2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maalesef yaşamayan anlamıyor demen gibi. Valla yanlış bişe olsa yapmaz heralde doktor dedim sesimi çıkarmadım içimden dedim hadisene kızım hadi oğlum ııhhh yok. Normalde haftam 21+2.ama doktor ölçümler yaparken 22 +2 22+3 deyip durdu. Önden gidiyor yani. Kız da zamanıyla uyumluydu. 21+1 21+2.
Olsun utangaç olsunlar ben severim
Bakalım önümüzdeki haftalarda neler olucak. Bi de şeker yüklemesi i sağlık ocağı yapıyomu yaa ben yapmıyo biliyorum doktor orda da yaptırabilirsin dedi

kızlar ben ayrıntılı ultrasondan çıktım şimdi çok şükür bebeğim iyi hiç bir sorun görmedi inşallah bundan sonrasıda iyi olur sadece ağrılarıma bi açıklama çözüm bulamıyoruz

Kızlar ikinizind e gozunaydin masallahh

Yavrum pıt pıt vurmaya razıydım eliyle doğurtur gibi bastırıyordu. Ben de dedim heralde zararı olsa böyle bastırmaz yaa bak çok iyi kuzum gelişimleri İnşallah önümüzdeki süreç iyi bir şekilde ilerlesin. Sağlıkla büyüsünler Beni sağlık ocağı çağırdı kuzum. Bakalım doktor ne diyecek. Sağlık ocağı sadece 50 gramlık olanı yapıyormuş öyle söyledi. 100 gram olan da varmış onda üç defa kan alıyorlarmış onu yapmıyorlarmış hastanede yaptırın eğer öyle isterse doktor dedi. Benim doktorum ne isteyecek bilmiyorum

Şu yazıyı görünce şükrettim milletin başında ne kocalar var nurselek Yasamademek123 bu yazı bugün özellikle size kuzum
Yorumu yapanda sağlıklı yapmamış sanki çamaşırını yıkayıp yemeğini önüne koymak zorunda gibi. Sanki bunu yapmasa bu sözü hak ederdi ama şimdi hak etmiyormuş gibi olmuş. Kadınlar savunulurken bile ezilen oluyor

Kizlar benım bıldıgım duzenlı takıp yapıp sanah ac aksam 2 saatlık toklukla ölcüm yaparsanız yuklemeye gerek kalmıyor ben yapmadım mesela zaten unsılın vurunuyorum gecen aylarda cok takip ettım bu ay tek tuk cok sukur ıyı gıdıyrouz

Valla bizde öyle her ay diger ay rahatlarız diyoruz diye diye kac gectibebek arabasi indirimde almak istiyorum ama beklemek zorundaym malesef
Ya ben Bi çok şeyde karar da veremiyorum ki. Bi de göğüs kremi değil ki bu dünya para veriyorsun. Tonlarca şey var alacak tonlarca çıldırazağım

Aaa bak bilmiyordum bunu. 24 28 arası ama yükleme dimi

Beni 23 de çağırdı ama doktora gitmemiş olacağım için gitmeyeceğim yavrum. Bakalım doktorum ne diyecek
Aynen ya ben de doktorla konuşmadan gitmezdim. Git önce kendi doktoruna ben güvenemem yani. Bugün sinir ettiler beni zaten Bi gittim sağlık ocağına hanfendi ler kapatmışlar. Neymiş afat bişe den aşıdan mı ne tma da anlamadım grevdelermiş. Grevde nedense cumaya denk gelmiş haftasonu yla birleştirmişler. Ben böyle rahat ve rahatlık arayan insanlar görmedim. İki aşı yapmaya başladılar diye greve ayaklanmaya giriyorlar. Eşim de kızdı. Bunları senşn üni hastanesine götür iki gün çalışamazlar diyo. Gerçekten rahatlık batıyo bzii görseler biz kan ağlıyoruz iş tanımımız bile olmuyo yeri geliyo berbat herşey. Bulmuşlar da bunu yolar. Sinir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…