2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim ilk aldığım şey babynest oldu bimde ucuza buldum diye aldm ama gereksiz mi olacak sanki emin değilim 😅 reflü yatağı alıcam kesin emzirip direk yatırıyormuşsun gazı mazı da orada çıkıp rahatlıyormuş
Valla deneyip göreceğiz sanırım kimi çok memnun kimi değil değişiyor sanırım bebeğe göre 🙂

İmkan olacak bundan alacaksın puset olarak işte de. Yine çok uzun süre kullanılmayan bir ürün ama aşırı rahat orası var. Belki alan olur diye paylaşıyorum 😅😬
B73E7F10-2C3B-4A29-B448-B2ED1F7C8192.jpeg

Ayy kizlar esim hasta dunden beri oksuruyo usutme herhde ama bilmiyorum hic duzelmedi olmadi yarin test vercek, asili da korkuyorum ama yani nolursa olsun modundayim o hasta olursa daha cok uzulcem oyle maske falan takmiyorum napiyim😒☹️ 37.3 ates var demek midir ?

Ayy kizlar esim hasta dunden beri oksuruyo usutme herhde ama bilmiyorum hic duzelmedi olmadi yarin test vercek, asili da korkuyorum ama yani nolursa olsun modundayim o hasta olursa daha cok uzulcem oyle maske falan takmiyorum napiyim😒☹️ 37.3 ates var demek midir ?
Canım benim esimde oyleydi iste test negatif geldi ama maske takmadik eni sonu bulasti cumadan beri perisanim kesinlikle maske tak cok zor geciyor hamilelikte hala gribim gozlerimi acamiyorum inan

Yaa geçmiş olsun yavrum sen yine de yanaşma. Rabbim kimseye vermesin ama sen bebişini düşün önce. 37.5 geçerse ateş var 38 aslında tam anlamıyla alarm ateş konusunda. Bak ateş gebelerde iyi değil. Sen maske takmasan da uzak dur ayrı yatsın.

Yaa geçmiş olsun yavrum sen yine de yanaşma. Rabbim kimseye vermesin ama sen bebişini düşün önce. 37.5 geçerse ateş var 38 aslında tam anlamıyla alarm ateş konusunda. Bak ateş gebelerde iyi değil. Sen maske takmasan da uzak dur ayrı yatsın.
Simdi gecti 37.8 oldu bakalim korktu simdi teste gelcekler takicam maske nolur nolmaz insallah degildir ☹️

Benim kitabım sonunda geldiiii 😍😍
Nedense hiç okuyasım gelmiyor kitap, almadım da hiç 🙄 sanki okusam da uygulamada faydasız olacak. Uygulamada hiç biri çare olmuyor her bebekte deneyimler baya farklı imiş 🙄 Kişisel gelişim kitapları gibi okurken waaow tamam harika bir hafta sonra boş 😅

Simdi gecti 37.8 oldu bakalim korktu simdi teste gelcekler takicam maske nolur nolmaz insallah degildir ☹️
İnşallah canım ya inşallah 😞Aşı olmuştu dedin o hafif geçirir endişe etme de kendini düşün yavrum. Tak tak ve odanı ayır. En az beş gün uzak dur annesine gitsin hatta. Düşünme o hasta olsa da atlatır Allah ın izni ile sen kendine dikkat et. Tam aşı oldun bir de 😞 bizi de haberdar et

İnşallah canım ya inşallah 😞Aşı olmuştu dedin o hafif geçirir endişe etme de kendini düşün yavrum. Tak tak ve odanı ayır. En az beş gün uzak dur annesine gitsin hatta. Düşünme o hasta olsa da atlatır Allah ın izni ile sen kendine dikkat et. Tam aşı oldun bir de 😞 bizi de haberdar et
Veririm kizlar ya valla bakalim Allah a emanet 😑 siz de dikkat edinn offf

Veririm kizlar ya valla bakalim Allah a emanet 😑 siz de dikkat edinn offf
Ah kuzum ya normal gripte olabilir de sen kendini koru. Niye grip alasın. Sen moralini bozma. Beslenmene izolasyonuna dikkat et. Eşimin iş arkadaşı covid olmuş az önce aradı 😞 eşim maskesine dikkat eder öyle kapalı alanda görüşmemişler ama hasta olanlar maske takmadıkça anlamı yok. İnsanlar anlamıyor herkes saldı maalesef 😞 hatta ondan öncede üniversiteden bir hocamın entübe olduğu haberini aldım 😞 geriliyorum psikolojim bozuldu. Rabbim kimseye hastalık vermesin hele hamilelere 🤲🏻

Kızlar ben bugün 20+2 haftaligim sertleşme ve oynamayı hissediyordum ama bugün sertleşme olmadı hiç oynamada çok hafif oldu birkaç kere korkmalimiyim içime kurt düştü normal dimi her dk pat pat vuracak değil yani 🤔🤔🤔

X