2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçen gün doktorum d vitamini için güneş alman gerekiyo dedi o yüzden sahile gittik aslında hiç birşey yapmadım ama ister istemez yine yoruldum birazda eve geç geldik ertesi gün neredeyse hiç oynamadı ama bugün baktım normale bindi yine ama insan gerçekten korkuyo hareketlerini hissetmeyince benimkiler ben yorulunca hareket etmiyorlar onu anladım

Canım benim sertleşme her zaman olan bir şey değil ve hep aynı harekette olmuyorlar bazen az bazen fazla oluyor

Bak Bndd kişisel gelişim kitaplarından çok hoşlanmam bunda uygulama bilgileri var daha çok. O yönden bni cezbetti valla

Geçmiş olsun kuzum Acil şifalar sen maskeni tak yine de ne olur ne olmaz.Umarım soğuk algınlığıdır bu ara herkes öyle

coki bak bu arkadaşı da oku kuzum

Kızlar negatif çıktı çok şükür üçüncü günüydü zaten sanırım iyi üşüttü çok şükür valla korkusu yetti yine de uzak duruyorum
Canim cok gecmis olsun ama kendini izole et grip senin bildigin grip gibi gecmiyor tecrübeyle sabittironlar ilacla felan toparlıyor icim sisti ılık su icmekten inan

Kızlar negatif çıktı çok şükür üçüncü günüydü zaten sanırım iyi üşüttü çok şükür valla korkusu yetti yine de uzak duruyorum
Ay hadi sevindim yavrum. Sen yine de kaynana gönder hem baksınlar hem de sana geçmesin az önce kardeşimle konuştum o da grip. Demek ki grip başladı yeniden

Ay hadi sevindim yavrum. Sen yine de kaynana gönder hem baksınlar hem de sana geçmesin az önce kardeşimle konuştum o da grip. Demek ki grip başladı yeniden
Kıyamam kız hayatta yollamam o da beni bırakmaz ayrı yatalım deidm diye trip atıo şu an düşünn çok aşığız Allahım ayırmasın

Kızlar çok ama çok tesekkurler
İçimi ferahlattiniz...evet dün bayağı gezdim haftalar sonra oondan da olabilir siz deyince anladım sağlıkla kucaklarimiz dolsaydi 9 ay gerçekten biz 9 dogurucaz kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…