2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sorması ayıp olmazsa sızlerın temızlık fıyatları ne kadar İstanbul mu yuksek sadece

Bulamazsan önden açılan sütyenler var ya, onlardan alabilirsin canım.

Gunaydnn kızlar hala ayaklarm sis inanamiyorum bu kadar yorulduguma size tavsiyem internettem degilde gezerek alacaksaniz daha agırlasmadan alacaklarinizi alın felaket yoruldm hala yatıyormbenim esim inatci dokunmadan almıyor adam ne gelecegi nerden belli diye

Günaydın canım. Ben gezmeden de şişim merak etme Eşim sabah koca ayağım diye sevdi beni işe giderken niye öyle dedin ya dedim ayağıma baktım şiş. Olcak da aşkım olsun sabret diyor
El kemiklerim ayaklarım ağrıyarak uyanıyorum yani anlayacağın ben İnşallah artarak devam etmez bu durum

Valla bende bu kadar sismemistim aslında yürümeyi unutmusum resmen evde kala kala olsun hersey bebisler icin onlar iyi olsn sislikte gecer kiloda gider

Zaten hep otri bebe görüyorm interneyye ucunun sürekli kullan at olmasi cok kotu hergun yapiliyor mu aceba bakım nasil oluyor kievimdeyim gectim sükür ama annemi ozledim
Ay yok yavrum şimdi baktım senin için. E bebeğin kendi markası baby plus. Kesin otri pahalı gelmiştir sümük için yeter bu demişimdir derim yani ben

İşte canım ZEYNEPP5555
3 başlık içinde. Yok niye tek kullanımlık onu anlamadım bence sanki kullanılabilir

Eklentiler

• 16304769202283819441444987983524.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 17
  • 16304769496499086433393915329173.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba,
Transferimin bugün 9. günü. Regl olmadım ve günüm geçti. Progestan fitil kullanıyorum. Düşünüyorum da acaba progestandan dolayı mı regl olmuyorum yoksa hamile miyim Test günüme 3 gün kaldı. Bilgisi olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…