2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya ben Bi çok şeyde karar da veremiyorum ki. Bi de göğüs kremi değil ki bu dünya para veriyorsun. Tonlarca şey var alacak tonlarca çıldırazağım 🤯
Valla öyle hic alınacak bitmiyor bizi. Bide evin eksikleri vardı yük dolabım felan yoktu hersey ortada baska odada yok oraya dolap yaptır felan valla bu ay tükendik

Valla öyle hic alınacak bitmiyor bizi. Bide evin eksikleri vardı yük dolabım felan yoktu hersey ortada baska odada yok oraya dolap yaptır felan valla bu ay tükendik
Ayy aynı durum bende var. Şimdi ben gardırobu söktüm letgo ya koydum satışa içindeki yatak yorgana yer yok. Arka balkonuma yüklük gibi yaptırmak istedim ama çok tutar diye tahmin ediyorum. O yüzden sağlam Bi bez dolap mı alsam dedim. Sen nasıl bişe yaptırdın

Ay hadi güle güle kullanması nasip olsun 🥰
Ama detay da vercen bize nerden hangi marka. Burda böylee 😁😁
Emzikleri chicco aldım canım biberonu lansinoh aldım set şeklinde ikili yorumları gayet iyiydi e bebekteki çalışanlarda çok tercih ediliyor dedi ama bir tane aldım eğer dedim severlerse bir tane daha ikili alırım ama tabiki daha cam biberonlarım eksik ve eksiklikler hiç bitmeyecekmiş gibime geliyor 😂 amin canım inşallah hepimize sağlıkla kullanmak nasip olur 🤲🏻

IMG_20210827_201519.jpg IMG_20210827_201456.jpg

Emzikleri chicco aldım canım biberonu lansinoh aldım set şeklinde ikili yorumları gayet iyiydi e bebekteki çalışanlarda çok tercih ediliyor dedi ama bir tane aldım eğer dedim severlerse bir tane daha ikili alırım ama tabiki daha cam biberonlarım eksik ve eksiklikler hiç bitmeyecekmiş gibime geliyor 😂 amin canım inşallah hepimize sağlıkla kullanmak nasip olur 🤲🏻
Bende chıcco aldım emzık bıberon

Yaa bende azıcık sokagın basına kadar cıkayım dedım ben carsıda oturyorum bı kıyafet gorduum cok hosuma gıttı onu aldım 😍🥰 e tabı yarım saat yurudum geldıım perttt
Hadi güle güle kullansın 🥰🤗
Ya var ya birini takip ediyorum yeni doğum yaptı kız bir dit ki. Herkes sormuş cevap veriyo hamileliğim boyunca her gün 80 dakika yürüdüm. Ben şok 😬

Emzikleri chicco aldım canım biberonu lansinoh aldım set şeklinde ikili yorumları gayet iyiydi e bebekteki çalışanlarda çok tercih ediliyor dedi ama bir tane aldım eğer dedim severlerse bir tane daha ikili alırım ama tabiki daha cam biberonlarım eksik ve eksiklikler hiç bitmeyecekmiş gibime geliyor 😂 amin canım inşallah hepimize sağlıkla kullanmak nasip olur
Lansinoh kullanıcısı çok ama evet. Onu iyi yapmışsın bak bence biraz muallakta kalınan şeyler tek alınıp devamı duruma göre sonraya bırakılmalı. Ben cam biberon düşünmyorum şimdilik fikrim değişmezse.

Ayy aynı durum bende var. Şimdi ben gardırobu söktüm letgo ya koydum satışa içindeki yatak yorgana yer yok. Arka balkonuma yüklük gibi yaptırmak istedim ama çok tutar diye tahmin ediyorum. O yüzden sağlam Bi bez dolap mı alsam dedim. Sen nasıl bişe yaptırdın
Valla yorganlarım bi tarafta olacak ust iki kapak dolap yastık koyarim dedim bi tarafta rafli cekmeceli olacak insallah cocuga dolap alana kadar o tarafo kullanirim diye düsündüm ama pahalı odam kücük zaten dolapta 2m bisey 3500 dedi

Hadi güle güle kullansın 🥰🤗
Ya var ya birini takip ediyorum yeni doğum yaptı kız bir dit ki. Herkes sormuş cevap veriyo hamileliğim boyunca her gün 80 dakika yürüdüm. Ben şok 😬
Onalrın vucudu kaldırıyor demekkı ben calısırken 12 ayakta kalıp eve gelırdım cok aktıftım evle de ugrasırdım ızınlı gundede full aktıftım ama gelgelelım sımdı boyleyım 😪

Ha Bi de bu ipek fırçayı 😂 6 ay önce engelli ablam var ona tepsi yapıyordum bu fırça gerekti sonra bu işler çıktı kalış o kalış 😂😂😂
Niyetlendim yapabildiğim kadar gün gün yapıp tamamlim bari 😬😁

Eklentiler

• 16300858190292471596044907258786.jpg
    16300858190292471596044907258786.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 21
Valla yorganlarım bi tarafta olacak ust iki kapak dolap yastık koyarim dedim bi tarafta rafli cekmeceli olacak insallah cocuga dolap alana kadar o tarafo kullanirim diye düsündüm ama pahalı odam kücük zaten dolapta 2m bisey 3500 dedi
Al işte bak pahalı diyo mobilyacılar. Mobilyacıya dimi. Komple mdf mi

X