2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çıktım ben kızlarım hemen yazamadım bu sefer eczaneye uğradım aç karnımı doyurdum.
Herşeye normal dedi bir sıkıntı izlemedi çok şükür Allahıma. Ama her ihtimale karşı bir kağıt imzaları. Hani ikizlerde özellikle gözlemliyoruz ama bazen sonrasında genetik bir problem olabiliyor. Nasıl var dediğimizin doğumdan sonra sağlıklı olması ihtimali gibi. Böyle açıklamalı bir metin kendilerini garantiye almak için yani. Sizden varmı böyle bişe imzalayan?
Kız erkekten 50 60 gr eksik işte sadece. İkisi de sırtını döndü be yüzden detaylı fotoları olmadı biliyomusunuz. Ve kız var yaa nasıl inat elini açmadı. Yumruk değil parmaklarını açması gerekiyormuş kromozomal anomaliyi görebilmesi için vurdu vurdu pıt pıt yan döndürdü yok baya Bi uğraştırdı en sonunda açtı şükür. Ama çocuklar Bi güzel poz vermediler anlayacağınız.
Velhasıl bin şükür bir sorun görmedi 🤲🏻🤲🏻

Ahh tatlımmm vallaa bu sıralar herhalde merkür vs dolanıp duruyor galıba bende cok sıkıldım allahtan benım bu sıralar kızlarımla gelmelerı arkadasların ugramaları vs yogunlukta da cok sey yapmıyorum aksam esım bennıde kızdırdı elımdekı sodayı kucagına döktüm ☠️🤪 sonra sulu şaka sevmıyorum bılıyorsun degıl mı dedı bende senın yatma vaktın gelmıs hadı bayy canım sen gıt yat dedım oda gıttı yattı
Sonraa ne mı oldu 🤣🤣🤣 ıntıkam almam gerekti onu oyle ce gönderip sınırden oturamazdım ne mı yaptım 🤣🤣🤣🤣
Sabah giyeceği gömlegı suya banıp sıkıp sonra bıraktıgı yere astım gece artık 1.30 olmustu düşünün yani ben muzurluk derdınde 🤪 msj attım esımede hee demek sulu şaka sevmıyorsun hee sabah senı en sukusundan bekkeyen bı saka var canım dıe 🤣 sonra gece 3 kere esımın gömlegı elıne aldıgında kı tepkıyı 3 farklı sekıkde ruyamda gordum 🤣🤣🤣 sonra uyumusum uyandım yatamadım zaten salona gıttım bırde kapımıda kıtledım uyanınca gıderken benı gormek ıcın kapıyı acmayı denedı kıtlı kapı 🤣🤣🤣🤣 camın kenarından baktım o gıderken cama baka baka gıdıyordu hahahah sonra ben hopp yatagıma gectım baktım msj atmıs
Gulerek ıyıde gömlegı nasıl akıl ettın dıe 🤣🤣🤣 tam fırlama yaramazlık yapıp ama anne babasından korka korka gozune gorunmeden evde gezen cocuklar gibiydım 🤣🤣
Yaa bende sınır oluyorum işişişşş eve gelincede gruplar susmuyor yorgun okuyır uyuyor izinlı gunundede yıne aynı 1 kere telefon calsa nasıl acacagını sasırır ama ben dun petek düştü vs dıe msj atıyorum hıcccc ne arama ne sormaaa onun hıncı vardı üzerimde ama tabı ben nasık sinir olduysam oda olsun tavrındayım oda bilir benım herzaman bır ust level bıseyler yapacağımı alıstı 🤣🤣😅 ıntıkam soguk yenen yemektır derler atın sinirlerınızı en cokta elımı yuzumü yıkarken cesme suyunu felan da atarım bılıyorum kı ben hamıleyım dıe hıc bısey yapamıyor yoksa oda bos durmaz 🤣🤣🤪🤪 dıo zaten derya hamıle olmasannn varryaaa dıee 😬😬😬🙈🙈🙈
Allahım neler olmuş neler 🤭😬😁😁

Çıktım ben kızlarım hemen yazamadım bu sefer eczaneye uğradım aç karnımı doyurdum.
Herşeye normal dedi bir sıkıntı izlemedi çok şükür Allahıma. Ama her ihtimale karşı bir kağıt imzaları. Hani ikizlerde özellikle gözlemliyoruz ama bazen sonrasında genetik bir problem olabiliyor. Nasıl var dediğimizin doğumdan sonra sağlıklı olması ihtimali gibi. Böyle açıklamalı bir metin kendilerini garantiye almak için yani. Sizden varmı böyle bişe imzalayan?
Kız erkekten 50 60 gr eksik işte sadece. İkisi de sırtını döndü be yüzden detaylı fotoları olmadı biliyomusunuz. Ve kız var yaa nasıl inat elini açmadı. Yumruk değil parmaklarını açması gerekiyormuş kromozomal anomaliyi görebilmesi için vurdu vurdu pıt pıt yan döndürdü yok baya Bi uğraştırdı en sonunda açtı şükür. Ama çocuklar Bi güzel poz vermediler anlayacağınız.
Gözün aydın fıstığım sağlıklı olsunlar boşver fotoyu sen ilerde bol bol çekersin zaten lokumlarıı 🤲🥰 binlerce kez şükürler olsun bugünlerimize tadını çıkar 🤲🧿🎉

