2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çıktım ben kızlarım hemen yazamadım bu sefer eczaneye uğradım aç karnımı doyurdum.
Herşeye normal dedi bir sıkıntı izlemedi çok şükür Allahıma. Ama her ihtimale karşı bir kağıt imzaları. Hani ikizlerde özellikle gözlemliyoruz ama bazen sonrasında genetik bir problem olabiliyor. Nasıl var dediğimizin doğumdan sonra sağlıklı olması ihtimali gibi. Böyle açıklamalı bir metin kendilerini garantiye almak için yani. Sizden varmı böyle bişe imzalayan?
Kız erkekten 50 60 gr eksik işte sadece. İkisi de sırtını döndü be yüzden detaylı fotoları olmadı biliyomusunuz. Ve kız var yaa nasıl inat elini açmadı. Yumruk değil parmaklarını açması gerekiyormuş kromozomal anomaliyi görebilmesi için vurdu vurdu pıt pıt yan döndürdü yok baya Bi uğraştırdı en sonunda açtı şükür. Ama çocuklar Bi güzel poz vermediler anlayacağınız.
Velhasıl bin şükür bir sorun görmedi

Allahım neler olmuş neler

Gözün aydın fıstığım sağlıklı olsunlar boşver fotoyu sen ilerde bol bol çekersin zaten lokumlarıı binlerce kez şükürler olsun bugünlerimize tadını çıkar

Senin enerjin niye düşük kuzum. Hadi topla kendini hayırlı olsun inşallah Bana imzalatmadı ama raporda yazıyor yüzüme de söyledi. Garanti istiyorsan amniyosentez dedi. Ortalama %70 en iyi ihtimalle %80 tespit gücü var filan böyle açıkladı. Ben şu an sorun görsem direkt amniyosentez olacaksın derdim görmedim ama sorun olmaz diyemem sonradan bile çıkabiliyor dedi. O kısımları duymamaya çalıştım. Kaç gram bebetolar. Benim de biri diğerinden 30 gram zayıf. Bizim pozlar da idare eder sürekli elleri kafaya attıkları için zor oluyor

Cok şükür canımm yaa bızde duzgun poz alamadık ama cok şükür ıyı olsunalrda

Bir de bundan sonra çıkan ilk iş buraya yazsın yemek memek sonra

İyi hadi canım gözün aydın sağlıklılar ya önemli olan o

Ay nebilim Kilyam sabah dedim ya işte. Biraz değişiğim. İnsan en yakınındakinden itina ilgi bekliyo bende öyle Bi ağladım baya sabah. Geçer elbet geçiyor da işte. Çok şükür bugünümüze ama bin şükür
480 erkek kız da 420bişe. Az fazla geldi ama inşallah kapatmasada yaklaşır elden gelen bişe de yok ona sonuçta. Elleri kafaya da gelmedi döndüler sırtlarını beni hareket ettirdi yok ultrason probunu vuruyor yok çok inatlar döndüler kıçlarını

Ama senden de korkulur iyi başetmişsin Benim zararım hep kendime sinirden ağlayıp duruyorum
Ahh bebegım bellı bıseyler yasanınca baktım hayat benden bıseyelr alıyor herkesın ısıne geldıgı yere kadar bı yerdeyim baktım deprasan ılacları alan ben oluyorum cıkardım panter tırnklarımı yapacak bısey yok hayat bu bazen ya sen üzülücan yada senı üzenler artık bı yerde bende kızgınlıgımı bı sekılde bellı etmeye calısyorum yoksa aksama kadar sınırden ben ölürüm

Yok yavrum yok oluyor maalesef bende aşırı kızmıştım iki gün önce. Yaşamayan bilmiyor o psikolojiyi onlar anlamıyor maalesef. Totişlerini yesinler kuzuların sonuçta ikisi ayrı yumurta aynı göbüşte olsa da farklılar yani kilo farkı zaten az bir şey canım. Kaçıncı haftandı senin şu an. Bizimkiler sürekli eller havaya yüzlerini keşfediyorlar. Yavrum yan döndürdüyse iyi benim karnımı yoğurdu doktor bildiğin hamur yoğurur diye ben banyo da lif sürmüyorum korkuma adam mahvetti gıdısını açmadı diye. İçim gitti içim doktor öyle yaptıkça bağırasım geldi normalde çok rahat geçiyordu doktor bile ay dedi son zamanlarda bu kadar rahat muayene yapmadım. Sürekli her türlü pozu verdiler ama bir tanesi gıdısını sakladı yavrum bu kadar da kolay olmasın dedi herhalde

Aslında bir laf var da ben bu yaşıma kadar olamadım işte öyle başını diyim. Deveyi diken insana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…