2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay benm de son hafta iyice bulantılarım arttı mideme baskı oluyo diye midir anlamadım dadım duzum yok ne yesem midem bulanıyor 🤢 ve daralma başladı kapı cam açıyorum sanki nefes alamıyorum gibi ağırlaşmak demek bu mudur 🥴
Ben son hafta bulantı bilmiyorum kuzum yaa aşağı inmezmi aksine mide baskısı azalır diye biliyorum. Ama herkeste farklı tabi

Kız Allah yardım ediyo heralde her taraf kaskatıyken parmakların böyle sünmesinin başka Bi açıklaması olamaz çünkü 😂
Vallahi öyle şimdi bir de jilet maceram olcak son gün yaparım artık cmrtsi günü bir de kuaföre gitmeyi planlıyorum fön için 😅 ben plan yaparken hayat gülüyodur şuan

Ben son hafta bulantı bilmiyorum kuzum yaa aşağı inmezmi aksine mide baskısı azalır diye biliyorum. Ama herkeste farklı tabi
Benm kızın kafası midemde ya ondan mı acaba yani dr kafası elleri ve ayakları midende dedi nasıl duruyo kızın ya dedi 😂 bi ayağı midende bi ayağı da aşağıda vajinada dedi 😅

Vallahi öyle şimdi bir de jilet maceram olcak son gün yaparım artık cmrtsi günü bir de kuaföre gitmeyi planlıyorum fön için 😅 ben plan yaparken hayat gülüyodur şuan
Onu ben de planlıyorum 😂😂
Ayy ben Bi venüs siparis etcektim geç gelir dimi yaa trendyoldan. En az 30 lira fark var ama yaa burdan alsam

Onu ben de planlıyorum 😂😂
Ayy ben Bi venüs siparis etcektim geç gelir dimi yaa trendyoldan. En az 30 lira fark var ama yaa burdan alsam
Yani bugun siapriş versen pzrtsi gelir bence en geç salı istanbulda böyle oluyo. Dün bişey aldm ben aksam sabah geldi 😅 aldıgım şeye bakın kızıma diye kendmze oyuncak aldım. Bi saattir eşimin elinde resim çiziyo 🤣

Xiaomi Wicue 11" Kırmızı LCD Dijital Çizim Tableti

Kız ne 12 15 ne 30u Bi çikolata bu fiyat mı olur nereden baktınız onlara. 2 olsun olsun da 3 tl verilir en fazla bence
Divan’da tanesi 28 TL, liva’da 13,5 TL’ye geliyo 🤭 üstelik isim de yazdıramıyoruz 😕 doğumdan sonra odaya çıkınca (zaten gelen giden olmaz) hemşirelere veririz diye düşünmüştük ama çok pahalı 💰

Eklentiler

• 0575CF6C-44F9-4B8C-B6F8-C7C71F2507F4.png
    0575CF6C-44F9-4B8C-B6F8-C7C71F2507F4.png
    321,5 KB · Görüntüleme: 46
  • 4FAEF703-95B3-4BEA-B832-F0BD9CC2381E.png
    4FAEF703-95B3-4BEA-B832-F0BD9CC2381E.png
    341,9 KB · Görüntüleme: 42
35 erkenmiş bayağı. Sana mai sıvı takviyesi yapılması lazımdı. Serum falan taktırmadı mı? Sıvıyı yükseltmek için yapılıyor da bu. Ben 37yi bitirmiştim zaten diye doktorum vermedi, daha erken olsa verirdi. Hem de bendeki su şu an sende olandan daha fazlaydı. Doktorunun yaklaşımı bana ilginç geldi açıkçası.
perinatolog aslinda ama seviyesini soylemedi sadece bol su ic dedi 4 gun sonra kontrole cagirdi bende anlamadim gecen hafta birsey yoktu suyu gayet iyi demisti

Yani bugun siapriş versen pzrtsi gelir bence en geç salı istanbulda böyle oluyo. Dün bişey aldm ben aksam sabah geldi 😅 aldıgım şeye bakın kızıma diye kendmze oyuncak aldım. Bi saattir eşimin elinde resim çiziyo 🤣

Doğru siz okula da doğurunca kayıt ettirecektiniz.bunu da şimdiden almanız iyi olmuş 🤣🤣🤣🤣

Benim aldığıma bak bi de 🙈 barbie bebek aldım, indirimdeydi 🥰 küçüklüğümden beri çok seviyorum barbie’leri. Minnak kuzumla oynarız anne kız diye hayal ediyorum 😍❤️

Eklentiler

• CFB7CFF9-928E-4937-89FD-0FC159016EA4.jpeg
    CFB7CFF9-928E-4937-89FD-0FC159016EA4.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 40
perinatolog aslinda ama seviyesini soylemedi sadece bol su ic dedi 4 gun sonra kontrole cagirdi bende anlamadim gecen hafta birsey yoktu suyu gayet iyi demisti
Sana bisey deyjm mi 28 de gittim az dedi 30 da gittim doguma götürür ya bizi dedi 33 te gittim normal dedi ve bunlarin 3 ü farkli doktorlardi🤣kendi doktorum normal diyen bu is belli olmuyor galiba neye göre degisiyor

Bacım tanesi 28 tl kimse yemesin bırak 1 kg baklava alsan daha cok sevinirler 😅😅
sorma, gerçekten çok gereksiz pahalı 😥 hani bazı şeyler için bi kez yaptırıyoruz, hevesimizi alalım, içimizde kalmasın diyoruz ama bu konuda olmasa da olur. Bebek doğduktan sonra annecim-babacım bana tanesi 28 TL’ye çikolata yaptırmışlar mı diyecek 😏
Onun yerine küçük hediyelik yaptırmaya karar verdik, küçük cam şekerlik içine pembe drajelerden koyup, üstünü de çiçek ve pleksi isimlikle süsletiriz. İnstada gezinirken şöyle bi model gördüm

Eklentiler

• 11BDCFC7-1E0C-4730-8B98-29EB44BD2BC4.png
    11BDCFC7-1E0C-4730-8B98-29EB44BD2BC4.png
    392,6 KB · Görüntüleme: 40

Aa biliyorum bunları biraz erken olmuş ama olsun kuzum 😂😂

X