Senin enerjin niye düşük kuzum. Hadi topla kendini hayırlı olsun inşallah 🤲🏻🌸 Bana imzalatmadı ama raporda yazıyor yüzüme de söyledi. Garanti istiyorsan amniyosentez dedi. Ortalama %70 en iyi ihtimalle %80 tespit gücü var filan böyle açıkladı. Ben şu an sorun görsem direkt amniyosentez olacaksın derdim görmedim ama sorun olmaz diyemem sonradan bile çıkabiliyor dedi. O kısımları duymamaya çalıştım. Kaç gram bebetolar. Benim de biri diğerinden 30 gram zayıf. Bizim pozlar da idare eder sürekli elleri kafaya attıkları için zor oluyor

Cok şükür canımm yaa bızde duzgun poz alamadık ama cok şükür ıyı olsunalrda 🤲🥰🧿

Bir de bundan sonra çıkan ilk iş buraya yazsın yemek memek sonra 😂😂😂😂😂

İyi hadi canım gözün aydın sağlıklılar ya önemli olan o 🥰

Senin enerjin niye düşük kuzum. Hadi topla kendini hayırlı olsun inşallah 🤲🏻🌸 Bana imzalatmadı ama raporda yazıyor yüzüme de söyledi. Garanti istiyorsan amniyosentez dedi. Ortalama %70 en iyi ihtimalle %80 tespit gücü var filan böyle açıkladı. Ben şu an sorun görsem direkt amniyosentez olacaksın derdim görmedim ama sorun olmaz diyemem sonradan bile çıkabiliyor dedi. O kısımları duymamaya çalıştım. Kaç gram bebetolar. Benim de biri diğerinden 30 gram zayıf. Bizim pozlar da idare eder sürekli elleri kafaya attıkları için zor oluyor
Ay nebilim Kilyam sabah dedim ya işte. Biraz değişiğim. İnsan en yakınındakinden itina ilgi bekliyo bende öyle Bi ağladım baya sabah. Geçer elbet geçiyor da işte. Çok şükür bugünümüze ama bin şükür 🤲🏻
480 erkek kız da 420bişe. Az fazla geldi ama inşallah kapatmasada yaklaşır elden gelen bişe de yok ona sonuçta. Elleri kafaya da gelmedi döndüler sırtlarını beni hareket ettirdi yok ultrason probunu vuruyor yok çok inatlar döndüler kıçlarını 🙈

Ama senden de korkulur iyi başetmişsin🤭 Benim zararım hep kendime sinirden ağlayıp duruyorum
Ahh bebegım bellı bıseyler yasanınca baktım hayat benden bıseyelr alıyor herkesın ısıne geldıgı yere kadar bı yerdeyim baktım deprasan ılacları alan ben oluyorum cıkardım panter tırnklarımı yapacak bısey yok hayat bu bazen ya sen üzülücan yada senı üzenler artık bı yerde bende kızgınlıgımı bı sekılde bellı etmeye calısyorum yoksa aksama kadar sınırden ben ölürüm

Ay nebilim Kilyam sabah dedim ya işte. Biraz değişiğim. İnsan en yakınındakinden itina ilgi bekliyo bende öyle Bi ağladım baya sabah. Geçer elbet geçiyor da işte. Çok şükür bugünümüze ama bin şükür 🤲🏻
480 erkek kız da 420bişe. Az fazla geldi ama inşallah kapatmasada yaklaşır elden gelen bişe de yok ona sonuçta. Elleri kafaya da gelmedi döndüler sırtlarını beni hareket ettirdi yok ultrason probunu vuruyor yok çok inatlar döndüler kıçlarını 🙈
Yok yavrum yok oluyor maalesef bende aşırı kızmıştım iki gün önce. Yaşamayan bilmiyor o psikolojiyi onlar anlamıyor maalesef. Totişlerini yesinler kuzuların 🙂 sonuçta ikisi ayrı yumurta aynı göbüşte olsa da farklılar yani kilo farkı zaten az bir şey canım. Kaçıncı haftandı senin şu an. Bizimkiler sürekli eller havaya 😅 yüzlerini keşfediyorlar. Yavrum yan döndürdüyse iyi benim karnımı yoğurdu doktor bildiğin hamur yoğurur diye ben banyo da lif sürmüyorum korkuma adam mahvetti 😅😬 gıdısını açmadı diye. İçim gitti içim doktor öyle yaptıkça bağırasım geldi 😬😬😬 normalde çok rahat geçiyordu doktor bile ay dedi son zamanlarda bu kadar rahat muayene yapmadım. Sürekli her türlü pozu verdiler ama bir tanesi gıdısını sakladı yavrum bu kadar da kolay olmasın dedi herhalde 😅😬😂

Ahh bebegım bellı bıseyler yasanınca baktım hayat benden bıseyelr alıyor herkesın ısıne geldıgı yere kadar bı yerdeyim baktım deprasan ılacları alan ben oluyorum cıkardım panter tırnklarımı yapacak bısey yok hayat bu bazen ya sen üzülücan yada senı üzenler artık bı yerde bende kızgınlıgımı bı sekılde bellı etmeye calısyorum yoksa aksama kadar sınırden ben ölürüm
Aslında bir laf var da ben bu yaşıma kadar olamadım işte öyle başını diyim. Deveyi diken insana... 🙊

X