2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Diğer sorum şeker yüklemesi kaçıncı haftada yapılıyordu ben 24. Haftaya girdim dr beni 27. Haftada kontrol için çağırdı ve şeker yuklemesinden bahsetmedi

Covid aşısı mı ? Kan sulandırıcılar zaten günlük etki ediyor çok kafana takılıyorsa bir hafta on gün kan sulandırıcı yazsın doktorun. Ayrıca son araştırma verilerinde pıhtılaşma yan etkisinin asılsız olduğu yazıyordu aşı için. Bir tek astra zenecada varmış o da Türkiye de yok zaten.

Hmm anladım canım sağol

Canim ben oldum biontech 13. Haftada doktorun onay vermesiyle Ben kullaniyorum igne olarak ama Subat annelerinde de de olanlar var kan sulandirici kullanmayan.

Canim ben oldum biontech 13. Haftada doktorun onay vermesiyle Ben kullaniyorum igne olarak ama Subat annelerinde de de olanlar var kan sulandirici kullanmayan.
kullanmayan Var mı güzel haber. bir tek ben kullanmıyorum gibi geldi bana oksapar flan diyordu kızlar bana hiç kullandırmadılar

korona olan 2 hamile arkadasım var bi tanesi doğuma 1 hafta kala oldu. Diğeri son ayında şuan oldu ve erken doğum olabilir demiş doktor ağır geçiyormuş. Evden çıkmasam da gelirse eşimden gelebilir korkusu var. Kasım ayında da eşimden gelmişti ve covid olmustuk

Rabbim herkesi korusun inşallah

Vallahi her doktor farkli tedavi uygulamasi bana 35. Haftaya kadar kullancaksin dedi hem igne hem corasprin kullaniorum Yani kuzum benim Allah a emanetiz cidden heryerden gelebilir vaka sayilari yine artmis iyi karar vermek gerekiyor

canım bende kullanmıyorum aşı konusunda çok kararsızım benim doktorum da ol dedi de bilmiyorum. aile hekimi takip ettiğim hamilelerin yarısı oldu yarısı olmadı doktorlar ikiye bölünmüş durumda diyor açıkçası hiç istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…