2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben en son makineyle denemiştim epilasyona giderken almıştm kısaltmak için o bile kanattı heryerimi jiletten baya korkuyorum son güne bırakmasam da şimdiden denesem şu jileti bendeki de bu yıllardır kullandıgm diğer yerlerime kullandm hep az oldgu için iki tık tık bi fık fık 😅
Ben de bundan memnunum kuzum 👍 ya epilasyonluyum ama yine de cikio bazi bolgelerde sinir oluyorum 😂

Ahh kuzum çok teşekkür ederim güzel dileklerin için 🥰 çok tatlısın
Elimde diil, çok değişik bi duygu durumu içindeyim. Belki de bunu yaşamam gerektiğindendir 🤔 Normalde de kaygılı biriyim, şimdi daha da tetiklendi 🤷🏻‍♀️
Son zamanlara yaklastikca normal kaygilanman canim benim yaa konus rahat rahat ifade et kendini icine atma esinle konus sevdiklerinle konus ☺️ Bi bak bakalim dr ne dicek 🤲 biz bugunleri cok bekledik unutmaaaa 🥰

Ben bir de böyleli bişi yaptırmıştm kızlar size atmayı unutmusum 😊

Eklentiler

• A3C5AAB2-E942-4F40-92E7-293C26A88BFB.jpeg
    A3C5AAB2-E942-4F40-92E7-293C26A88BFB.jpeg
    194,6 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar sağ kasığıma Bi sancı girdi bismillah diye diye uyandım eşim kaldırdı. Kaskatı oldu karnım toplandılar Bi yerde. 10 dk sürdü gevşemem. Hareketlerini bekliyorum şimdi rahat poz. aldım kendimi. Neyin nesiydi bu
Devam ettimi kuzum bir daha. Eğer devam etmediyse olabiliyor böyle. Benm de her gün belimden aşağı çekiyorlar adet sancıları giriyor birkaç saat sürüyor bakalım hayır olsun

Kızlar sağ kasığıma Bi sancı girdi bismillah diye diye uyandım eşim kaldırdı. Kaskatı oldu karnım toplandılar Bi yerde. 10 dk sürdü gevşemem. Hareketlerini bekliyorum şimdi rahat poz. aldım kendimi. Neyin nesiydi bu
Cnm uzun sürerse de haber et belli olmuyor benimde kasılmaların oluyor ve rahime baskı oluyor o yüzden süresinde degisiklik olursa ve cogalirsa muhakkak Dr bildir...

Hemde nasıl oldu kuzum ameliyattan hemen sonra başladı ayaklarım bacaklarım kollarım her yerim ödem oldu sonrasında varis çorabi giydirdiler bir hafta sonra indi çok şükür 🤲🏻 ayaklarıma falan bakamıyordum eşimin ayakkabılarını giyiyordum
Demek ki yaşanıyor hastanede de vardı da araba yolculuğu yapıp oturarak geldim eve geldim ki çorap yeri mosmor bacaklar davul şaşırdım. Bir de hala desteksiz yatıp kalkamıyorum kimseyi bulmakta zor annem ancak bebeklere bakıyor yazık eşim sağa sola koşturuyor öyle valla gerçekten tek bakılmaz. Tek bebek varsa iki kişi ikiz ise en az üç kişi gerek sağa sola dolanacak harici yani. Eşim işe başlayacak zaten. Ki daha çok ağlamalı zamanları gelmedi.

Kuzum bence doktoruna bilgi ver sonuçta bizim bebişler iki tane benim yaşadığımı biliyosun bunu seni korkutmak için söylemiyorum tedbirli olmakta fayda var

Demek ki yaşanıyor hastanede de vardı da araba yolculuğu yapıp oturarak geldim eve geldim ki çorap yeri mosmor bacaklar davul şaşırdım. Bir de hala desteksiz yatıp kalkamıyorum kimseyi bulmakta zor annem ancak bebeklere bakıyor yazık eşim sağa sola koşturuyor öyle valla gerçekten tek bakılmaz. Tek bebek varsa iki kişi ikiz ise en az üç kişi gerek sağa sola dolanacak harici yani. Eşim işe başlayacak zaten. Ki daha çok ağlamalı zamanları gelmedi.
Yaşaniyor kuzum özellikle ikiz gebelikte daha çok yaşanan bir durummuş hatta bana şeyde demişlerdi belki bir hafta daha biraz daha şişebilirsin diye Allah’a şükür olmadı 🤲🏻 Kuzum zaten ilk bir haftaya kadar ağrıların ancak geçiyor sonrasında sızlıyor gibi oluyor bende senin gibi birinin desteği olmadan oturup kalkmıyordum iki üç gündür kendim oturup kalkıyorum biraz zaman gerekiyo sadece

X