak ne guzel yaklaşıyor günlerrr çok ama çoook heyecanlı çok iyi bir anne olcaksın iyi düşün iyi olsun bakalım haber ver bize de doktordan sonrada

Benim zaten en korktugum iki bebekten birini hissedemezsem ayirt edemezsem falan ben panik olurum olmayan sanci baslar orda bi de Kilya nin da sanki bi bebegin kalbini tam duyamamislardi kizcagiz endiselenmisti.
Canım nst lerde hemen panik olmamak gerekiyor anladım. Yaşanıyor maalesef bazen alamamaklar. İyi düşünmek gerekiyor.

Beceremedim belki bilmiyorum yanlari kopurtunce herhalde anlamadim kanattim kuzum daha da denemedim bir daha
Ben en son makineyle denemiştim epilasyona giderken almıştm kısaltmak için o bile kanattı heryerimi jiletten baya korkuyorum son güne bırakmasam da şimdiden denesem şu jileti bendeki de bu yıllardır kullandıgm diğer yerlerime kullandm hep az oldgu için iki tık tık bi fık fık

Eklentiler

• 3C6A2361-E4A4-48DF-86DB-0038D75CF719.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 30
bir ay oldu di mi yanlış hatırlamıyorum..
Bayağı kaldın cnm ama Allah mükafatını verdi bebişlerinide alıp evine gideceksin ve yeni bir hayat başlatacaksın
Olmak üzere kuzum ve küçük bir oda içinde idim. Gökyüzünü unuttum. Bebeklerle çok daha zor oldu hijyene filan dikkat edemiyorsun. Giren çıkan sürekli herkes görmeye geliyor hastanede. Tanıdık değil hemşire doktor ebe hasta bakıcı. Hastalık kapacağız dedim.
Allah razı olsun. Kimseyi düşürmesin. İnşallah sağlıkla geçer

Sıkıntı bitmiyor ama çoook şükür oradan kurtulduk Allah razı olsun teyzoşu

Yaaa kiyamam dusurme modunuu bak ne guzel yaklaşıyor günlerrr çok ama çoook heyecanlı çok iyi bir anne olcaksın iyi düşün iyi olsun bakalım haber ver bize de doktordan sonrada
Ahh kuzum çok teşekkür ederim güzel dileklerin için çok tatlısın
Elimde diil, çok değişik bi duygu durumu içindeyim. Belki de bunu yaşamam gerektiğindendir Normalde de kaygılı biriyim, şimdi daha da tetiklendi

Sağ ol yavrum yaa sana ne soracağım ben sıfır ödemle doğuma girdim şu an çok fena bacaklarım davul davul. Sende de oldu mu. Hala da çok canım yanıyor bir de
Hemde nasıl oldu kuzum ameliyattan hemen sonra başladı ayaklarım bacaklarım kollarım her yerim ödem oldu sonrasında varis çorabi giydirdiler bir hafta sonra indi çok şükür ayaklarıma falan bakamıyordum eşimin ayakkabılarını giyiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…